Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Sikeres a Phoenix Point közösségi kampánya

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 3938 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.05.07, 08:42

Speaking of names, are there any people who have had a large influence on you and your game design recently or in the past?

Blimey. In the past there would be boardgame/RPG designers such Gary Gygax, Greg Costikyan, Marc W. Miller, and then computer game designers such as Mike Singleton, who made the excellent 'Lords of Midnight', and Sid Meier, of course. 

Manapság nem sokan dobnák be Singletont. Ez egy jó ízlésre valló lista. :)

Az interjú többi része is informatív; lejön belőle, hogy jól átgondolt elképzelése van a játékról.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.05.07, 00:30

Interjú Golloppal:
http://www.rpgcodex.net/#10618
  • elGabor kedvelte ezt

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4521 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.05.05, 01:40

a video nekem bejott, remelem a gameplay is hozza majd legalabb az elso xcom hangulatat :)

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 1640 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.05.04, 17:50

Ha hozza az eredeti X-COM hangulatát, engem megvettek kilóra.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.05.04, 08:17

Örülök, hogy összejött, bár én sokkal nagyobb rohamra számítottam. Biztos van még Gollopék tarisznyájában néhány izgalmas ötlet, amit stretch goal formájában be lehet vetni, de így szerintem csak kisebb hányadukat fogják prezentálni, mintha első nap összejön a félmillió.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 5957 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.05.04, 05:39

Bár még több mint egy hónap hátravan az eredeti X-Com atyjának, Julian Gollopnak a legújabb, Phoenix Point címre keresztelt játékának közösségi kampányából, az már sikeresen összegyűjtötte az elkészítéséhez szükséges minimumösszeget. A körökre osztott taktikai címek táborát erősítő alkotás egy olvadó jégsapkák alól előkerülő, áldozatai DNS-ét mutálódó vírus elterjedése utáni posztapokaliptikus földön fog játszódni. Az ígéretek szerint egy generált, rombolható környezetű pályákat felvonultató játékot kapunk majd, a rémségek pedig az általunk kedvelt támadási formák függvényében fognak mutálódni, így idővel kénytelenek leszünk új haditerv után nézni.

http://lfg.hu/78171/hirek/sikeres-a-phoenix-point-kozossegi-kampanya/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]