Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Hamarosan jön a Grimoire: Heralds of the Winged Exemplar

• Válasz írásához lépj be
19 hozzászólás érkezett eddig

theomer

theomer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 141 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.07.13, 21:03

Kipróbáltam a szuperdemót, egy csatát játszottam, a három szúnyog leölése 8 emberrel vagy 10-15 kör volt, aztán mentettem volna kilépés közben, de elszállt. Remélhetőleg a végleges jobb.

Gulandro

Gulandro

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 825 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.09, 15:06

Kár, hogy én letudtam a 90 fokban fordulós szerepjátékokkal kapcsolatos kötelességemet a Wizardry Tales of the Forsaken land 8 évig tartó végigjátszásával. Jónak tűnik, biztos sok örömöt fok okozni a kalandoroknak akik elkezdik.

nornwarrior

nornwarrior

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 235 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.07.08, 13:49

Kösz elGabor!

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4072 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.08, 07:58

Hoppá, nem tudtam, hogy a link privát. A szuperdemó hivatalosan (a szerző jóváhagyásával) publikus és szabadon terjeszthető, szóval fellőttem a MEGÁ-ra.

Időközben:

Grimoire is Pending, Last Minute Testing and Repairs

Bloodshot eyeballs inflamed to 8x normal size, mucus from nose pooling on floor around chair, been doing 20 hour days with nothing but expired beef jerky to keep me from starving to death. My wife has brought a bedpan into my study and placed it under my chair like that episode of South Park so I no longer have to break to go to the bathroom.

Almost ... there ... just need to test that last issue number #10209373739829 to make sure it is still fixed after changing item #0928434923098 to match up with issue #9042353290215. 

Game looks so utterly beautiful that tears are mixing with the mascara as they run down my cheeks. I ... never ... dreamed ... my game would finally look this good.

Will be working all day to complete, as soon as I have verified remaining areas that underwent some editing I will begin building deployment packages.

One last minute change I am introducing is versioning for the savegames and side-by-side execution of updates so any future patches of Grimoire will NOT break any savegames out there. Obviously nobody wants to start their 600 hours of play over just because I added romancing and bread baking interfaces. So once saved your savegame will be legal until you complete that game. You may not see new additions to the map but your current game will always be completable after you have started it.

Sorry but I am just one guy and normally during this crunch time on any software project you have more than one person to help you when the going gets tough. It's all on me and it only gets fixed because I fix it, I can't delegate that bug to a team member.

Almost there. Game is looking ABSOLUTELY UNBELIEVABLE. As soon as it is ready will post deployable package to Steam for approval.

A legenda folytatódik! 

tumblr_osrfaxAMga1rxmn3vo1_400.gif

Megjelenik: a következő pénteken.

nornwarrior

nornwarrior

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 235 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.07.08, 07:09

Sajnos a szuper-demó már csak hozzájárulóknak van :( Van hasonlóan hosszú és korban közelebb álló game? (teljes, ingyenes) :(

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4072 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.07, 22:00

Valaha voltak kételyeim, de a demó eloszlatta őket. 

Ez a kételyeloszlató demó publikus?

Az eddig elérhető legjobb változat a 2013-as szuperdemó. Nem játszottam végig, de önmagában beillik egy kisebb CRPG-nek.

WCB

WCB

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 430 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.07, 20:40

Valaha voltak kételyeim, de a demó eloszlatta őket. 

Ez a kételyeloszlató demó publikus?

Módosította WCB: 2017.07.07, 20:41

nornwarrior

nornwarrior

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 235 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.07.07, 19:43

Régi szép idők! 20 éves munka! Lepedő nagyságú térképek! Ujságokon keresztül tartó végigjátszások! Azt hittem már sose térünk ide vissza. Azt hiszem beszúrok ide egy súlyosan öreg smiley-t. (csak nem tom hogy kell)

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4072 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.07, 19:40

Valaha voltak kételyeim, de a demó eloszlatta őket. Ez tényleg az a játék, amelyre 1998 óta vártam. :)

És igen, már megvan, mit fogok csinálni a nyári estéken.  :hedbeng2:

Módosította elGabor: 2017.07.07, 19:40

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.07, 16:42

Én a száz dolláros változatra jegyeztem elő a legendás Indiegogo-kampányban, a játék pedig minden centet meg fog érni.  :hedbeng2:

Hát, ha 100 dodót toltam volna bele, akkor a helyedben én is piszkosul remélném, hogy így lesz!  :lol:

Birbin

Birbin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1699 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.07, 09:31

Akkor hát viszlát Gábor. Találkozunk 2 év múlva. :P

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4072 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.06, 17:05

Én a száz dolláros változatra jegyeztem elő a legendás Indiegogo-kampányban, a játék pedig minden centet meg fog érni.  :hedbeng2:

Egyébként a negyven dollár nagyon barátságos. Pont számolgattuk az RPGCodexen, hogy amikor Guybrush Threepwood 1990-ben kifejti, hogy 

f3aaf0355f6170570d8182e926dedf5f--game-b

akkor az inflációval korrigálva nagyjából 37 dollár - és a negyven még mindig hússzal kevesebb, mint egy nagyobb CRPG kezdő ára.

Ez a projekt pedig soha nem fog tömegeket megmozgatni. Egy igazi megszállott készítette húsz évig a többi igazi megszállottnak. :)

ibelieveincleve.png

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1949 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.06, 13:24

Szegény Paul Allen Panksnak legalább egy demóverziót adhattak volna.

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2428 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.06, 11:27

rendszerkövetelmény: Windows 98 :P
amúgy a 40 dolláros árat én sem értem, de hát ha van, aki kifizeti, akkor megtérülhet a 20 éves munka...

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1897 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.06, 11:21

Mindamellett, hogy imádom a Grimrock mindkét részét, azért az oldschool sprite-os 2D grafikának egész más, lekörözhetetlen hangulata van.

• cobra kedvelte ezt

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1247 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.06, 09:51

Én elhiszem, hogy sok munka van benne, de a Legend of Grimrock 15 euróba került, és audiovizuálisan egy kicsit más dimenzióban mozgott. Igaz, nem is volt 600 órás...

theomer

theomer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 141 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.07.06, 09:25

Ezt lehet inkább a tékából érdemes kivenni és az alapján megvenni.

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.06, 09:11

Megvárom GoGos kiadást.
  • chomy kedvelte ezt

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7368 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.06, 06:03

Délibáb.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6066 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.06, 03:35

Július 8-án érkezik a Grimoire: Heralds of the Winged Exemplar. Cleveland Mark Blakemore kisebb-nagyobb megszakításokkal húsz éven keresztül fejlesztett, a Wizardry, a Might & Magic és az Eye of the Beholder nyomdokában járó CRPG-je a készítője szándékai szerint hosszú időre a monitor elé fogja szegezni a műfaj szerelmeseit. A Blakemore állítása szerint végigjátszásonként akár hatszáz órányi szórakozást kínáló, körökre osztott harcrendszerű alkotásban tizennégy fajból, tizenöt kasztból, ötven képzettségből és száznegyvennégy varázslatból válogathatunk majd, az ezernél is több tárgyról nem is beszélve.

http://lfg.hu/78952/hirek/hamarosan-jon-a-grimoire-heralds-of-the-winged-exemplar/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]