Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Az ezüst félhold árnyéka #3 (Warhammer 40k beszámoló)

• Válasz írásához lépj be
3 hozzászólás érkezett eddig

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4937 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.04.04, 14:33

Kb ez volt előadva:

The players encounter a “nursery” for sick voidborn children. This is a zero-G environment, and many of the children are disturbing to look upon. They’re not mutants, but zero-g and a life in the warp has twisted and weakened them, and their bones have grown in peculiar ways... Does the nursery need to be purged?

KaptiDavy

KaptiDavy

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 148 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.04.04, 14:04

Azt a voidborn óvodát részletezhetnétek... :)

Petya

Petya

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 78 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.04.04, 08:26

Ezüst félhold blues?

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 5947 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.04.04, 06:50

A játékülés egy kis karakter-optimalizációval kezdődött, és akinek még volt simítanivalója a karakterén az megtette (pl. bevásárlás). Kiderült, hogy a negyedik játékos (azaz én - DReamwalker) egy közelharcra koncentráló karaktert hoz, más már nem is nagyon fért bele a karakterkoncepcióba. A megalkotás módszere nagyon reserve engineering volt, megnéztem, hogy milyen aptitude-okra van szükség, és megnéztem, hogy mi adja meg azt, amire szükségem van. Így született meg a karakter, aki Feudal World-ről származik, Rogue Trader Fleet a háttere, és Warrior role-t tölt be. Ehhez kellett valami hátteret kanyarítani. Mivel jobb nem jutott eszembe, végül egy középkori lovag ideálja jelent meg...

http://lfg.hu/77656/vegyes/az-ezust-felhold-arnyeka-3-warhammer-beszamolo/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]