Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Megjelent a Torment: Tides of Numenera

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

uxuxux

uxuxux

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 39 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.03.08, 04:19

A legnagyobb problémám nekem a világ volt, mintha egy WoD Mage - DnD Planescape massza lenne az egész, ez kicsit elvette eleinte a kedvemet de végül is működik a dolog. Leírtam hosszabban a véleményemet ide, ha valakit érdekelne. https://fleischraum.wordpress.com/2017/03/08/tides-of-numenera/

Összefoglalva szerintem megéri az időt (a 40$-os árcédukával még mindig nem vagyok kibékülve bár lehet csak én vagyok csóró), de csak ha el tudjuk felejteni az eredeti Tormentet arra a kb. 20-néhány órára ameddig a játék tart.

Módosította uxuxux: 2017.03.08, 04:24

clodonar

clodonar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.03.02, 13:27

Egyetlen probléma van vele: rövid és széttagolt.
Ha elhagysz egy hub-ot, nem lehet visszamenni többé ( nem fejeztél be egy questet vagy kihagytál valamit? Így jártál ).
Maguk a quest hubok sem elég hosszúak, főleg a 2. ( Valley of Dead Heroes ), ahol én személy szerint először csak mentem előre véletlenszerűen, követtem a fő szálat, majd puff, vége, Act3, 1.5 óra múlva.

Rengeteg potencia van benne, jó kis karakterek, de összevetve a nagy előddel nyúlfarknyi csupán.

scaurus

scaurus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 551 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.02, 12:25

Évek óta nem játszottam számítógépes játékkal.

Numenera világa miatt érdekelne, de, sajnos (vagy szerencsére?) gépet kéne hozzá fejleszteni...

Morak

Morak

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 994 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.02, 11:45

Nagyon remélem, hogy nem bukik meg a játék.
Örülök, hogy backerként hozzájárultam, a végeredmény szerintem hozta az összes ígéretet...a nagyobbakat biztosan.

A körökre osztott harcrendszer vsz csak jót tett a játéknak.

A sztoriról még nem tudok nyilatkozni. A Castoffom még csak most indult el hosszú-hosszú útjára.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 5972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.02, 07:56

Megjelent a Planescape: Torment szellemi örökösének szánt Torment: Tides of Numenera. A Monte Cook szerepjátékára épülő, egymilliárd évvel a jelenlegi korunk után játszódó alkotásban egy Változó Istennek nevezett, életét tudata áthelyezésével meghosszabbító entitás hátrahagyott és önálló értelemre ébredt ex-gazdatestének bőrébe bújhatunk bele. Semmire sem emlékező hősünknek nem csupán azzal kell megbirkóznia, hogy egy teljesen ismeretlen környezetben kénytelen érvényesülni és kideríteni, hogy mi is történt vele, hanem azzal is, hogy egy titokzatos, ősi erő minden erejével az elpusztítására törekszik.

http://lfg.hu/77475/hirek/megjelent-a-torment-tides-of-numenera/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]