Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Villámhírek – 2016.08.19.

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8243 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.08.25, 23:27

Kösz a híreket!

Ki várja a Deus Ex: Mankind Divided megjelenését? >>> Ezt nem vártam...

Nm.

Pedig már az előző rész is hasonló DLC politikával operált. A The Missing Link volt az egyetlen komolyabb kiegészítés, a többi jobbára csak fegyvereket meg pénzt adott. Itt legalább két sztori DLC is lesz, a türelmesebbek meg úgyis kivárják a Direcor's Cut verziót. Addigra jó eséllyel a bugokat is kilapítják, mert hát azok is vannak a játékban szép számmal... :)

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.08.25, 15:50

Kösz a híreket!

Ki várja a Deus Ex: Mankind Divided megjelenését? >>> Ezt nem vártam...

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8243 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.08.21, 22:49

A 2000-es években a Shadowrun sokszor nem jutott be a top 5-be, de akkor is csak a 4-5. helyig sikerült eljutnia, amikor igen. Mostanában megint felfele ível a pályája.
http://www.enworld.org/forum/content.php?1984-Top-5-RPGs-Compiled-Charts-2008-Present#.V6B3glftL8s

arturus84

arturus84

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 33 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.08.21, 22:12

Én lehet Sr rajongoként haza beszélek, de én azon csodálkoztam, volna ha nem kerül bele az sr a top 5 be, söt én egy 2-3 helyen se csodálkoztam volna.
már a 90 években is külön SR versenyeket tartott az amerikai hadsereg és gondoljunk bele, hogy az 5. kiadással milyen miöségben és mennyi support jön a játékhoz. Egyáltalán mi az amihez ilyen szinten jelenek meg kiegek és nics benne a top5 ben nekem most nem igazán jut eszembe semmi.(és nem kikstarteres, mert ott a mut 3 egész jól jött ki)

uxuxux

uxuxux

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 60 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.08.21, 09:10

Gondoltam érdemes megemlíteni hogy az Arrival egy T. Chiang sztori alapján készül. https://mathisgasser.files.wordpress.com/2014/12/ted-chiang_story-of-your-life_2000.pdf

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6512 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.08.19, 07:03

Szeptemberben megjelenik Rokugan atlasza; ICv2 kimutatások a hobbi játékokról és köztük a szerepjátékokról; előzetesek a Gamescomról: Injustice 2, Mount & Blade II: Bannerlord, Space Hulk‬: ‪Deathwing, For Honor, Mafia III; Rayman Origins ajándékba a 30 éves Ubisofttól; jövő héten jelenik meg a Deus Ex: Mankind Divided; Humble Indie Bundle 17; újabb Overwatch rövidfilm; F-modell az online játékosokról; Glorantha: The Gods War társasjáték a Kickstarteren; Trónok harca konceptek; Kingsglaive, Batman: Return of the Caped Crusaders és Arrival filmelőzetes

http://lfg.hu/76395/hirek/villamhirek-2016-08-19/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]