Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Megjelent a The Walking Dead: A New Frontier

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.21, 10:08

Egyértelműen a TftB tetszett nekem is eddig a legjobban. A The Walking Dead első évadja szorosan ott van a nyomában, de ha egyszer a távoli jövőben ismételni fogok, a Borderlands tutira előbb kerül majd elő, mint az eléggé hangulatfüggő TWD.

A GoT nekem bejött a hullámzó ritmusával együtt. Minden szál tetszett, pedig eléggé különbözők. A vége hagyott bennem egyedül rossz szájízt, nevezetesen, hogy a történet eléggé nyitva van hagyva (mondjuk legalább ebben is hasonlít a tévésorozatra :) ).

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4506 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.21, 02:48

A GoT-ban kicsit soknak tunt nekem az uresjarat..

A Tales from the Borderlands spinoff pedig kifejezetten jol sikerult :) 

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.21, 02:35

Voltak jó pillanatai a második évadnak is, de egészében nézve nálam is elmaradt az első évad színvonalától.

Részemről sokkal jobban várom a Telltale-féle Game of Thrones történet folytatását (talán hiába), mint a már ki tudja hányadik zombis eresztést.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4506 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.21, 00:02

Az elso evad nekem nagyon bejott, a masodik kevesbe, de lehet csak az elvarasaim voltak tul nagyok.

Remelem sikerult a szinvonalat tartani, annak ellenere, hogy a Telltale lassan mindenhez keszit mar ilyen jatekokat  :) 

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 5887 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.20, 22:40

December 20-án megérkezett a Telltale legújabb, A New Frontier alcímet kapott, epizódikus megjelenésű történetorientált kalandjátékának első két része. A PC mellett a Sony és a Microsoft jelenlegi, illetve előző generációs konzoljaira, illetve iOS-t és Androidot futtató eszközökre is megjelenő alkotás pár esztendővel a The Walking Dead: Season Two eseményei után fog játszódni. A családja megmentésén fáradozó Javier Garcia mellett az előző két játékból ismert, de az átélt borzalmak hatására megváltozott Clementine is irányítható karakter lesz.

http://lfg.hu/77223/hirek/megjelent-a-the-walking-dead-a-new-frontier/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]