Ugrás tartalomhoz

Fotó

Robotgép vs. RPG

• Válasz írásához lépj be
425 hozzászólás érkezett eddig

Keshik

Keshik

főnökasszony

• Fórumita
  • 1427 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.05.20, 19:22

Ha nem mész el mások temetésére, ők se fognak elmenni a tiédre.

:punny:

RaZoR669 !

Ez most kinek szól ?! Óvatosan a válasszal, mert az M&F exoszkeletális páncéllal rendelkező, Vérespólós KM a kockavetőit rádszegezte ! :ize:

_RaZoR669 (NPC/NJK)

_RaZoR669 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.05.20, 13:34

Ha nem mész el mások temetésére, ők se fognak elmenni a tiédre.

Homar

Homar

Caelumi Játék

• Fórumita
  • 953 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.05.08, 00:57

Assssztahéccszázát!

Megakadt a szemem a topic címén, és én balga mód elkezdtem olvasni...

Előre is közlöm, hogy HULLAFÁRADT vagyok! De nem bírtam itthagyni ezt az őrületes sületlenséget, míg az elejétől a végéi át nem olvastam!!! 2 órámba került!

A minimum amit elvárhatok, hogy folytassátok az arénás eseményeket, ha már ilyen sunyi módon ideláncoltatok! :)

Hajrá Robotgép!

Üdv:

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.03.30, 22:08

Üdv!

Ahogy rátaláltam erre a topicra, egyből végigolvastam az egészet. Óriási, ami itt végbement, gratulálok minden résztvevőnek, és persze legfőképp a háziasszonynak.

Én is beleférek a geek kategóriába, bár nincs szemüvegem, és ha tehetem járok buliba (ami koncertet vagy házibulit jelent, mert én rocker vagyok, ha már annak idején felmerült). Viszont olvasok, gépezek egész napokat, meg van pálcikalábam, és ritka izomzatom... :rohog:

Zsani: a lányok egyéni kreativitása nagyon szépen megmutatkozhat egy egyéni minta felfestésében. Láttam már példákat, próbálkozz!

És ha már jól megy a körömfestés, elkezdhetsz Warhammerezni is... :eeek:

_Woodoo (NPC/NJK)

_Woodoo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.05, 18:09

Hi!
Druzil gratula a 400. hozzászólásodhoz!
Szerintem nem lehet az rpg-seket kategorizálni, nincs tipikus rpg-s. Ha csak a baráti körömböl indulok ki, akkor arra a következtetésre jutok, hogy egyiköjük sem tipikus, inkább egyediek. A robotgépek viszont biztos jobban hasonlítanak egymásra, mint az rpg-sek. Csövi! :felvon:

Druzil

Druzil

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.26, 20:41

Enyém a négyszázadik hozzászólás!!! Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssss!

Druzil

Druzil

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.26, 17:50

Hmm. Nincs szemüvegem, minden héten járok bulizni, nincs időm olvasni, és ha felvesznek az ELTE-re egész nyáron részeg leszek :titok: valami itt nagyon nem stimmel, pedig még a szerepjátékokat is szeretem, hogy is van ez??

Üdv mindenkinek és örülök hogy végre van itt élet...

stoppos

stoppos

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 114 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.26, 12:26

Furcsa, a mi csapatunk tipikusan együtt rugott be hétvégenként. ;) :) :titok:

Nhiarch

Nhiarch

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 174 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.26, 12:08

Hai minna!!

Első alkalommal járok erre tehát még szűz vagyok itt?! :titok:
Üdvözlet mindekinek s hódolat a topic nagyasszonyának!
Tipikus rpg-s lennék?!:
szemüveg nincs,nagyon ritkán járok buliba,nem iszom,imádom a könyveket fél életem olvasással töltöm(a másik felét edzés és tanulás tesz ki),nos gimibe már nem járok az egyetem padjait koptatom és melegedek idebent :) .Nos... akkor hogy is van a tipikus rpg-s?
jah a 185 cm és 80 kiló azért közel áll.

Saionara minna!
:SAKE: 4 EVERYONE!!
jah és talán meglátták bennem egy jó ideje A messor segedelmével a vérpisti mögött az értelmet. ;)

Daryoon

Daryoon

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 94 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.26, 10:13

Üdvözletem mindenkinek és külön a hölgyeknek! :titok:

"Tipikus RPG-s...
Szemüveg van, ritkán járok bulikba, akkor sem iszok sokat, fél életemet a könyvekkel töltöm, gimnáziumba járok, mi kell még? "

Szemüveg stimmel, a buli is, az ital még inkább, a könyvekkel mostanában azonban hadilábon állok, de legyen, a gimit már érettségi szinten elvégeztem, most azzal hülyítem magam, hogy képes vagyok a főiskolát is elvégezni.
Húha...majdnem tipikus RPG-s vagyok... ;)

Sayonara!

TimeRobber

TimeRobber

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 191 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.24, 14:55

Tipikus RPG-s...
Szemüveg van, ritkán járok bulikba, akkor sem iszok sokat, fél életemet a könyvekkel töltöm, gimnáziumba járok, mi kell még? TIszta geek.
Esetleg a 185 centi meg a 97 kiló nem passzol...

edboy

edboy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1014 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.22, 21:23

Keshik: hát én nem, az bitztos... :)

Zsani: a lányok egyéni kreativitása nagyon szépen megmutatkozhat egy egyéni minta felfestésében. L
áttam már példákat, próbálkozz! :)

Keshik

Keshik

főnökasszony

• Fórumita
  • 1427 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.22, 20:31

Először is üdvözlet a topic Úrnőjének ! :aaaaa:

És üdvözlet a társadalom többsége által freak-eknek titulált társaságában ! :)
A vérespólós KM a már megszokott powerarmorjában meghajol és felkínálja egyik kedvenc karakterét, Thorbardin Grimort, a törpe-papot személyes testőrnek Zsani testőri gárdájába.

edboy !

Mi számít sztereotípnek egy szerepjátékos esetében, mert tipikus szerepjátékost még nem láttam, csak tiikus Vérpistiket ! :cool:

Woodoo, aki nem is Woodoo !

Az általad felsorolt 3 halmaz úniója az, ami ezen a topicon a robotgépeket képviselik és én a Vérespólós KM mind a robotgép, mint az RPG frakciót kihasználom a saját, gonosz, egoista céljaim elérésére ! :)

Zsanett

Zsanett

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.22, 15:42

UI: műkörmöt te csináltad?

Nem, a műkörmös csinálta :)
A hajamat meg a Ági, a barátnőm, aki fodrász lesz majd egyszer...

pussz

edboy

edboy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1014 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.02.22, 03:35

"már egészen tisztában vagyok a dolgokkal ezen a téren, én nem is értem, hogyan maradhatott ez eddig ki az életemből"
és
"Megyek lassan nehogy lekopjon a az új műkörmöm(ami mellesleg nagyon jól néz ki)"

Kommentár nélkül, csak érzékeltetni akartam, micsoda gyöngyszemmel gazdagodott a magyar szerepjátékos társadalom. :) :)
Hányan vagyunk itt még, akik nem illeszkednek a szerepjátékosokról élő sztereotíp képbe?

UI: műkörmöt te csináltad?

Zsanett

Zsanett

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.21, 18:17

Végre, végre, VÉGRE!

Már azt hittem, hogy témánk életvonala végleg megszakadt. de itt ez a kedves, bár nyagyon csúnya és ilyesztő fejű idegen, aki újra életre keltheti a fórum ezen eldugott szegletét! Ezért sokszor-sok puszi, kedves Woodoo!!!

Zsani nem tűnt el a süllyesztőben, és még csak nem is rabolták el a robotgépek, csak egyszerűen, látva az érdeklődés hiányát, én sem látogattam túl gyakran a fórumot. De!, ha újra beindul (sok szerettel várom a törzstagokat!) ígérem, hogy gyakrabban fogok jönni! Képzeljétek, a bátyjámék bevettek a szerepjáték csapatukba, úgyhogy már egészen tisztában vagyok a dolgokkal ezen a téren, én nem is értem, hogyan maradhatott ez eddig ki az életemből.

Woodoo: jegyezd meg: Leni... őőőőőőő izé, Zsanett élt, Zsanett él és Zsani élni fog! Megyek lassan nehogy lekopjon a az új műkörmöm(ami mellesleg nagyon jól néz ki).

Puszi mindenkinek, és gyertek írjatok!!!!

U.i.:majdnem megfeletkeztem, hogy nem rég volt egyéves a fórum, úgyhogy nagyon sok boldog szülinapot kívánok nekünk!!!!!!

_Woodoo (NPC/NJK)

_Woodoo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.02.21, 12:41

Vannak itt különös dolgok. Miközben a robotgép élet-halál harcot vív, Zsanett lassan eltűnik a süllyesztőben. Feltehetnénk a költői kérdést: Where is Zanett? De tényleg. Rég hallottunk róla. Lehet, hogy elrabolták a robotgépek!!!!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Ebbe rossz belegondolni. Zsanett ha élsz adj életjelet magadról!! (Ja és nem csipázom ha az én nevemben más ír! Ugye érti az, akire célzok)

_Woodoo (NPC/NJK)

_Woodoo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.02.21, 12:36

Robotgép..... Hmmm..... Érdekes. Mindnesetre nem rossz téma. Meglátásom szerint az Rpg bármikor lenyommja a robotgépet. Először is tiszázzuk mi az a robotgép.
Version 1: A konyhában lévő robotgép, mellyel anyu csinálja a fincsi kaját
Version2: Csúnya intelligens gépek, amelyek az emberiséget veszélyeztetik, esetleg segítik(Fú, ez olyan terminátoros lett)
Version 3: minden ami elektromosan magától mozog
Persze más véleményt is elfogadok

Druzil

Druzil

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.24, 14:11

KELLEMES KARÁCSONYT AZ ÖSSZES ROBOTGÉPNEK, FÓRUMOZÓNAK, JA MEG MR. RPG-NEK IS!

Keshik

Keshik

főnökasszony

• Fórumita
  • 1427 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.04, 21:31

Nagy csend visszhangzik az arénában. Eltellik még egy kevés idő, majd világos kék derengéssel kísért hasadék jelenik meg a tér-idő kontinuumban és nem emllesleg az Aréna közepe táján, melyből előlép a vérespólós KM a M&F gyártmányú exoskeletális páncéljában egy nagy zsákot cipelve a hátán. Odamegy a díszpáholy elé, leteszi a zsákját és tisztelettudóan meghajol Zsanett előtt. Felnéz- Ha megbocsát az Úrnő...- majd kibontja a zsákot, belenyúl, kiemeli a kezét és egy széles ívű mozdulatot követően dobókockák miriádjait hajítja Woodoo irányában. Míg a sokszínű kockák ballisztikus pályájuk ívét csodálhatja a nézőközönség és mindenki más, a KM elmormol néhány szót, miután megfigyelhető, hogy a kockák metamorfózison esnek át és némelyik sárkánnyá, griffé és más repülő élőlénnyé, vagy alkalmatossággá alakul, többek közt taktikai nukleáris robbanófejjel felszerelt rakétává. A lelátó azon szektora, ahol Woodoo foglalt helyet a megidézett pusztításnak hála telyesen az enyészet áldozatává vált . A KM látva, hogy akcióját telyes siker koronázta meghajol megint Zsanett felé, majd elvonul a lelátó azon részére, ahonnan korábban vezényelte teremtéseit. Miután kényelembe helyezte magát a páholyában, beleszól a páncéljába beépített komrendszerbe:"Pityu egy rekesz :buszke: -t !" Mire kék derengésben a KM mellett egy rekesz Holsten materializálódik, a KM kivesz egy üveget, majd miután kibontotta belekortyol- Szeretem az ilyen kezdetű napokat !- és elégedetten végignéz az Arénán várva a további fejleményeket.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]