Ugrás tartalomhoz

Fotó

BBLIX Liga

• Válasz írásához lépj be
143 hozzászólás érkezett eddig

Itzla_Tamac

Itzla_Tamac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.14, 13:22

Bocsánatot kérek!

Valóban nem néztem meg mostanában az LFG-t.

Nekem sem ma, sem holnap nem jó.

Ha valaki be tudja vállalni a helyettesítést holnap, vagy beleférhet még a hétfő délután, akkor ezek a lehetőségek.

Ha egyik sem működik, akkor Scottish-é a meccs.

Még egyszer bocsánat!

Itzla

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1831 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.14, 11:44

Majdnem idejekorán jelzem, hogy Itzla majd három hete nem jelzett felém semmit.

Szega Ködmön (Itzla)!

Visszatértem. Ezzel együtt a héten a kedd már nem lesz jó. Szóval javaslom a szerdát, csütörtököt, esetleg a hétfőt. 1700-tól a Gépházban.

Szép napot

Itzla. A következő fordulóra jelzem, hogy az első héten Olaszországban leszek. Vagy kijössz utánam, vagy a második hétre tesszük a meccsünket.

Mert majd már pont helyettesítést kérek...

Válasz nem ide érkezett hanem az FB csoportba.

scottish

scottish

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 719 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.14, 08:30

Majdnem idejekorán jelzem, hogy Itzla majd három hete nem jelzett felém semmit.

Szega Ködmön (Itzla)!

Visszatértem. Ezzel együtt a héten a kedd már nem lesz jó. Szóval javaslom a szerdát, csütörtököt, esetleg a hétfőt. 1700-tól a Gépházban.

Szép napot

Itzla. A következő fordulóra jelzem, hogy az első héten Olaszországban leszek. Vagy kijössz utánam, vagy a második hétre tesszük a meccsünket.

scottish

scottish

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 719 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.10, 17:47

Szega Ködmön (Itzla)!

Szép napot

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4280 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.09, 07:26

Balettpatkányok vs. Borostyán Tövisek jövőhéten kerül lejátszásra...

Aziraffael

Aziraffael

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 233 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.08, 15:18

Azinak:
Ami most jön hét az sajnos részemről kuka.
Javasolj kérlek az utánira időpontot, köszönöm.

Szia Discret,

Jövőhéten a hétfő,csütörtök,szombat egész nap jó. Kedd is jó, ha 19.30ig befejezzük.
Péntek, vasárnap még bizonytalan.
Helyszín mind, de preferált a Gépház.

Üdv, Azi
A hétfőt biztosan lehúzhatjuk (meg a kedd is szűkös). Hétvégét hagyjuk meg a családnak ha lehet így akkor a csütörtök marad. Gépház nekem is szimpatikus és mivel 9-ig vannak így 6-kor el kellene kezdeni.
OK
02.15. Csütörtök 18.00 Gépház

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1831 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.06, 21:36

Azinak:

Szia Discret,

Jövőhéten a hétfő,csütörtök,szombat egész nap jó. Kedd is jó, ha 19.30ig befejezzük.

Üdv, Azi

A hétfőt biztosan lehúzhatjuk (meg a kedd is szűkös). Hétvégét hagyjuk meg a családnak ha lehet így akkor a csütörtök marad. Gépház nekem is szimpatikus és mivel 9-ig vannak így 6-kor el kellene kezdeni.

Aziraffael

Aziraffael

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 233 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.06, 19:45

Azinak:

Szia Discret,

Üdv, Azi

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1735 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.06, 08:46

A mai nappp elkapppjuk gyenkkke pppatkkkány tesvíííreinkkket!

Skavendom Scum - Underrrvillle Jaguarrrsss 17:30 Gép-ház

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1831 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.05, 08:20

Következő kör:

8. forduló 2018-02-05_2018-02-18 Balettpatkányok Borostyán Tövisek Thortura Highland Hitchhikers Strokers Badland Operatorz SOA Redwood Millennium Falcons Kék Unikornisok Szellemtelenek Junkyard Titans Valhalla páholy Skavendom Scum Underrrvillle Jaguarrrsss

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1831 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.04, 18:13

Azinak:

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1735 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.04, 17:45

Szia Riff-Raff,

Nekem jövő héten csak a kedd (február 6.), az utána következő héten pedig még a szerda és a csütörtököm (febr. 14.-15.) szabad. Már 1/2 3-tól tudok kezdeni, helyszín lehet Gép-ház, de a HTC is!

Üdv: FaVi

scottish

scottish

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 719 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.01, 23:03

A_Messor

A_Messor

Meridian

• Fórumita
  • 2923 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.31, 21:43

Lord-Kildarf:

Szia! Sajnos nem fogok tudni helyettesíteni a meccseden. :(

Kopi_

Kopi_

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 880 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.31, 15:39

Miért nem stimmel?
d6 dobás+fame+győztes = ezt adja a szabálykönyv = 5+1+1 = 7
+2 ezt adja a szponzor mert 2 TD különbséggel nyertél = 2
összesen 90k

Ja, értem. Jobb későn, mint soha. :)  Ebben az esetben elnézést.

Üdv:
Attila

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1831 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.31, 13:41

Kopi_:

"A mérkőzés végi bevétel dobás eredményéhez adj hozzá ( a megszokott FAME és győztes módosítón felül!)"

"+1-et ha nyertél

+2-öt ha legalább 2 TD különbséggel nyertél (tehát ha nyertél 2 TD különbséggel ÖSSZESEN +2-öt adhatsz hozzá a dobásodhoz, NEM +1 mert nyertél és +2 mert 2 TD különbséggel tetted ezt)

+1-et ha okoztál legalább 3 sérülést

+2-öt ha legalább 5 sérülést okoztál (itt is igaz a TD-nél leírtak, az 5+ okozott sérülés összesen +2-öt ad hozzá a bevétel dobásod értékéhez)

+1-et ha a mérkőzés rájátszásban történt"

Szóval +1 a győzelemért, +1 az alap győztes módosítóért és +1 a 3 CAS-ért, legalábbis én így értelmezem és eddig így játszottuk mindegyik meccset.

Ezt:

"tehát ha nyertél 2 TD különbséggel ÖSSZESEN +2-öt adhatsz hozzá a dobásodhoz, NEM +1 mert nyertél és +2 mert 2 TD különbséggel tetted ezt"

érthetted félre esetleg, de ez azt mondja hogy 2 TD győzelemnél NEM +1(szabálykönyv) +1(szponzor győzelem) +2 (2 TD győzelem) kapsz, tehát nem +4-et csak +3-at.

Megerősítem, hogy jól gondolod, írod.

Ebben az esetben a példa nem stimmel:

Akik Sohasem Vesztenek 3-1-re nyer Nevenincs ellen és dob egy 5-öst bevételre amit nem dob újra és a mérkőzésre az ő szurkolói látogattak ki többen, de nem kétszeresen. (Sérülést 1-et okoztak és nem rájátszás meccs volt)
5 (D6 dobás)+1 (FAME)+1 (győztesnek alapból)+2 (2 TD-s módosító)= 90k bevétel

Jelzem, hogy az összes általam könyvelt meccsen nem adtam hozzá a bevételemhez ezt a pluszt, szóval ezt most utólag megteszem.

Üdv:

Attila

Miért nem stimmel?

d6 dobás+fame+győztes = ezt adja a szabálykönyv = 5+1+1 = 7

+2 ezt adja a szponzor mert 2 TD különbséggel nyertél = 2

összesen 90k

Kopi_

Kopi_

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 880 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.31, 10:37

Kopi_:

"A mérkőzés végi bevétel dobás eredményéhez adj hozzá ( a megszokott FAME és győztes módosítón felül!)"

"+1-et ha nyertél

+2-öt ha legalább 2 TD különbséggel nyertél (tehát ha nyertél 2 TD különbséggel ÖSSZESEN +2-öt adhatsz hozzá a dobásodhoz, NEM +1 mert nyertél és +2 mert 2 TD különbséggel tetted ezt)

+2-öt ha legalább 5 sérülést okoztál (itt is igaz a TD-nél leírtak, az 5+ okozott sérülés összesen +2-öt ad hozzá a bevétel dobásod értékéhez)

Szóval +1 a győzelemért, +1 az alap győztes módosítóért és +1 a 3 CAS-ért, legalábbis én így értelmezem és eddig így játszottuk mindegyik meccset.

Ezt:

"tehát ha nyertél 2 TD különbséggel ÖSSZESEN +2-öt adhatsz hozzá a dobásodhoz, NEM +1 mert nyertél és +2 mert 2 TD különbséggel tetted ezt"

érthetted félre esetleg, de ez azt mondja hogy 2 TD győzelemnél NEM +1(szabálykönyv) +1(szponzor győzelem) +2 (2 TD győzelem) kapsz, tehát nem +4-et csak +3-at.

Ebben az esetben a példa nem stimmel:

Akik Sohasem Vesztenek 3-1-re nyer Nevenincs ellen és dob egy 5-öst bevételre amit nem dob újra és a mérkőzésre az ő szurkolói látogattak ki többen, de nem kétszeresen. (Sérülést 1-et okoztak és nem rájátszás meccs volt)
5 (D6 dobás)+1 (FAME)+1 (győztesnek alapból)+2 (2 TD-s módosító)= 90k bevétel

Jelzem, hogy az összes általam könyvelt meccsen nem adtam hozzá a bevételemhez ezt a pluszt, szóval ezt most utólag megteszem.

Üdv:

Attila

A_Messor

A_Messor

Meridian

• Fórumita
  • 2923 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.31, 01:08

Kopi_:

Akkor átírom a bevételem +10k-val. Illetve a két BH-t rossz blitzeremhez írtad, azt is javítottam, szerintem így már rendben van!

discret:

Köszi!

Módosította A_Messor: 2018.01.31, 01:15

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1831 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.30, 22:31

Kopi_:

"+1-et ha nyertél

Ezt:

A_Messor

A_Messor

Meridian

• Fórumita
  • 2923 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.30, 21:41

Kopi_:

"+1-et ha nyertél

Ezt:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]