Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Villámhírek – 2017.08.07.

• Válasz írásához lépj be
9 hozzászólás érkezett eddig

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6091 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.09, 06:38

Guild Wars 2: Path of Fire kiegészítő érkezik szeptember 22-én. A helyszín Elóna és a Kristály Sivatag, ahova az értő közönség szerint istent ölni jár az ember (norn, sylvari, asura, char). Ezúttal Balthazárt, a tűz és háború istenét kell helyretenni, aki kicsit megzakkant, őssárkányokat akar ölni, ami a világ léte szempontjából annyira nem jó ötlet (bár egy párat már a játékosok is hidegre tettek).

A sztori elég egyszerűnek tűnik, de a GW2 nagyon hangulatos játék, folyamatosan újuló történettel, szóval akit az MMO aspektus (pvp, raid, grind) nem vonz, az is megtalálhatja benne a számítását.

A szokásos módon szintkorlát-emelés nincs, minden kaszt kap új elit specializációt, ami az adott kasztnál eddig nem megszokott, új játékstílust tesz lehetővé. Lesznek hátasok is.

A helyszín az első GW játék legjobb, leghangulatosabb kiegészítőjének, a Nightfall-nak a helyszínére visz vissza, így nincs más hátra, mint 30 - 80 euró közötti áron (extráktól függően) megvenni a kiadó oldalán és felülni szépen a hype vonatra! :)

Bulldy

uxuxux

uxuxux

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 41 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.08.08, 22:13

Talán még az életben egyszer néznék is M3-at ha lenne esport de csak ha starcraft, nyilván.

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 264 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.08, 14:01

Komment nélkül:

http://marvel.com/comics/collection/56817/color_your_own_deadpool_trade_paperback

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7379 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.08, 12:21

Az az egy szerencse, hogy a Vicser kifestőkönyv a hírek legvégére került, különben már az elején bezártam volna ezt az egészet.

Direkt a végére hagytam a legjobbat. :)

Amúgy egyre több felnőtt részletességű és témájú kifestő/színező könyvet látok a könyvesboltokban is, szóval kezd felkapottá válni ez a dolog. Deal with it! :)

(Az meg remélem, csak vicc, hogy bezárod a Villámhíreket a végignézése előtt. ;))

DiMalto
Jó-jó, de itt a hangsúly nem azon van, hogy "hurrá, a tévében is lehet esportot nézni", hanem azon, hogy egy állami tévé meglépte azt, hogy esportot sugároz hagyományos sport események helyett. Én nem igazán tudnék állást foglalni sem mellette sem ellene, de ha valakinek van indoklással ellátott, sarkos véleménye, arra kíváncsi lennék.

Női James Bond

Szeretnék bízni abban, hogy az 1950-es években kifejezetten férfi archetípusnak megálmodott James Bondból sosem lesz női változat. Ezzel együtt Charlize Theront el tudnám képzelni egy 007-eséhez hasonló, de megfelelően "inverz" szerep eljátszására, ám jobb lenne, ha semmi köze nem lenne Fleming Bondjához.

Cara Delevingne meg inkább tartsa távol magát a színészkedéstől, de miattam a modellkedést is nyugodtan abbahagyhatná. :)

Domino "feketére mosdatása" számomra kevésbé fajsúlyos. A karakterbe (amennyire ismerem) lazán belefér ennyi változás, bár el tudom képzelni, hogy van egy pár tucat habzó szájú képregényrajongó, akinek bevérzett a szeme miatta. :D

Narmi

Narmi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 228 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.08, 08:49

Az az egy szerencse, hogy a Vicser kifestőkönyv a hírek legvégére került, különben már az elején bezártam volna ezt az egészet. Vicser. Kifestő. Könyv. Felnőtteknek.

https://www.facebook.com/LFGhu/photos/a.181237651943171.43800.128193340580936/1062900603776867/?type=3&theater

:D

Mantriel

Mantriel

Fehér Torony Mágusa

• Fórumita
  • 453 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.07, 22:49

Kíváncsi vagyok milyen lesz az új Mókus! Szerintem egy példányt fogok venni belőle. :)

Még a végén írok is hozzá extra anyagot. :D

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.07, 19:09

Az az egy szerencse, hogy a Vicser kifestőkönyv a hírek legvégére került, különben már az elején bezártam volna ezt az egészet. Vicser. Kifestő. Könyv. Felnőtteknek.

beornmaci

beornmaci

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 81 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.07, 10:50

Grimoire : Heralds of the Winged Exemplar játékért 32 Euró? Hmmm... 10 évvel ezelőtt talán...

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 640 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.07, 08:51

Köszi az új híreket!

Ezt is megértük: rendszeresen frissülő (!) M* fejlesztői honlap, rajongói kérdőívekkel (!!!). Reméljük a legjobbakat!

Who Goes There? érdekesnek tűnik, a Marvel sorozatokba meg bele kellene húznom...

Szerk.: BBC-s esport... pfff! Van már nekünk Late Night Gaming!

933602_28.jpg

Módosította DiMalto: 2017.08.07, 08:53

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6075 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.07, 06:08

Felújított Stars Without Number, Stat Trackers kártyák és a Reaper Bones 4. köre a Kickstarteren; MAGUS fejlesztői blog; csavargójel-gyűjtemény nem csak Helvécziához; képregényes szabály összefoglalók több szerepjátékhoz; most már tényleg megjelent a Grimoire: HotWE; Noita és NFS Payback előzetes; brutál pálya a felújított Crash Bandicootban; újabb Saints Row csomag a Humble Bundle-nél; Lucifer S03, The Orville és American Horror Story S07 előzetes, feltámad a Mesék a kriptából; augusztusi újdonságok a Netflixnél; újabb Oats kisfilm; újragondolt Domino a Deadpool 2-ben; ki lesz az új James Bond?; esport megy a brit királyi tévén; két év múlva jön a Wonder Woman 2; Az és felújított Harmadik típusú találkozások filmelőzetes; WFA jelöltek; LoL metál album; Who Goes There? társasjáték KS; Nightmare Before Chritmas: Zero's Journey képregény felnőtteknek

http://lfg.hu/79501/hirek/villamhirek-2017-08-07/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]