Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Illfonic: Nem állunk le a Friday 13th: The Game fejlesztésével

• Válasz írásához lépj be
2 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.31, 10:37

A "game fails" összeállítások állandó résztvevője. Jókat szoktam egyik-másik bugon nevetni - bár könnyen beszélek, én nem fizettem érte...

A játékmenet erős multiplayer mivolta és a helyszín miatt egy fél óránál hosszabb single player kampányt elképzelni sem tudnék.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7298 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.31, 10:26

Már a játék Kickstartere is nagyon nyögvenyelősen jött össze. Nem csodálom, ha a fejlesztő már tovább akar lépni róla. Nyilván nem fogják megúszni, hogy ne hagyjanak a projekten 1-2 fejlesztőt, aki lassan befoltozgatja a hibákat, de csodát már nem várnék a játéktulajdonosok helyében.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6001 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.30, 08:21

A Péntek 13. több hónapos csúszás után idén május 26-án megjelent játékváltozatának eddigi sorsa finoman fogalmazva sem zökkenőmentes. Egyrészt, az alkotást csonkán dobták piacra, így annak egyjátékos kampánya még mindig nem érhető el, másrészt, még mindig egymást érik benne a rendkívül irritáló, minősíthetetlen programhibák. Mindezek tükrében aligha csoda, hogy a vásárlók nagy része őszintén felháborodott, amikor kiderült, hogy a stúdiónál jelenleg egy korai hozzáférésben lévő, Dead Alliance-nek keresztelt FPS-en is dolgoznak, hiszen az elvileg már kész játékukon is bőven volna mit javítani....

http://lfg.hu/79405/hirek/illfonic-nem-allunk-le-a-friday-13th-the-game-fejlesztesevel/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]