Ugrás tartalomhoz

Fotó

Túlélők Földje - Tűzvihar - androidos mobiljáték

• Válasz írásához lépj be
18 hozzászólás érkezett eddig

elkicsi

elkicsi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.05.31, 21:22

Hali,

Fejlesztitek még? Mert az utobbi időben nagyon úgy érződik mintha magára lenne hagyva a game, semmi hír, semmi újitás/frissítés.

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 10568 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.05.15, 09:46

Van néhány problémám és kérdésem. Feltehetem itt?

igen

Hadd legyek pofátlan: KG-t terveztek csinálni?

buldozer

buldozer

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.04.03, 13:32

Gameplay videó:

https://www.youtube.com/watch?v=x3XWpTmBjoU

buldozer

buldozer

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.02.27, 14:24

Nem tudom már, hogy mi volt a neve. Rögtön az elején ott egy csaj, ő mondta, hogy menjek el egy másik csajhoz. A térkép mutatta is. Odamentem, de nem történt semmi, hiába mentem neki meg törtem be majdnem a telefon képernyőjét tapizással. :)

Bulldy

Valószínűleg még élt az ablakok közötti késleltetés. Lerövidítettem ezt az időt, mostmár könnyebben feljön a küldetés.

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6043 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.17, 21:18

Nem tudom már, hogy mi volt a neve. Rögtön az elején ott egy csaj, ő mondta, hogy menjek el egy másik csajhoz. A térkép mutatta is. Odamentem, de nem történt semmi, hiába mentem neki meg törtem be majdnem a telefon képernyőjét tapizással. :)

Bulldy

buldozer

buldozer

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.02.14, 22:49

második NJK bugzott és nem tudtam beszélni vele

Egy kicsit konkrétabbat tudnál írni, hogy melyik NJK? Jelenleg jól működik, ilyen hiba még nem fordult elő.

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6043 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.13, 22:07

Nem volt rossz, de rögtön a második NJK bugzott és nem tudtam beszélni vele. Öltem még kicsit a szörnyeket, aztán töröltem.

Bulldy

buldozer

buldozer

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.02.10, 21:01

A szövetség valódi, vagy még csak fiktív?

Csak fiktív. A hosszú távú játékosbónuszok szerepjátékos formában.

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 529 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.10, 19:59

A szövetség valódi, vagy még csak fiktív?

Blob

Blob

Kockavadász Ogre

• Fórumita
  • 1591 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.10, 19:21

Jó lenne tárgybontás is...

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 529 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.08, 22:21

Régen sokat játszottam a tf-en.

Észrevételek, pár nap játék után.

Elég tereptípus-független, hogy hol milyen szörny jön. Tengeren homokféreg... Esetleg az őshöz hasonlóan lehetne tereptípus függő a fauna bizonyos mértékig.

Tengeren is enged ásni, és a mező képét adja be hozzá.

Gyak. minden ásás sikeres. Kicsit lehetne talán finomítani, mert így a fém megérzésének nincs sok jelentősége.

Honnan lehet megtudni, hogy egy tárgy melyik szörnynél található meg? Kicsit unalmas az összes lény leírását végignyálazni, hogy megtudjam, melyik tartalmaz pl. kaját.

igen

buldozer

buldozer

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.02.08, 09:18

igen

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 529 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.07, 18:38

buldozer

buldozer

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.02.07, 14:19

2.25-ös verzió: új szörnyek!

buldozer

buldozer

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.01.31, 10:02

Elkészült a Túlélők Földje Tűzvihar intrója!
A játék letölthető innen: play.google.com/store/apps/details?id=com.WildcardGames.TF

A zenéért köszönet az Omega zenekarnak, akik hozzájárultak, hogy a Tűzvihar című számuk egy részlete bekerülhessen az intro alá.

Naruto17

Naruto17

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 28 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.01.26, 20:09

Én próbáltam, de azzal, hogy nem körökre osztott nem hozta a régi TF érzést.

mipet5

mipet5

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 55 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.01.26, 15:52

Én már nagyon korán rátaláltam, kb. egy hónapja, és pár napja letöröltem. Nem rossz, de nem tudott tovább lekötni. Talán később, a béta után.

Kb. egy óra alatt felderíthető a térkép, de a GTA 3 sem volt nagyobb talán :)

Az ellenfelek nehézsége nem egyértelmű. A tárgyak készítése jó funkció, de viszonylag hamar kimerül. Vannak tárgyak, amikkel nem lehet semmit tenni, csak küldetéshez gyűjteni és eladni érdemes.

Ami zavaró volt, hogy véletlenszerűen tűntek el tárgyak indításkor - amit ki is írt- a hátizsákból, és pont küldetéshez gyűjtöttem, de nem, hogy miért tűnt el. Másokkal nem találkoztam.

A mini-játékok jók. Érc ásás vagy qwarg domb mászás. A titkosírás megfejtés sem túl nehéz, de papír nélkül kihívás egy 7 karakteres sor megfejtése. A rúnák és betűk viszonya nem fix, búráról búrára változik.

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 529 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.01.26, 14:53

Ezt kipróbálom:)

Régi T.F. játékosként kíváncsi vagyok, milyen lesz.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4538 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.01.26, 12:24

A "Túlélők Földje - Tűzvihar" egy androidos mobiljáték, a Túlélők Földje adaptációja. A játék egy 3d nézetes akció-szerepjáték, a Túlélők Földjén. A játék ingyenes, és teljes egészében játszható ingyenesen. Tölthető a Google Play-ről: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.WildcardGames.TF

Egy mindent elsöprő mágikus Tűzvihar elpusztította a világot. Csupán egy apró földdarab maradt, ami valamilyen okból átvészelte az apokaliptikus csapást. Fedezd fel a Túlélők Földjét!

A Túlélők Földje Tűzvihar egy fantasy RPG akció-szerepjáték. Alkosd meg a világot felperzselő Tűzvihar túlélőjét, és fedezd fel a Túlélők Földjét! Megküzdhetsz a Tűzvihart túlélő szörnyekkel, feltalálhatsz és elkészíthetsz különleges fegyvereket, páncélokat, hogy szembenézz a Túlélők Földje kihívásaival!

Vegyél részt a hetente megrendezett olimpián, ahol kiderül, hogy ki a "Túlélők Földje Tűzvihar" leghatalmasabb kalandozója!

Szövetségeket köthetsz, szövetségi épületeket és képességeket fejleszthetsz, amikkel karaktereid állandó bónuszokhoz juthatnak. Szövetségedhez további kalandozók csatlakozhatnak, hogy együtt erősebbek legyetek!

A Túlélők Földjén kalandozva küldetéseket vállalhatsz, írd Te a világ történetét kalandjaiddal!

Kalandjaid során egyre magasabb szintre léphetsz, egyre több aranyat gyűjthetsz, egyre nagyobb dicsőségre tehetsz szert, a Túlélők Földje élő legendájává válhatsz!

Lépj be minden nap a játékba, és gyűjtsd be a napi ingyenes ajándékaid valamint a napi feladatokkal aranyhoz és kredithez juthatsz. Aukció vár, ahol beszerezhetsz ritka tárgyakat, vagy eladhatod, amire már nincs szükséged.

Fedezd fel a Tűzvihar világát, ahol másznivalók, csatamezők, labirintusok, zárakkal védett ládák, mint minijátékok színesítik a kalandjaid.

A játék támogatja a Felhőbe mentést és visszatöltést, amivel könnyen át tudod a játékot költöztetni másik készülékre, vagy készülékelromlás esetén vissza tudod állítani a karaktered.

Amit a játék kínál:
* Ingyenes játék
* Fantasztikus RPG érzés
* Egyedülálló, a szerepjáték hőskorát idéző grafika
* Egyedi, óriási kiterjedésű fantasy világ, különleges szörnyekkel.
* Rengeteg fegyver és mágikus felszerelés
* Hetente megrendezett gladiátorviadal az olimpiai arénában, ahol összemérheted magad a többi karakterrel
* Fémek, bőrök, egyéb tárgyak, amiket összekombinálva egyedi tárgyakat találhatsz fel
* Izgalmas küldetések
* Szabadon testre szabható kinézetű karakterek
* Rejtvények, feladványok a titkosírások szerelmeseinek

A "Túlélők Földje: Tűzvihar" játék a "Túlélők Földje" világában játszódik, a jogtulajdonos, a Beholder Kft. engedélyével.

Online enciklopédia: http://hu.tuzvihar.wikia.com/

Kövesd a facebookon: https://www.facebook.com/TulelokFoldjeTuzvihar/
Beszélgess, ismerkedj további játékosokkal, szerezz infót: https://www.facebook.com/groups/313065709093217/

• buldozer kedvelte ezt

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]