Ugrás tartalomhoz

Fotó

Új MAGUS szerepjáték (2018)

• Válasz írásához lépj be
2482 hozzászólás érkezett eddig

vmark

vmark

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.11.16, 22:32

Valaki el tudja meselni mi volt a forumon, nekem par napja nem jon be a deltavision oldala.

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 673 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.11.10, 08:17

Remélem inkább csúsztatnak, és nem úgy adják ki, mint az AK-t.

Szerk.:

... és remélem, Attila fogja tesztelni. :tex:

Módosította DiMalto: 2018.11.10, 08:18

Siffad

Siffad

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 69 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.11.07, 12:14

Utoljára a remény hal, tartja a mondás. Viszont többször írták, hogy nem akarják elkapkodni (ami jogos és dicséretes), most meg hajráznak? Hol lesznek akkor a tesztek, amit ígértek?
SZVSZ, hamarosan át lehet nevezni ezt a topicot megint.

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 699 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek
2    3                              

Kelt 2018.11.07, 09:19

Mondjuk eredetileg nem egészen erről volt szó.

Egyébként meg ez most már csak azért is kész lesz és jó lesz, elvégre csak egyszer van 25éves jubilleum. smile

Link.

Sőt eredetileg Új MAGUS szerepjáték (2017) volt a topic neve, mert...

Módosította kukac: 2018.11.07, 09:20

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7789 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.11.07, 08:40

Raon írta odaát:
"Közérdekű infó: tisztában vagyunk azzal, hogy vészesen kevés idő van már hátra az évből, de a cél változatlanul az idei nyílt teszt. Erősen hajrázunk."

Gkar

Gkar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 354 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.10.11, 12:11

Raon írta:

Nem, a nyílt teszt terve nem változott - csak azt nem tudom megmondani, mikor indulhat el.

Aha. Végül is a Duke Nukem Forever is elkészült egy idő után (Sajnos).

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7789 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.25, 19:46

Raon elkezdett válaszolgatni:
http://www.deltavision.hu/forum/viewtopic.php?id=560&p=5

Kaloz

Kaloz

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1031 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.24, 14:21

Morgorito: Én már többször kijelentettem, hogy ha jól sikerül, én megveszem az LTK-t, akkor is ha kb. esélytelen hogy valaha használjam. Csak egyre kevesebb a bizodalmam abban, hogy jól fog sikerülni.
A játék dettó, nem tudom mennyi az új játékos, a többség meg azzal játszik amit megszokott. ETK, UTK, egyebek. Ráadásul egyre többen tudnak angolul. De hátha majd épp az LTK tesz csodát, ki tudja? :)

morgorito

morgorito

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 219 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.23, 21:31

Ez örömteli hír, személyesen engem még akkor is érdekel ha csúnya köpködőnek lettem titulálva a fórumokon, egy (szerintem nem provokatív) kérdés feltétele után.

Ettől függetlenül reménykedem benne hogy valóban elkészül egy olyan produktum ami összehozná a különböző kiadások közönségét és nem még jobban megosztaná.

Ámbár ez valószínűleg eléggé hiú remény. Meglátjuk.

Kaloz

Kaloz

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1031 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.23, 14:07

Eppur si muove!

Sziasztok!

Elnézést az elcsúszott válaszokért - egy hosszabb (és cudarabb) betegséggel küzdöttem, nem volt egyszerű kivergődni belőle. Magnus védelmében mindenképpen ide tartozik, hogy miattam állt a projekt, és csúsztak a tervek.
Az elmúlt hetekben már történtek előrelépések, tesztanyag szöveg szintű véglegesítéseinél járunk. A cél változatlanul egy új, nyíl teszt: amint lesz erről biztosabb infó, jelentkezni fogunk.

üdv,
Raon

Kaloz

Kaloz

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1031 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.19, 12:19

Avangion: Szerintem az nem provokáció, hogy rákérdeznek hol tartanak a nagy arccal tett ígéretek beteljesítésével. Én csak azért nem teszem, mert nem regisztráltam a DV fórumára, és nem is akarok. Ahol egyébként az is provokáció, ha valaki megkérdezi a kiadót, hogy miért nem adták még ki azt a könyvet amit tavalyelőttre ígértek. :D

Creo

Creo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 244 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.19, 12:11

Provokáció?

Szerintem csak szimplán információéhség. Elvégre az információs társadalom korát éljük, vagy valami ilyesmi (az a fránya internet). ;)

Inkább azt tartom nem kívánatosnak, hogy az egyoldalú kommunikációt vagyok kénytelen elviselni. Lehet rosszul fogalmaztam, hiszen nincs is kommunikáció.:)

Avangion

Avangion

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 356 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.18, 21:42

Mondjuk egy itt meghirdetett "provokáló hadjárat" engem sem feltétlenül motiválna, hogy rohanjak válaszolni. :) Az persze más kérdés, hogy miért van erre szükség, hogy jöjjön bármilyen új infó, de nem hiszem, hogy ez fog célt érni.

Ez lehet inkább az alternatív rendszerekbe illene, de a napokban ide is felkerült SW 5e rajongói anyag azért elgondolkoztató. Hányan hisznek abban, hogy az új MAGUS akár megjelenésben, akár játéktechnikában megütne egy ilyen rajongói szintet?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7789 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.18, 08:41

Szerintem inkább dobjatok be egy bojkott kezdeményezés ötletet, múltkor is csak azután bújt elő. 
De azért elég egyértelmű a helyzet a DV valójában nem akar (és soha nem is akart ) magus rpg-t kiadni.  10 év alatt nem csináltak semmit, mégis mit vártok tőlük?

Az, hogy néha bekérdezek, nem jelenti azt, hogy tűkön ülve várom az eredményt. Felőlem akár még 10 évig ülhetnek rajta, ha attól jó lesz a végeredmény, de az sem ver falhoz, ha soha többet nem jelenik meg új MAGUS. Magyarán várni nem várok semmit, csak néha eszembe jut a dolog, és akkor rászánok 5 percet egy fórum hozzászólásra. Ha lesz valami válasz, akkor lesz, ha nem, akkor nem. Az élet megy tovább.

Gkar

Gkar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 354 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.18, 08:29

Páran egymástól függetlenül elkezdtük pingelni Raont. Ha gondoljátok, csatlakozzatok, hátha csak a kritikus tömeg kell a válaszhoz. :)

Szerintem inkább dobjatok be egy bojkott kezdeményezés ötletet, múltkor is csak azután bújt elő. 
De azért elég egyértelmű a helyzet a DV valójában nem akar (és soha nem is akart ) magus rpg-t kiadni.  10 év alatt nem csináltak semmit, mégis mit vártok tőlük?   

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 699 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek
2    3                              

Kelt 2018.09.17, 12:53

[...]Igen, minden józan ész szerint rég azt kellene csinálnom, mint a többi (avagy kb. legtöbb) író, magasról tenni az rpg-re, és a kevés szabadidőt kizárólag saját projektekre fordítani. Nemrégiben kiszámoltam, hogy ha csak a mostani projektet nézzük, minimum két regény megírására való időm ment már el rá. És akkor a korábbi éveket már össze sem merem számolni.
Igen, erre már szerintem is bátran lehet azt mondani, hogy "nemnormális" - és még csak mentségem sincs rá, egyszerűen látom, hogy van, amit vagy megcsinálok én, vagy senki más.
Egyébként meg ez most már csak azért is kész lesz és jó lesz, elvégre csak egyszer van 25éves jubilleum. smile

(Most látom, hogy egy kicsit hülyén vágtam meg az elejét, a teljes szöveg, ami egyértelművé teszi az üzenetet.)

Még mindig tart a jubileum, szóval nincs veszve semmi. ;) Még van vagy 3-4 hónap hátra az évből, abba még kérdőívek is beleférnek!

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7789 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.17, 12:30

Nu! Sto eta M.A.G.u.S?

Páran egymástól függetlenül elkezdtük pingelni Raont. Ha gondoljátok, csatlakozzatok, hátha csak a kritikus tömeg kell a válaszhoz. :)

Creo

Creo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 244 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.17, 12:19

Nu! Sto eta M.A.G.u.S?

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6285 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.24, 20:16

(OFF) DiMalto: Küldtem PÜ-t, ne offoljuk szét ezt a témát. ;) (/OFF)

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 673 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.24, 13:19

(OFF)

Az én lányom ezeket szereti:

https://moly.hu/sorozatok/kalandos-kuldetes

A Titkok Kamrája, a Lovagi Viadal és a Minótaurusz Labirintusa van meg nekünk. Ez a sorozat inkább ismeretterjesztő, meghalni nem lehet bennük, de szerintem érdekesek.

Ezen kívül D&D5E-t mesélek neki és a feleségemnek, ha a föntieknél "komolyabb" kell.

Nem is tudtam, hogy léteznek ilyen gyerekbarát lapozgatós könyvek... mindig csak a Sukumvit, meg a Razaak.

És melyik 5e kiadványt használjátok? A magyar Basic-et?

(/OFF)

Módosította DiMalto: 2018.06.24, 13:20

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]