Ugrás tartalomhoz

Fotó

Feltöltés

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

Kilhalm

Kilhalm

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1607 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.09, 06:05

Üdv!

Köszönöm.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.09, 05:13

Koszi, megerkezett, elbiralas alatt all.

Kilhalm

Kilhalm

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1607 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.07, 05:37

Üdv!

Szeptember 27-én küldtem egy novellát Bepe impresszumban szerepló email címére, illetve neki is küldtem itt a fórumon levelet, hogy így cselekedtem. Ezt sikerült megkapni?

Ennek oka egyébként az volt, hogy az impresszumban szereplő novella_KUKAC_rpg.hu címet a Gmail sehogyan nem akarja felismerni. (Így sem, hogy novella@rpg.hu)

Hová kell küldenem az írást, hogy megkapjátok?

Vagy ha megkaptátok akkor kérem jelezzétek vissza.

Megköszönve a választ:

Kilhalm

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7350 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.09.26, 11:31

Sziasztok!

Több ízben megpróbáltam feltölteni egy újabb írásomat, a letöltés/szerepjátékok/ingyenes szerepjátékok lapra.

Máskor is töltöttem már fel anyagokat, hiba nélkül. Most azonban nem sikerült. Egyszerű pdf file-ről van szó, ami egyébként hibátlanul működik. A feltöltésnél azt írja, hiba történt, vegyem fel a kapcsolatot egy adminisztrátorral. Többször próbáltam, több fájltípusként mentve az anyagot, mindig ezt írja. Mi lehet a baj?

Usagikun

Légyszi küldd el BePének a fájlt a bepe tekercs lfg ponty hu címre, és írd le neki a levélben is a tapasztaltakat.

Usagikun

Usagikun

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.09.26, 11:24

Sziasztok!

Több ízben megpróbáltam feltölteni egy újabb írásomat, a letöltés/szerepjátékok/ingyenes szerepjátékok lapra.

Máskor is töltöttem már fel anyagokat, hiba nélkül. Most azonban nem sikerült. Egyszerű pdf file-ről van szó, ami egyébként hibátlanul működik. A feltöltésnél azt írja, hiba történt, vegyem fel a kapcsolatot egy adminisztrátorral. Többször próbáltam, több fájltípusként mentve az anyagot, mindig ezt írja. Mi lehet a baj?

Usagikun

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]