Ugrás tartalomhoz

Fotó

Kezdőnap a HTC-ben (csütörtökönként)

• Válasz írásához lépj be
42 hozzászólás érkezett eddig

BecX

BecX

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 58 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.14, 12:11

Én is jövök a kezdőnapra. FaVi-nak előre is köszi az oktatást.

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1769 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.12, 20:32

Mivel ismét senki nem jelentkezett oktatónak, valósznűleg én megyek. Sajnos pontos időt megjelenésemre nem tudok mondani, mivel fogorvoshoz megyek 15:00-ra. Remélem öt óra körül odaérek. Kérésnek megfelelően viszek gyíkokat. Valakinek még valami óhaj csapat vagy szabálymagyarázat ügyben?

csaki

csaki

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.12, 08:10

Üdvözlök mindenkit!

Én jelentkeznék a 14-i kezdőnapra mint "lelkes tanulni vágyó".

Ha nem túl nagy kérése tudok kölcsönkérni egy Lizardman csapatot?

És van egy olyan érzésem hogy egy oktató sem jönne rosszul.

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1769 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.15, 08:09

Mivel a HTCs munkálatok még tartanak, ezért a meghirdetett csütörtöki kezdőnap elmarad! Kérdéseiteket természetesen szívesen fogadjuk és legjobb tudásunk szerint válaszolunk is rá! Ha gyakorlómeccset szeretne vki játszani, akkor azt szintén itt jelezheti. Megpróbálunk rá ellenfelet, időt helyet találni. Illetve már most jelezném, hogy junius 14.-én kezdőnap lesz a HTCben, ahova várjuk a lelkes oktatók és tanulni vágyók jelentkezését!

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1769 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.08, 15:32

Mivel az áprilisi verseny elmarad, ezért kérek mindenkit, hogy ha tud jelenjen meg most csütörtökön (április 12.) a kezdőnapon a HTCben!

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1769 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.18, 07:47

Kérek minden tapasztalt edzőkollegát, hogy gondolkozzon el mikorra tudna vállalni oktatást. Az elkövetkező kezdőnapokon nem lenne jó üzenete, ha senki nem jelenne meg.

Következő kezdőnap: április 12.

Módosította FaVi: 2018.03.18, 07:50

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4283 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.09, 07:30

Vállalom a 02.15-ei oktató napot. Amennyiben igény van rá (és Kildarfnak is jó) a liga meccset lejátszhatjuk...

Annyi a "gebasz", hogy hivatalosan nem tarthatok oktatást :rotfl: (tavaly elmaradt időpont amit éb vállaltam  )...

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1319 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.08, 11:24

Közeleg az idei első kezdőnap (febr.15.)! Van(nak) esetleg jelentkező(k) oktatónak vagy érdeklődőnek? Lesz esetleg aznap a HTCben ligameccs?

Az mennyire lenne erős elvárás a közösségtől, hogy az év összes kezdőnapjára legyen 1-1 vállalkozó, vagy a korábban felmerült ötlet alapján 2-2?

Talán egy kicsit tervezhetőbb lenne és aki vállalta, az nem szervez magának semmit keresztbe így nem lenne kavarás sem a megjelenésekkel.

Igaz, ez tavaly nem működött, mert maradtak vállalatlan időpontok, és végülis mindet sikerült ad hoc megoldani. Akkor most próbáljuk meg az egész évet így ad hoc?

Konkrétan a kérdésre: nekem ez most nemigen jön össze. Ha változna a helyzet, szólok.

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1769 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.06, 14:37

Közeleg az idei első kezdőnap (febr.15.)! Van(nak) esetleg jelentkező(k) oktatónak vagy érdeklődőnek? Lesz esetleg aznap a HTCben ligameccs?

Módosította FaVi: 2018.02.06, 14:40

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4283 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.22, 07:14

Ma ismét lent leszek, egy régi vidéki edzőnek segítek felfrissíteni az alapokat... ;)

Reméljük lesz érdeklődés ismét...

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1319 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.15, 12:50

Majd megérkeztek a múltkor már jelenlévő tesók és Ádám orkjai Máté lizardjainak vitt góljáig játszottunk 4-5 kört. 

de jó, így bejött nekik, hogy megint lejöttek?

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1769 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.15, 06:49

Üdvözlet mindenkinek!

Nagyszerű kezdőnapon vagyunk túl! 5 órára értem le, először érdeklődés hiányában új kapcsolattartónkkal Krisztiánnal elkezdtünk játszani és rögtön többen érdeklődve fordultak a pálya felé. Majd megérkeztek a múltkor már jelenlévő tesók és Ádám orkjai Máté lizardjainak vitt góljáig játszottunk 4-5 kört. Elég fordulatos volt, 3x fordult a labdás személye. Ezután volt megbeszélésünk Krisztiánnal amiben a kezdőnap is előkerült. Meglátásunk szerint jó lenne 2 kezdőnapozó. Egyrészt lenne tartalék, másrészt beindítaná az eseményt egy páros játék. Ha nem jön el csak egy játékos akkor Krisztián elég gyakran lent van és besegítene! Egyébként az sem lenne rossz, ha párhuzamosan menne ilyenkor ligameccs is. Onnan is lehetne a kezdőnapozó felé terelni az érdeklődőket. Volt egy jó ötlete Krisztiánnak. Ha nagyon megrohannának az érdeklődők egy csapatot irányíthatnának 2-en is!

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1769 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.24, 08:18

Szupi!

Azért Dantesó megíjesztett, hogy nem vagy lent fél hétkor!

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1857 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.23, 22:37

A mai kezdőnap viszont szuper volt.

Egy apuka jött 2 srácával (szerintem olyan 8-10 és 10-12 évesek lehettek). Egy rövid általános ismertető után nekiálltunk játszani, egyikük Törpéket választott, másikuk Élőholtat. Nagyon klasszak voltak, amit elmondtam nekik, a következő lépésnél már abszolút jól alkalmazták, ki hogy segít, hány kocka, hogy kell cselezni. Azt is elég ügyesen átlátták, hogy kivel hová érdemes helyezkedni a védekezéshez, meg hogy hol lehet lyukat ütni a védelmen. 4,5 kört tudtunk lejátszani, de ezalatt teljesen belejöttek. Szóval egy élmény volt. 

Emellett Nelkor is hozott egy haverját, sajnos neki nem tudtam segíteni a magyarázatnál, de úgy láttam, hogy végül tökéletesen boldogult a tanítással.

Ismételten csak megemelni tudom a nem létező kalapom és köszönet érte.

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1319 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.23, 21:29

A mai kezdőnap viszont szuper volt.

Egy apuka jött 2 srácával (szerintem olyan 8-10 és 10-12 évesek lehettek). Egy rövid általános ismertető után nekiálltunk játszani, egyikük Törpéket választott, másikuk Élőholtat. Nagyon klasszak voltak, amit elmondtam nekik, a következő lépésnél már abszolút jól alkalmazták, ki hogy segít, hány kocka, hogy kell cselezni. Azt is elég ügyesen átlátták, hogy kivel hová érdemes helyezkedni a védekezéshez, meg hogy hol lehet lyukat ütni a védelmen. 4,5 kört tudtunk lejátszani, de ezalatt teljesen belejöttek. Szóval egy élmény volt. 

Emellett Nelkor is hozott egy haverját, sajnos neki nem tudtam segíteni a magyarázatnál, de úgy láttam, hogy végül tökéletesen boldogult a tanítással.

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1319 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.09.15, 15:19

akkor ha nem halt el ez a dolog, akkor a szept. 14. az enyém

Volt-e? 

Voltni nem volt, csak voltam.

discret