Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Terminator hírek

• Válasz írásához lépj be
3 hozzászólás érkezett eddig

Narmi

Narmi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 222 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.28, 13:38

Nekem tetszett a Genesys, több eredetiség volt benne, mint a harmadik vagy negyedik részben (vagy gondoljunk csak az eredeti filmeket szolgaian másoló Az ébredő Erőre), csak éppen elvesztek a részletekben. Szóval bár volt benne potencia, a kidolgozatlanság és a szerintem csapnivaló casting miatt elhasalt.

Cameron többször nyilatkozta, hogy ő az első két résszel mindent elmesélt, furcsállom, hogy most mégis trilógiában gondolkodik.
Arnold pedig a kakukktojás: T film nélküle nincs, de 70 évesen inkább az Old Man Conant (The Legend of Conan :P ) kellene megcsinálnia.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.28, 11:52

Arra azért kíváncsi lennék, hogy mik a konkrétabb tervek. Saját reboot lesz, vagy a szerintem rettenetes Genesys folytatása... vagy az x rész után veszi fel a fonalat?

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 10054 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.28, 11:22

Sok élő szövetet lehet lenyúzni még arról az öreg fémvázról... ?

• NoiseEHC kedvelte ezt

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6001 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.27, 13:42

A tavalyi év folyamán az első Terminator felújított változatát láthattuk a mozikban, idén pedig a második epizódot fogják vetíteni. Szeptember 14-től Budapesten és a legtöbb megyeszékhelyen az eredeti szinkron újrakevert változatával lesz megtekinthető a Terminator 2 3D. Az őszi vetítéseket meglovagolva október 3-án érkezik egy négylemezes Blu-ray kiadvány. James Cameron pedig a jövőbeli terveiről beszélt, melyek nem csak egyetlen új Terminator-film elkészítéséről szólnak.

http://lfg.hu/79383/hirek/terminator-hirek/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]