Ugrás tartalomhoz

Fotó

2017.08.26 (szombat) kezdő és veterán verseny a HTC-ben

• Válasz írásához lépj be
21 hozzászólás érkezett eddig

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 859 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt Ma, 08:51

2017.09.22-i "verseny"

Egy félreértés miatt a HTC-ben azt hitték, nem lesz Blood Bowl verseny, így nem indult zökkenőmentesen a nap, és végig 40K versenyt tolók lézerpuska és boltertüzében játszottunk.

Hatan jöttünk el, ábécében Alex, dantes, discret, Itzla, Kype és Swifty. Mivel Kype-nak el kellett mennie egy találkozó után, öt és fél főre nem hirdettünk hivatalos versenyt.

Alex, discret és én elfeket hoztunk, rendre sötét, erdei és nemes variánst, dantes orkokat, Itzla és Kype végül csak egy hosszabra nyúlt oktatómeccset játszottak, valami norse-undi csörtét talán.

A maradék négyes körmeccsei körbeverést hoztak, egyedül dantes nem kapott ki, vagyis ő végzett a képzeletbeli dobogó tetején, a többiek meg a 2-4. pozíciókban, de mivel kutya sem írta a CAS-okat, nehéz lenne eredményt hirdetni.

De tkp. nem is kell, részemről az is jó volt, hogy legalább kicsit játszhattam ismerős arcokkal.

Szkilleket kicsit viccesre vettem, de nem bántam, mert mindig van mit tanulni, próbálgatni. Úgyhogy a rohamozóim leap és dodge, az elkapóim dodge, diving catch és side step, míg az egyik falember hail mary pass szakértelmeket szereztek. Meg persze a kötelező leader a passzolónak.

A 6 lino, 2 blitz, 3 catcher, 1 thrower mellé 3 RR és 1 APO dukált.

1. meccs, dantes (ork, 1-1)

Ellenfelem BB-lelkileg kicsit maga alatt volt a lengyel események miatt, de ettől függetlenül jó hangulatú, klasszikus ork-elf küzdelem bontakozott ki. Szerencsére a 11 hegyesfülüm az első félidőben, támadásunk alatt végig pályán bírt maradni, így csak kb. 3 köre maradt a gólom után egyenlítenie. Ez egy 5+ passzon elment, de a 2. félidőre sima ügy volt neki az iksz megszerzése, ekkor már hullottak a játékosaim is.

2. meccs discret (erdei elf, 3-1)

Az a fajta meccs volt, amin bármi előfordulhatott volna (woodie-k ellen pláne), és a bármiség esélye egy ponton megtörik, itt talán az erdei népek egyetlen rossz helyezkedése lehetett ez, ami miatt kontragólt kaptak.

Az is említésre méltó, hogy a faember legalább két drive-ot is gyökérveréssel kezdett, illetve h discretnek sikerült egykörös TD-t vinnie reroll nélkül! :) , no meg használtam a HMP-t (jeee :) ), egész sikeresen. 

3. meccs Alex (sötét elf, 1-3)

Előrerohantam a támadásomban, nem kellett volna, ill. úgy éreztem, hogy a fun skillek itt most büntetnek: Alex 3 block dodge-os rohamozója, 2 wrestle dodge-os boszorkányelfje sok volt, a rerolljaim a labda kiütési kísérleteimre mentek el, illetve két köröm is dupla egyessel szakadt. Az elfjeim is hullottak szépen, így a végére már a 3-2-re feljövés se volt túl sanszos.

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.09.22, 13:14

Ha felírod egy lapra, telefonodba az is jó.

A_Messor

A_Messor

Meridian

• Fórumita
  • 2914 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.09.22, 13:05

Köszi a tájékoztatást. Arra van valami kialakult eszköz? Csak mert az OBBLM-ben úgy látom csak az 1 milliós csapat létrehozást érem el (ráadásul a liga alá csinálná ezt is ami gondolom pláne zavaró).

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.09.22, 12:44

Egy kinyomtatott csapatlista (veterán! tehát skilles) jól jöhet.

A_Messor

A_Messor

Meridian

• Fórumita
  • 2914 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.09.22, 12:38

Holnap én is mennék, bár előnevezést nem csináltam mert én csak a Facebook eseményt láttam és elsőre nem jött le hogy az kellene. :(

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1701 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.09.21, 04:34

Én visszavontam Viharnál a nevezésem, azt gondoltam hozzá fut be, így az elég. De akkor itt is megteszem. Mostantól szombatonként frissítem az angol tudásom, ezért nem tudok majd versenyre járni. Most szombaton elmarad, de voltam botor és elmondtam otthon. Gyorsan szerveződött program. A gyér jelentkezés miatt (akkor még csak velem együtt 3 jelentkezést jelzett Vihar) úgy gondoltam nem éri meg otthon vitázni.

Alex

Alex

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 69 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.09.20, 17:07

Én is megyek. Remélem lesz értelme.  :)

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.09.20, 16:07

Előzetes felmérések alapján:

Swifty

FaVi

Dantes

(discret)

az FB-n további 4 edző jelezte, hogy "érdekli"

Még akár 6 fős verseny is kijöhet belőle ami nagy eredmény lenne tekintve, hogy ezt megelőzően három alkalommal sem sikerült ezt megugrani...

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 859 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.09.20, 15:14

Elvileg lesz, ki lett írva (mondjuk csak fb-n láttam...), és mennék én is. Ha EB-seknek van csapatigénye, jelezze, én is, de gondolom mások is szívesen hoznak olyan csapatot. (Felőlem a skilleket is megmondhatjátok.)

dantes

dantes

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1089 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.09.20, 13:46

Lesz most szombaton verseny? Úgy néz ki tudok menni. És mennék is, ha van értelme. Jó lenne gyakorolni egyet Portugáli előtt.

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.28, 18:47

Lehet tudni, hogy milyen eredmények születtek? Milyen csapatok, milye összeállításban illetve skillekkel indultak?

Mivel összesen 4-en jelentünk meg (ebből a negyedik edző igen későn) így két meccs lejátszására volt idő/lehetőség.

Erdei elfekkel voltam a "szokásos" felállással -fa-grab,2 mókus-frenzy, tackle, 3 elkapó-block, wrestle, dobó-leader, 4 line,2rr- első meccs az igen későn érkező ember csapat ellen volt akik ogre-block, 4 blitzer-mind guard, 1 elkapó-block, 1 dobó-accurate,4rr összeállítással jöttek. 

A támadásaimmal nem volt gond mentek a TD-k de az ogre 2 ütésből 2 sérülést okozott és az első félidős egykörösömre riot-tal válaszolt Nuffle így 3-2-re módosította az eredményt a human team.

A második felvonás is igen eredményesre sikerült mivel egy cselezésbe kikerült a frenzy-s vérmókus és blodge elkapó is. 7 játékossal is ment tovább a TD gyár de védekezni nem maradt elf (fa gyökeret vert).

A vége 5-5 :)

Második meccs patkányok ellen -rat-jugger, dobó-leader, 2 gutter-blockok, 2 blitzer-guardok, sok linerat és 4 újra (és az első félidő megette mind az 5 rerollt...)

Itt se töltöttek csak lőttek az edzők a vége 4-4 :D

Támadni már egész jól megy ha kicsit megtanulok védekezni is elfekkel még a végén nyerhetek is.

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1701 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.28, 13:41

Lehet tudni, hogy milyen eredmények születtek? Milyen csapatok, milye összeállításban illetve skillekkel indultak?

Typhus

Typhus

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 47 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.28, 07:53

Köszönöm én is minden résztvevőnek. Jól éreztem magam és sok szempontból tanulságos meccseket játszottam  :)

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.26, 17:15

Köszönöm azoknak akik eljöttek.
Érdekes, gólgazdag meccsek violtak.

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.25, 11:38

Tessék még jelentkezni!

Itzla_Tamac

Itzla_Tamac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1188 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.21, 19:15

Nekünk sajnos nem jó :(

Typhus

Typhus

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 47 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.21, 09:08

Van-e/lesz-e olyan ember aki jön/jönne szombaton játszani?

Úgy néz ki, hogy én mégis tudok menni. Kérdés, hogy van-e értelme.

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.21, 08:47

Van-e/lesz-e olyan ember aki jön/jönne szombaton játszani?

Typhus

Typhus

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 47 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.17, 13:06

Az már tudható, hogy FaVi és Wolio nem jön.

Na de ki az aki igen?

Szinte biztos, hogy én sem.

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.08.17, 09:24

Az már tudható, hogy FaVi és Wolio nem jön.

Na de ki az aki igen?

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]