Ugrás tartalomhoz

Fotó

Robotgép vs. RPG

• Válasz írásához lépj be
425 hozzászólás érkezett eddig

kukac

kukac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1790 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.25, 09:48

ne értsetek félre kis perverzek.

De igen :sor:

Mellesleg jegyezném meg, hogy az araboknál nem divat a nők arcának mutogatása.

Zsanett

Zsanett

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.24, 22:07

Sziamiasztok!

Már nagyon rég jelentkeztem sajnos. Kicsit hiányzott ez a közeg, de az új arab pasimmal 2 évet töltöttünk dubájban, de rájöttem hogy van még 2 felesége... Basszus, tiszta dzsadok, én utoljára ilyet az ezeregyéjszakában meg az aladdinban olvastam, vagyis nem olvastam, a papa mesélte. Na de mindegy igazából rá akartak venni, hogy vegyek hurkát vagy mit, de nem voltam hajlandó... a legcsinibb prada bikininbem mentem ki, aztán meg elkezdet dobálni valami allah ahbar felkiálltással... nem érti ezt az ember, biztos fáj neki a szépség. Na mind1 csak tájékoztatni akartam mindenkit, hogy visszatértem, és készen állok bármire... na de nem úgy... ne értsetek félre kis perverzek.

puszi Zsani

Dennis_Lee

Dennis_Lee

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 136 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.04, 17:07

:ugri: OFF :ugri: ;)

Itt? :ugri:

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.04, 11:34

(OFF)A piros pontok a FireFox 3.0-nak köszönhetőek. Beépített helyesírás ellenőrzője van és ha valamit nem ismer azt alápirosítja ;-)(/OFF)

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.07.29, 12:57

Zsanett:

A probléma sokat bonyolódott sajnos...

Legutolsó információim szerint a modern Robotgép 4.56 változat már képes arra, hogy egy tetszés szerinti RPG-ből bármikor nyulat csináljon. Többek között ezzel magyarázható a nyúlpaprikás mennyiségének exponenciális emelkedése Kínában, ami köztudottan a Robotgép őshazája. :aboci: Mivel sok volt a nyúlpörkölt, és occsóért adták, így aztán népélelmezési cikké vált. De most a probléma!

Ami abban áll, hogy mostanság kevés az RPG... Miért, kérdené a tudatlan? A probléma oka, hogy a kínaiak a Ravasz Pirított Gerely márkájú fegyvereket betiltották, mivel több incidens történt a vörös pártkönyvek kilukasztása kapcsán. :) Ezért kizárólag csempészforrásokból kerül az országban RPG, így aztán az embargó ténye, a hihetetlen érdeklődéssel párosulva eredményezte a kínai élsportolók előretörését az olimpiákon. Egyértelmű, hogy 345,7 IQ hányados alatt ez nem érthető elsőre, de az összefüggést majd kifejtik a többiek. :)

Kipróbálom: puszcsi!

Érdekes, nekem nincsenek piros pontok alatta... Nahát!!! Tyűűű! Akkor már nem is érdekes... :)

Zsanett

Zsanett

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.26, 17:59

Puszcsi!

Egyszerűen nem tudok ellenállni, imádom ha imádnak, a fényt, a csillogást! :sir:

Több, mint 5 évvel ezelőtt kezdett el foglalkoztatni az RPG vs. Robothgép téma, azóta nagyon sokat okosodtam ám, és nem csak ezen a területen, bizony! Persze ezt főleg !!NEKTEK!! köszönhetem, akik igyekeztetek rávezetni a válaszra (ami a bátyám szerint negyvenkettő, de én akkor se értem, pedig már én is egyetemre járok, mint ő, de nem ugyanoda, hanem egy másikra!).

Remélem jelentkeznek a régi fórumozók is, hogy az újak frissességével együtt megvitathassuk ennek az új tudományterületnek (RPGvs.Robotgép) a haladását az elmúlt 5 évben :lol:

Addig is puszcsi mindenkinek! (Miért vannak piros pontok a puszcsi -már megint- alatt, amikor beírom?)

azlam

azlam

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.07.22, 12:14

Elolvastam...teszentisten :)

Sober

Sober

kívülálló

• Archívum
  • 344 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.01, 11:17

Zsani, bújj elő újra, a nép megint téged akar!! :aaaaa: :szomoru:

Slayer7

Slayer7

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.06.06, 18:33

Uhh.én is elolvastam :amccoy:
Zsanett, van egy fantasztikus pulóverem, eladó, csak neked 30.000-ftért :)

Módosította Slayer7: 2008.06.06, 18:34

vigo

vigo

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1540 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.07.31, 16:47

Elolvastam az egészet. Te jóÉÉg!

Él még ez a fórum? És a Zsani? akárki is legyen...

V.

_kissc (NPC/NJK)

_kissc (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.20, 09:21

Üdv all

Elolvastam a fórumot és éss.... nem jutok szóhoz
rendesen mellbe vágott, üt mint a szovjet vodka
de nem igazán vált világossá(1849. aug.13.) hogy mi az értelme.

Én úgy emlékszem, hogy a hadseregnél volt renszeresítve egy hasonló eszköz

és

RPG= Rocket Propelled Grenade (raketa hajtasu granat)

Ilyenekkel lövöldöznek Irakban az amcsi+koal(a)Yciós vendégekre.
Max helikopter ellen jó a járműveken kívül.Repcsikre ott a Stinger. :)

A fórum nem a józan, egyértelmű érthető válaszokról szól (én már csak tudom)

Ha ígyállunk akkor
Rakéta Pajtású Gránát=Rocket Propelled Grenade=Reaktivniy Protivotankoviy Granatomet=Реактивный противотанковый гранатомет

ja és aki rendelni akar az ITT talál
renelj 4-et és akkor a postakőcséget elengedik

Zsanett várhatóan egy robotgép és egy rpg-rendszer összecsapásában kéri a segítségünket.

nyilvánvaló h melyik a jobb
(gy.k.:RPG)
(gy.k.:gy.k.=gyengébbek kedvéért SHIFT9

na részemről ennyi, tegnap fejeztem be az érettségit úh ne csodálkozzatok,bár aki ide irogat az már semmin

semnem

lepődik meg

Tikla

Tikla

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 11 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.16, 14:22

Zsani: a lányok egyéni kreativitása nagyon szépen megmutatkozhat egy egyéni minta felfestésében. L
áttam már példákat, próbálkozz!  :)

a másik, amiben megmutatkozhat, az a gyilkolás... ;) :) :D
(mondom én, a drow lány... ) :P

Pontifex

Pontifex

Tremere

• Fórumita
  • 1711 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.30, 22:16

Esküszöm mindenkinek hogy még életemben nem olvastam még ekkora hülyeséhet... zsanika már kapott egy rakat virágot mindenkitől, tőlem nem kap. Tőlem :D -t meg :D -t kap. Tessék. Csak hog yörüljön mindenki... :aboci:

Van_Maka

Van_Maka

A féktelen

• Archívum
  • 724 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.04.06, 15:23

És azóza sem írtak. :dilis:

Van_Maka

Van_Maka

A féktelen

• Archívum
  • 724 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.03.30, 16:46

Jó régen írtatok bele. :ejj: Nem viszitek itt túlzásba az írkálast.

Zsanett

Zsanett

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.12.24, 21:14

Nagyon Boldog és Kellemes Karácsonyt kívánok minden fórumozónak és robotgépnek!!! Pusszancs

Keshik

Keshik

főnökasszony

• Fórumita
  • 1427 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.02, 23:22

*KLékes derengés közepette egy feketepáncélos alak jelenikl meg a porondon. A fekete páncélon több helyen is a M&F logó látható*

Zsanett !

Áh, a kedves úrnő visszatért :buszke: :buli: :five:
Hogy jobb dolgunk nem akad ?! Hááát ... Nem tom ... Én, a vérespólós KM főiskolai tanulmányaim utolsó szakaszába érkeztem ( és nem kesergek, úgy mint egyesek, hogy nem jutottam be, hanem elátkozom az egész rendszert, és mielőbbi végetvetéséért imádkozom ), s mint olyan pont a szakdolgozat témájának kiválasztásánál tartok, s ami valamennyire kötődik e topic témájához, ugyanis egy kvázi-robotgépet kell majd terveznem, pontosabban egy PH értéket mérő távadót, amely ki lesz bővítve egy darab miorprocesszorral, hogy maga a távadó, ne csak mérni tudjon, hanem kiértékeni, elmezni stb. a mért adatokat stb. Emellett pont egy újabb kalandozó csapat "éemészárlására" készülök kedvenc RPG világomban, a Rifts-ben. És persze mellékállásban a "szerepjátékos lányok#2" topic, újabban havi rendszerességgel megrendezett találkozóinak főszervezője vagyok. A következő tali október 16-ra van tervezve, szívesen várunk mindenkit. Részletek a :szerepjátékos lányok#2 topicon.

*A vérespólós KM meghajol a frissen fényezett M&F exoskeletális páncéljában, majd tisztelgésre emeli multifunkcionális kockavetőjét ... Majd egy hot-dogot majszolva a következő szavak hagyják el száját:"Beam me hoch Scotty !" Egy kékes derengésben eltűnik*

Zsanett

Zsanett

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.02, 19:03

Cyjasztok!

Legalább ezer éve nem irtam a saját fórumomba. De jólátni hogy még él! :buli: :five: :buszke: Zsanika nagyon boldog! A hülye bátyám egész nyáron részeg volt mert nem vették fel az eltére legyen az bármi is... Na jó tudom mi az... És ti hogy vagytok kedves fórumozó népek? Nincs jobb dolgotok mi? Na nem baj szeretem a pokémont! Nem akar valaki randizni? Na nem velem hanem amúgy? Van egy vállas barátom aki erős mint a róka és ravasz mint a gorilla. Úgyhogy vigyázzatok, mert ott terem az esetleges hódolóim mögött mint egy láthatatlan izé. Szóval csak na. Na de mára eleget csacsogtam! Puszilok mindenkit aki nem herpeszes!

Cyó
Voodoo meg menjen az izébe!

DonKartacs

DonKartacs

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 284 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.05.22, 17:55

Juteszembe : szegcsontvelőidegvisszahúzósejtfehérjetermelőmirigyzsába

DonKartacs

DonKartacs

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 284 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.05.22, 17:43

HÁT ez a topic készen van mint a házi feladat az tuti. :D :D

Ennyi agyrákosodást előidéző látens marahságot egy helyen..... Mit ne mondjak gratulálnom kell.

/*Kartács odalép a Zsanihoz kezet csókol neki és hódolatát kifejezve átnyujtja neki kedvenc Sör-Turmix készítő háztartási robotgépét melyet még legkedvesebb nekromanta haverjától Ramon Vega
Őeminenciájától örökölt a bitin.*/

Itt szeretném megjegyezni, hogy őőőőőő és izéé de mindamellett grooooáááár de leginkább broáf mindenkinek :D :(

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]