Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Poland goes into space!44!

• Válasz írásához lépj be
10 hozzászólás érkezett eddig

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 3908 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.11, 11:44

A beleölt nagy mennyiségű utómunkához jó forgatókönyveket is illett volna készíteni. A legkisebb költségelemmel okozhatták volna a legnagyobb tartalmi szintugrást.

Egyet kell értenem.

A trükkök igényesek, az ötlet jó, viszont maguk a filmek igen unalmasak, főképp az első.

(az eredeti Twardowsky-mese legjobb része ráadásul kimaradt. Abban az poén, hogy a varázsló eladja a lelkét, de úgy, hogy az ördög csak Rómában hajthatja be az adósságát. Twardowsky értelemszerűen sosem akar Rómába menni. Ennek ellenére az ördög elkapja, mikor betér a Rzym nevű kocsmába, ugyanis éjjel nem veszi észre a cégéren a nevet :) )

KLM

KLM

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 9923 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.10, 16:01

A beleölt nagy mennyiségű utómunkához jó forgatókönyveket is illett volna készíteni. A legkisebb költségelemmel okozhatták volna a legnagyobb tartalmi szintugrást.

Nem biztos.

Ideális esetben egy jó sorozat négy teaserét láttad.

Hoild

Hoild

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 160 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.09, 20:08

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4939 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.09, 08:50

Nagyon jók, kösz!

Narmi

Narmi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 214 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.07, 21:31

A Magyar népmesékből is csinálhatnának ilyet. A fehérlófia amúgy egyes jobboldali körök szerint egy kungfu harcosról szól aki a fehér lóhoz címzett kolostorban tanult. Ki lenne a magyar Jet Li lónak öltözve?

Görbe Nóra.

Egyébként tényleg nagyon jó filmek, kösz a cikket!

KLM

KLM

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 9923 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.07, 20:43

Az a 15" monokróm kockamonitor csodálatos volt :)

Abdul

Abdul

Jetipásztor

• Fórumita
  • 383 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.07, 16:29

Végignéztem mind a négyet. Nekem pont a legutolsó tetszett a legkevésbé, de még így is marhajó volt, a másik háromról nem is szólva (a tükrös akciónál konkrétan hangosan felröhögtem, pedig ilyet ritkán vált ki belőlem film). SzóLó Tibor, ezer köszönet az ismertetőért. :five::sor:

cyberdog

cyberdog

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 76 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.07, 16:21

A Magyar népmesékből is csinálhatnának ilyet. A fehérlófia amúgy egyes jobboldali körök szerint egy kungfu harcosról szól aki a fehér lóhoz címzett kolostorban tanult. Ki lenne a magyar Jet Li lónak öltözve?

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.07, 15:09

Érdekes kedvcsináló, köszi, ezeket meglesem!

Ork

Ork

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.07, 10:46

Ez nagyon jónak tűnik, köszi az infót, megnézem! :-)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 5948 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.07, 07:38

Az interneten turkáltam, és magamnak is teljesen váratlanul ráakadtam erre a lengyel Wikipedia bejegyzésre. Na most, ha jól sejtem, az oldalt olvasók elenyésző kisebbségének mond valamit mindaz, ami áll, és nekem magamnak is csak az internetes fordító technológiai csodájának köszönhetően sikerült valami értelmet kifacsarni belőle. Lengyel népmesék alapján Tomasz Baginski, az Allegro és a Platige Stúdiók rövidfilmeket készítettek/készítenek. Ezek 15-20 percesek, és nem szöveghűen követik a meséket, hanem afféle mágikus realizmus/scifi interpretációhoz folyamodnak.

http://lfg.hu/77161/ismerteto/poland-goes-into-space/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]