Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Megjelent a Secret World Legends

• Válasz írásához lépj be
2 hozzászólás érkezett eddig

theomer

theomer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 102 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.07.04, 20:03

Ezek a Funcomos MMO-k mindig is ritka szarok voltak, engem anno pl teljesen fevillanyoztak az Age of Conan nevű förmedvénnyel, jól pofára is estem, mert kivételes hitványságot sikerült összehozniuk a srácoknak.

Én is kipróbáltam, de már az elején elment a kedvem tőle. Az assault karakter alap támadása egy viszonylag gyengén sebző spread attack és a másodlagos egy komolyabban sebző, pontszerű célzott egyes lövés. Ill. tud gránátot, de csak néha villan fel a gránát és viszonylag keveset sebez, de csak a mob lábához lehet dobni. sokat kinlódtam vele a tutorialba. Aztán megkapta a gyógyítást, de választanom kellett a két féle támadás és a gyógyítás közül az action bar-on. Egyszerre csak két alapképesség lehet fent. ( :nemertem: ) És ez egy közepes nehéznek titulált osztály volt. Szóval nehézkes irányítás és idegesítő hülyeségek.

Drasworth

Drasworth

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 402 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.04, 11:41

Ezek a Funcomos MMO-k mindig is ritka szarok voltak, engem anno pl teljesen fevillanyoztak az Age of Conan nevű förmedvénnyel, jól pofára is estem, mert kivételes hitványságot sikerült összehozniuk a srácoknak.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 5987 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.06.29, 06:14

Június 26-án megjelent a Secret World Legends végleges változata. Az eredetileg 2012-ben, The Secret World címmel megjelent MMORPG-hez annak idején nagy reményeket fűztek a Funcom-nál, de az H. P. Lovecraft és Stephen King munkáiból, valamint az Indiana Jones franchise-ból nem kevés ihletet merítő alkotás, amiben természetfeletti erőkkel vehetjük fel a harcot, messze nem lett olyan népszerű, mint ahogy abban készítői reménykedtek. Ám a fejlesztő-kiadónál ennek ellenére az elmúlt öt év során mindvégig bíztak művükben, ami megújulva, free-to-play címként most már mindenki számára szabadon elérhető. A kliens a hivatalos weboldalról tölthető le, a Steamen keresztül futtatható változat a hivatalos tervek szerint csak július 31-én érkezik majd meg.

http://lfg.hu/78890/hirek/megjelent-a-secret-world-legends/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]