Ugrás tartalomhoz

Fotó

Blood Bowl Liga 2017

• Válasz írásához lépj be
584 hozzászólás érkezett eddig

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 842 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt Ma, 07:37

Aha, latom mar. Akkor keresek vmit a tavalyi dijakbol.

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 842 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt Ma, 07:35

@scottish: majd utananezek, de ha akkor teged jeloltunk, akkor melle csapok vmit a mostaniak melle.

Lord-Kildarf

Lord-Kildarf

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 686 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt Tegnap, 21:51

Kildaf: a következő két hétben ezeken a napokon/időpontokban tudok mérkőzést vállalni:

06/30-án : 17:40-től

07/04-én: 16:30-tól

07/05-én: délután bármikor

07/08-án: bármikor

Várom visszajelzésed! ;)

Szia, részemről 4-e és 5-e, 18:00-tól a Gép-Házban jó a megadott időpontokból.

Üdv:

Kildarf

Módosította Lord-Kildarf: Tegnap, 21:53

scottish

scottish

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 698 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt Tegnap, 18:59

Feladni nem adtam fel, egyszer helyettesítettek. Bár a végső elszámolásnál engem jelöltetek a díjra,
gondolom teljesen alaptalanul.

A citromot? Ott nem volt egy feladás?

Megnéztem, a Bors ellen azt hiszem, hogy volt. Ez befolyásolja?

Módosította scottish: Tegnap, 19:02

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 842 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt Tegnap, 16:28

A citromot? Ott nem volt egy feladás?
  • scottish kedvelte ezt

scottish

scottish

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 698 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt Tegnap, 13:13

Remélem a 2016-os díjat is átvehetem :)

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.25, 13:05

Kildaf: a következő két hétben ezeken a napokon/időpontokban tudok mérkőzést vállalni:

06/30-án : 17:40-től

07/04-én: 16:30-tól

07/05-én: délután bármikor

07/08-án: bármikor

Várom visszajelzésed! ;)

Kopi_

Kopi_

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 847 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.23, 08:30

Sziasztok!

Számomra még mindig megfelel a 9-edike, vagy átrakhatjuk 17-ike utáni hétköznap délutáni időpontra.

Üdv:

Attila

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.23, 06:55

Arra kérném a feleket, hogy zárjuk le ezt az utolsó alapaszaksz meccses vitát, vegyétek úgy, hogy a bíró hozott egy döntést, amivel lehet egyet nem érteni, de utólag, főleg ennyire utólag nem lehet rajta változtatni.
Ugyanúgy, ahogy Kassai ítéleteitől is gyakran hangos a sajtó, vagy az elhíresült román? kézilabdabírók fejét is egy ország követelte, indulhatna itt is a népharag, és ha létezne valami BB fellebbviteli testület, az nyilván áttekintené a történteket ennek hatására. De akárhogy is döntene ez a testület, a legrosszabb esetben is csak a bírót (szervezőt) tiltaná el a hasonló tevékenység folytatásától, visszamenőleges korrekciót egész biztosan nem végezne, ilyenre szerintem rl példát nem találni.

Ezt a kvázi eltiltást meg -- ahogy korábban már jeleztem -- családi okokból amúgy is kirovom magamra, még úgy is, hogy szerintem jól döntöttem.

Nem bűnbakot keresek. Felhívtam a figyelmet egy hibára. Ezen szükséges változtatni...legkésőbb a következő liga kiírásáig.

Nem a bíró hozta a döntést...nagyjából erre utaltam is a TimeBandit-nak írt válaszomban. Továbbra is nagyon kényelmesnek tartom az álláspontot, hogy "ez van és kész". Egyetlen csapatnak/személynek van kára : a Preadators-nak és edzőjének. Fel nem foghatom, hogy miért nem lehet a feladást átjavítani egy döntetlenre?Esetleg kinyögni, hogy bocs...

Kit érdekel, hogy hanyadik helyen jutottam tovább? Már lejátszottam a következő meccsem is. De az, hogy elkönyveltek egy vereséget (kettős feladásként)- úgy, hogy FÓRUMOS beírás alapján zajlik az egyeztetés - anélkül, hogy megkérdeznétek a másik érintettet is...enyhén szólva véleményes...és igazságtalan. Elvekről, korrektségről rinyálok már napok óta...

Gondolom így a véletlenszerűen sorsolt díj esélyétől is elesek, lévén van "egy le nem játszott" mérkőzésem...

Nem tudom ki az a Kassai és kézilabdát se követem mostanában. Semmilyen népharag nincs. Csupán az én igazságérzetemmel szükséges szembesülnöd.

Kildarf: mikor tudunk játszani? (ez egy fórumos - hivatalos - egyeztetés szeretne lenni)

Módosította Viharmadar: 2017.06.23, 10:04

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 842 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.22, 20:19

Rájátszás: mivel nem sikerült közös nevezőre jutni, megkérnénk az érintetteket, hogy egyéni időpont egyeztetéssel játszák le az elődöntőket.

Tehát:

Kopi-Wolio

Kildarf-Vihar

találkozók következnek. A mérkőzések győzteseivel újra megkísérelünk egy olyan időpontot kitűzni, ami rajtuk kívül legalább egy szervezőnek is megfelel, hogy a fődíjat átadhassuk. A többiekhez is eljuttatjuk a nyereményeiket.

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 842 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.22, 15:58

Arra kérném a feleket, hogy zárjuk le ezt az utolsó alapaszaksz meccses vitát, vegyétek úgy, hogy a bíró hozott egy döntést, amivel lehet egyet nem érteni, de utólag, főleg ennyire utólag nem lehet rajta változtatni.
Ugyanúgy, ahogy Kassai ítéleteitől is gyakran hangos a sajtó, vagy az elhíresült román? kézilabdabírók fejét is egy ország követelte, indulhatna itt is a népharag, és ha létezne valami BB fellebbviteli testület, az nyilván áttekintené a történteket ennek hatására. De akárhogy is döntene ez a testület, a legrosszabb esetben is csak a bírót (szervezőt) tiltaná el a hasonló tevékenység folytatásától, visszamenőleges korrekciót egész biztosan nem végezne, ilyenre szerintem rl példát nem találni.

Ezt a kvázi eltiltást meg -- ahogy korábban már jeleztem -- családi okokból amúgy is kirovom magamra, még úgy is, hogy szerintem jól döntöttem.

TimeBandit

TimeBandit

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 278 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.22, 14:01

Teljesen mindegy, hogy hány liga van, ha egy adott ligában részt veszel, akkor elfogadod a kiírást és kész, akkor is ha nincs alternatív liga.

Azt gondolom viszonylag egyszerű belátni, hogy amikor felajánlom a szerdát, az nem azt jelenti, hogy nyitástól-zárásig a gépházban várlak, hanem ha jelzel, akkor megyek. Akkor nem tudok ott lenni, ha nem szólsz. A magánélet belekeverését nem szeretném minősíteni. Persze az első héten sem kerestél, a második héten is rám hárult ez a feladat. 

Maximálisan igaz, hogy veled egyeztettem 1-4. között (mondjuk kellett egy nap mire egyáltalán elfogadtad a felkérésem, ha már nagyon szőröznél), de a ligahét utáni hétfő és kedd nem alkalmas időpont a meccs lejátszására. Mivel mindenki mástól is azt várom, hogy betartsa a szabályokat, így én is maximálisan erre törekszem, ezért a haladék sem opció. Neked sem jár, nekem sem jár, másnak sem jár.

Az pedig, hogy miért én "dönthettem" nagyon egyszerű, volt egy kész helyzet, miszerint feladást kell elkönyvelni a részedről, mivel miattad ellehetetlenült a mérkőzés lejátszása. Innentől kezdve két opció volt, vagy elfogadom a feladást részedről vagy nem és akkor mintha vétkes hiányában lennénk, kettős feladás kerül beírásra. 

Továbbra is azt érzem, hogy ez egy elavult probléma, de amellett nem tudok elmenni szótlanul, hogy személyesen megsértesz, meghazudtolsz, mert én sem így ismertelek meg.

Kezdem azzal, hogy alapvetően nem szerettem volna a továbbiakban belefolyni ebbe a vitába, de nálam is elérte az ingerküszöböt. Egyrészt van egy kiírás, amit mindenki elfogad vagyis mindenki köteles a fórumot használni egyeztetésre, legalább adminisztratív szinten, emellett - Vihar - az általad számonkért spp-k stb. megváltoztatná a dolgok jelenlegi állását és további kimenetelét. A másik dolog meg, hogy az utólagos reklamáció eléggé necces dolog, pláne egy olyan "sportban", ami elvileg fair play-re és a játék élvezetére épül. A sokat emlegetett szerdai napról pedig... ha én veled játszom, akkor nem FaVi-val egyeztetek vagy a feleségeddel, hanem veled egyeztetek, sajnos azokkal az információkkal, amik nem nekem érkeznek, nem tudok mit kezdeni. De nem érkezett sem egy telefon, sms, akármi, szerdán sem, hogy "hello, mégis merre vagy?". Semmi. Innentől kezdve a kettős feladást nem is igazán érdemes vitatni. Remélem ezzel mindenki választ kapott mindenre és le lehet zárni ezt a problémát. Uff.

Kiírás elfogadása: ne csináljunk már úgy, mintha 5 liga futna párhuzamosan és kedvére válogathatna az ember köztük. Ez csak egy kényelmes kibúvó most mindenkinek, amire lehet hivatkozni, ezzel el lehet kerülni a gondolkodást...

Akkor köszönöm édesapádnak, hogy Neki eszébe jutott jelezni, hogy nem jössz el...

(Onnantól kezdve, hogy tudom nem jössz  minek kérdezzem,hogy "hello. mégis merre vagy?")

Lévén a korábbi meccsünket is így szerveztük le, nem gondoltam, hogy ez a továbbiakban nem megfelelő a számodra.

Gondolom akkor nem Velem egyeztettél MSN-en Június 1 (ekkor jelöltelek vissza) és Június 4 között... ?! Igaz Június 3 után, már semmilyen válasz nem érkezett Tőled, hiába írtam több alkalommal is...

Nem az SSP-k a fontosak ( csupán leírtam a minimum veszteséget,amit okozott ez a döntés, 1 MVP-t szeretnék és a vereség törlését)...az elvről van szó...ajánlottam 3 TOVÁBBI időpontot - teljes vasárnap és hétfő, valamint a kedd délután - ,de még csak nem is reagáltál...mindezt azok után, hogy az első héten beteg voltál, az online meccset nem szeretted volna és már nem lehetett helyettesítést kérni...nem emlegetném a fair play-t a helyedben...

Az igazi probléma az, hogy miért TE döntöd el - mindezek ismeretében - , hogy egy mérkőzés kettős feladással érjen véget?(Ebben a tárgykörben várom a szervezők válaszát is) Swifty adott lehetőséget kedd délutánig a mérkőzés lejátszására - utólag is köszönet érte - így nem volt szükséges vasárnap éjfélig lezárni a fordulót.

Jeleztem a FÓRUMON is, hogy szeretnénk élőben lejátszani és egyeztetünk.Majd 4.-én Te kérsz egy kettős feladás könyvelését...ez így nekem nem kerek...

Ezekre várom a válaszod - és ne gyere nekem a fórumos kibúvóval, mert nem méltó hozzád és nem ilyennek ismerlek...

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.22, 05:55

Elődöntő/döntő: július 9. vasárnap, 10 órától, Gép-Ház?

A visszajelzések alapján nekik megfelel:

Kildarf

Kopi

Swifty

Wolio

Aki még nem jelzett:

discret

Vihar

Meg.: elvileg 10-kor nyit a GH, de rákérdezek, ha végleges lesz az időpont, nehogy renováljanak vagy mittomén. :)

Nem jó a Július 9... az első három hétvége biztos, nem lesz jó. Az utolsóról még nincs információm...

Módosította Viharmadar: 2017.06.22, 07:02

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.22, 05:53

Kezdem azzal, hogy alapvetően nem szerettem volna a továbbiakban belefolyni ebbe a vitába, de nálam is elérte az ingerküszöböt. Egyrészt van egy kiírás, amit mindenki elfogad vagyis mindenki köteles a fórumot használni egyeztetésre, legalább adminisztratív szinten, emellett - Vihar - az általad számonkért spp-k stb. megváltoztatná a dolgok jelenlegi állását és további kimenetelét. A másik dolog meg, hogy az utólagos reklamáció eléggé necces dolog, pláne egy olyan "sportban", ami elvileg fair play-re és a játék élvezetére épül. A sokat emlegetett szerdai napról pedig... ha én veled játszom, akkor nem FaVi-val egyeztetek vagy a feleségeddel, hanem veled egyeztetek, sajnos azokkal az információkkal, amik nem nekem érkeznek, nem tudok mit kezdeni. De nem érkezett sem egy telefon, sms, akármi, szerdán sem, hogy "hello, mégis merre vagy?". Semmi. Innentől kezdve a kettős feladást nem is igazán érdemes vitatni. Remélem ezzel mindenki választ kapott mindenre és le lehet zárni ezt a problémát. Uff.

Kiírás elfogadása: ne csináljunk már úgy, mintha 5 liga futna párhuzamosan és kedvére válogathatna az ember köztük. Ez csak egy kényelmes kibúvó most mindenkinek, amire lehet hivatkozni, ezzel el lehet kerülni a gondolkodást...

Akkor köszönöm édesapádnak, hogy Neki eszébe jutott jelezni, hogy nem jössz el...

(Onnantól kezdve, hogy tudom nem jössz  minek kérdezzem,hogy "hello. mégis merre vagy?")

Lévén a korábbi meccsünket is így szerveztük le, nem gondoltam, hogy ez a továbbiakban nem megfelelő a számodra.

Gondolom akkor nem Velem egyeztettél MSN-en Június 1 (ekkor jelöltelek vissza) és Június 4 között... ?! Igaz Június 3 után, már semmilyen válasz nem érkezett Tőled, hiába írtam több alkalommal is...

Nem az SSP-k a fontosak ( csupán leírtam a minimum veszteséget,amit okozott ez a döntés, 1 MVP-t szeretnék és a vereség törlését)...az elvről van szó...ajánlottam 3 TOVÁBBI időpontot - teljes vasárnap és hétfő, valamint a kedd délután - ,de még csak nem is reagáltál...mindezt azok után, hogy az első héten beteg voltál, az online meccset nem szeretted volna és már nem lehetett helyettesítést kérni...nem emlegetném a fair play-t a helyedben...

Az igazi probléma az, hogy miért TE döntöd el - mindezek ismeretében - , hogy egy mérkőzés kettős feladással érjen véget?(Ebben a tárgykörben várom a szervezők válaszát is) Swifty adott lehetőséget kedd délutánig a mérkőzés lejátszására - utólag is köszönet érte - így nem volt szükséges vasárnap éjfélig lezárni a fordulót.

Jeleztem a FÓRUMON is, hogy szeretnénk élőben lejátszani és egyeztetünk.Majd 4.-én Te kérsz egy kettős feladás könyvelését...ez így nekem nem kerek...

Ezekre várom a válaszod - és ne gyere nekem a fórumos kibúvóval, mert nem méltó hozzád és nem ilyennek ismerlek...

Módosította Viharmadar: 2017.06.22, 07:54

TimeBandit

TimeBandit

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 278 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.21, 13:11

Wolio

Wolio

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 611 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.21, 12:25

Nekem egész nap jó, így e téren rugalmas vagyok.

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 842 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.21, 11:49

Nekem jó a délután, 13-14 óra pl. Csak akkor a többiek is írják meg, hogy nekik mi lenne az elfogadható.

Módosította Swifty: 2017.06.21, 11:51

Lord-Kildarf

Lord-Kildarf

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 686 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.21, 11:41

Kildarf

Kopi

Swifty

Wolio

Aki még nem jelzett:

discret

Vihar

Meg.: elvileg 10-kor nyit a GH, de rákérdezek, ha végleges lesz az időpont, nehogy renováljanak vagy mittomén. :)

Későbbi kezdés nem lehetséges? Csongrádról jövök vissza és nem szívesen kelteném a családot vasárnap hajnalban, hogy odaérjek 10-re, ezért írtam a délutáni kezdést lehetőség szerint.

Módosította Lord-Kildarf: 2017.06.21, 11:43

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 842 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.21, 11:01

Kildarf

Kopi

Swifty

Wolio

Aki még nem jelzett:

discret

Vihar

Módosította Swifty: 2017.06.21, 11:01

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1719 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.21, 08:35

Pontosan ebben nem látszik semmi egyeztetés a fórumon. Mármint, hogy elfogadtad a szerdát és kiírtátok volna a mérkőzést arra az időre. Ha ez megtörtént volna, akkor egyértelmű lenne a helyzet, ahogy azt az idézetben is írod. Esetleg Timebandit megvilágosíthatna minket ebben az ügyben. Azonban kicsit úgy érzem megkésett a reklamálás, mivel a negyeddöntők lejátszásra kerültek. Ha csak a skillek és a bevétel megváltozásra kerülne, akkor is visszamenőleg is változtatni kellene, viszont itt a teljes negyeddöntő párosítás is változna.

Egyébként 2 éve mindenki azért reklamált, hogy legyen egy fórum amit minden nevezőnek el kell érnie a mérkőzések leszervezése miatt. Erre az lfg fórum lett megjelölve. Aki nevezett ezt elfogadta.

Ezért vártam meg a döntést a Ti meccsetekre vonatkozóan- lásd korábbi bejegyzés - amennyiben itt is egy kettős feladást könyveltek volna kijelenthetnénk, hogy van egy határozott és következetes szervezője a ligának...nem ez történt. Ezért - mint korábban is jeleztem- vitatom a meccsem inkorrekt és igazságtalan lezárását...

Azt, hogy hol kommunikálok nincs kikötve. Számomra a telefon, chat és msg lényegesen egyszerűbb és gyorsabb. Gép nincs a közelembe napközben - amiről elérném az lfg-t -,de a telefon a zsebemben...

Ismételten megkérném a szervezők valamelyikét, hogy dobjon 2D6-al a slayer-nek (mielőtt ebből is problémázás lenne)...előre is köszönöm.

Gurító: discret 

Dobások (2 x D 6):  2  +  2  

A gurítások oka: 'Vihar Slayer fejlődés'

4     reload.png

[Eddigi gurítások]

• Viharmadar kedvelte ezt

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]