Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Leállították a Scalebound fejlesztését

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

slaGerzson

slaGerzson

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.01.14, 08:48

Hat orulok, hogy elottem se meltattak ezt a cuccost, nem akartam en lenni a fanyalgo genya... de a video alapjan ez nekem is benanak tunt hangulatilag... a grafika persze szep, de az nem eleg. Fulhallgatos verpistike elolenyeket hentel lazulasbol?? Ehh... :/

Birbin

Birbin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1657 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.01.12, 15:38

Középszerű ;)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.01.12, 15:19

Én csak akkor néztem rá, amikor szembejött valahol, de vonzónak sosem találtam. Részemről nem kár érte, nem volt kiváló ügynök. :)

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5828 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.01.12, 13:46

Én nézegettem, de nem jöttem rá, hogy minek kellene annyira vonzónak lenni benne, hogy kiérdemelje az xbox exclusive címet.

Bulldy

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 5887 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.01.12, 07:41

A Microsoft közleményének értelmében végleg leálltak a Platinum Games által még 2014-ben bejelentett, Xbox One-exkluzív Scalebound fejlesztésének munkálatai. A Drew névre keresztelt főhős és a Thuban nevű sárkány kalandjait bemutató akció-szerepjáték törlésének pontos okáról mindeddig nem érkeztek hiteles forrásból származó hírek, ám az informátorok félhivatalos állításai alapján a gondot az elhúzódó fejlesztési idő okozta, illetve, az, hogy a csúszások miatt a két érdekelt fél egyre fagyosabb és fagyosabb viszonyt ápolt egymással. Azt, hogy igen kevés remény van arra, hogy a játékból bármi is legyen a jövőben, jól mutatja, hogy a Microsoft illetékesei már letörölték konzoljuk hivatalos csatornáiról a program játékmenetét bemutató, kedvcsináló videókat.

http://lfg.hu/77300/hirek/leallitottak-a-scalebound-fejleszteset/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]