Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Cop Mortem - filmajánló

• Válasz írásához lépj be
3 hozzászólás érkezett eddig

Narmi

Narmi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 209 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.24, 10:19

A trailer alapján kimondottan B. Néha egész jó, máskor átlátszó. Ami nagyon szimpatikus, hogy Gáti Oszkár is szerepel, illetve mindig értékelem amikor a hazai filmgyártásban kevésbé kedvelt stílushoz vagy témához nyúlnak a készítők.
Úgy látom, olyan borzalmas nem lehet, mint az Európa Expressz. :)

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 579 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.23, 23:16

Egészen érdekesen hangzik; régóta szerettem volna látni egy tisztességes magyar B-filmet. :D Kösz az ismertetőt!

Hja, a trélerbe bevágott mondatok fele tutira elhangzott már legalább egy amcsi, vagy francia B thrillerben... :ork:

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 3871 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.23, 12:43

Egészen érdekesen hangzik; régóta szerettem volna látni egy tisztességes magyar B-filmet. :D Kösz az ismertetőt!

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 5887 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.23, 07:41

A Pannónia Entertainment jóvoltából ismét sajtóvetítésen jártunk – ezúttal a Cop Mortem című magyar akciófilmet nézhettük meg egy héttel a bemutató előtt. Farkas Attila, a forgalmazó cég terjesztési vezetőjének elmondása alapján a következőekre számíthattunk: zsánerfilm, aminek egyetlen célja a közönség szórakoztatása. Magyar termék, magyar színészekkel (két kivétellel), magyar embereknek. Kovalik József, a film rendezője, írója és vágója – és maga is húsz éve kaszkadőr, illetve kaszkadőr szakértő – hozzátette, hogy ez egy független produkció, amely kizárólag magánbefektetésekből és különböző cégek támogatásával készült el. Egy becsületes B kategóriát akartak összehozni, csak a szórakoztatás miatt, nézhető és élvezhető szinten.

http://lfg.hu/77071/ismerteto/cop-mortem-filmajanlo/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]