Ugrás tartalomhoz

Játék készítési, kivitelezési trükkök

• Válasz írásához lépj be
2986 hozzászólás érkezett eddig

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1898 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.05, 13:49

Pl. Camelot, vagy bármely CCG-vel foglalkozó boltban.

_atomkakukk (NPC/NJK)

_atomkakukk (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.05, 13:41

és ilyen kártyavédő fóliát hol lehet kapni?

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4263 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.05, 12:14

atomkakukk:

Még mindig jenoe álltal ajánlott kártyavédő fólia tűnik a legjobb és legolcsóbb megoldásnak.

Viharmadár

_atomkakukk (NPC/NJK)

_atomkakukk (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.03, 16:18

Köszi, én asszem a következőt választom:

-Kinyomtatom jó minőségben vmi keményebb lapra a kártyákat, és azt egy akármilyen szalonban lamináltatom. Utána pedig szétvágom a kártyák mentén.

Egy dologban vagyok bizonytalan, hogy ha laminálás után vágom szét, akkor nem fog a szélein -keveréskor vagy csak amúgy- feljönni a dolog? Van valakinek ezirányú tapasztalata?

Így az egész ügy kijön cc 3000 forintból, és teljesen olyan lesz mint amilyennek elképzeltem.

Annyi, hogy fekete-fehér lesz, hisz a szines nyomtatást is csak ilyen open helyen tudnám megcsináltatni sok sok pénzért :)))

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.03, 14:36

atomkakukk,

Csinálok egy helyes kis kártyajátékot, ami az itthoni tesztelések alapján működőképes, élvezhető dolog. Mivel jelenleg régi névjegyek hátára van rajzolva szeretnék csinálni egy normálisan kinéző paklit. Ötletek?

Fogj egy masszív kártyapaklit, aztán ragaszd rá a lapjaid (ügyesen, hogy az élei nem álljanak ki)

Egy másik -- kipróbált -- megoldás tesztelésre: gyûjtögetõs kártyához vannak fóliák. Kártyák be a fóliába, az aktuális nyomtatott lap pedig eléje.

üdv,
-- Jenoe

_atomkakukk (NPC/NJK)

_atomkakukk (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.03, 09:58

No és akkor az első kérdés.

Csinálok egy helyes kis kártyajátékot, ami az itthoni tesztelések alapján működőképes, élvezhető dolog. Mivel jelenleg régi névjegyek hátára van rajzolva szeretnék csinálni egy normálisan kinéző paklit. Ötletek?

Arra gondoltam, hogy kinyomtatom vmi keményebb papírra a lapokat, és azt valahol lelamináltatom. De ilyet hol lehetne csinálni? Meg egyébkéntis :)

_atomkakukk (NPC/NJK)

_atomkakukk (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.03, 09:55

No, bár a www.bgdf.com-on vannak ilyen fórumok, szerintem nekünk is elkelhet egy, ami a hazai viszonyokban segíthet minket (már aki akar társasjátékot készíteni, ha csak egyedi darabokat is). Szóval ez a, hogyan, milyen anyagból, hol csináljunk, csináltassunk dolgokat fórum :))

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]