Ugrás tartalomhoz

Játék készítési, kivitelezési trükkök

• Válasz írásához lépj be
2986 hozzászólás érkezett eddig

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3760 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.25, 12:36

Még nem kaptam meg az infókat.

guszty

guszty

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.22, 08:19

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni kártyagyártással kapcsolatban. Biztos volt itt róla szó korábban, de nincs időm visszaolvasni.

Lényeg, hogy nyomdát keresek, ahol kis mennyiségben is vállalnak munkát (kb 20-50db pakliról lenne szó, 50db kétoldalas, színes kátyalappal, nyomdakész grafikai munkát viszek). Ekkora mennyiséget sajnos nem tudok home-made megcsinálni, de igazat megvallva nem is merném, mert béna vagyok ilyesmiben.

Előre is köszönöm a segítséget.

Ha átküldöd a paramétereket u2u-ban, kérek neked árajánlatokat. 

(azért írtam ide, hátha mást is érdekel)

Érdekel, de a kb. árat is írd ide, ha publikus.

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3760 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.22, 08:13

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni kártyagyártással kapcsolatban. Biztos volt itt róla szó korábban, de nincs időm visszaolvasni.

Lényeg, hogy nyomdát keresek, ahol kis mennyiségben is vállalnak munkát (kb 20-50db pakliról lenne szó, 50db kétoldalas, színes kátyalappal, nyomdakész grafikai munkát viszek). Ekkora mennyiséget sajnos nem tudok home-made megcsinálni, de igazat megvallva nem is merném, mert béna vagyok ilyesmiben.

Ha átküldöd a paramétereket u2u-ban, kérek neked árajánlatokat. 

(azért írtam ide, hátha mást is érdekel)

GOtto

GOtto

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 365 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.22, 07:47

Sziasztok!

Kis_Szabo

Kis_Szabo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 718 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.18, 18:56

sziasztok a spartacushoz (a tvsorozat alapjan) van valakinek kartyaforditasa vagy szkennelt angol lapjai esetleg?

rferenc

rferenc

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 56 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.10.16, 18:12

Profi munka, ajánlom grafiction kolléga szkennelését! Én kinyomtattam az egészet aztán persze hozzájutottam egy eredeti arkhamhoz...

grafiction

grafiction

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 13 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.15, 12:15

Nekem ezek vannak meg:

Rettegés Arkhamban (a magyar alapjáték összes kártyája/karakterlapok stb.)

Dunwich Horror (Csibu fordítása "rágyógyítva" az összes kártyára/karakterlapra stb.)

Sziasztok, ...

Aratan

Aratan

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 69 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.15, 10:46

Üdv, ahogy tudom ezek 90%-a már elkészült.

Mansions of Madness alapjátékot mi teljes egészében elkészítettük, és szép lassan készül a Call of the Wild kiegészítője is.

Arkham Horror-hoz Course of the Dark Pharaoh-t csináltuk meg Thaur fordítása alapján, és félkészen pihen az Innsmouth Horror. És ahogy tudom más csinált Dunwich Horror-t és King in Yellow-t is.

Sziasztok, hamarosan felszabadul némi grafikai kapacitásunk, ezért a nagyonközeli jövőben hozzákezdenénk az Arkham, az Eldritch és a Mansions of Madness, valamint a BSG szériák kártyaképes magyarosításához. Szeretném az összes kiegészítőt megcsinálni ezekhez a játékokhoz, cirka egy év alatt. Mivel azonban nem szeretnék feleslegesen dolgozni, ha ezekből van, amit valaki már elkészített, kérlek jelezzétek, fontos lenne. Nagyon köszönöm a segítséget!

Barátsággal,

boresit

mudleeska

mudleeska

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 213 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.10.14, 18:02

Uhh, ez brutal melo lesz. Sok sikert elore is! Ez egy nagyon hasznos projekt lesz a magyar tarsas eletnek!

Sziasztok, hamarosan felszabadul némi grafikai kapacitásunk, ezért a nagyonközeli jövőben hozzákezdenénk az Arkham, az Eldritch és a Mansions of Madness, valamint a BSG szériák kártyaképes magyarosításához. Szeretném az összes kiegészítőt megcsinálni ezekhez a játékokhoz, cirka egy év alatt. Mivel azonban nem szeretnék feleslegesen dolgozni, ha ezekből van, amit valaki már elkészített, kérlek jelezzétek, fontos lenne. Nagyon köszönöm a segítséget!
Barátsággal,
boresit

boresit

boresit

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 69 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.14, 16:18

Barátsággal,

boresit

fki

fki

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 295 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.14, 07:12

A fordítás javításának a linkje:

http://lfg.hu/forum/index.php/topic/3794-szabalyforditasok/?p=2085392

A kártyaképek javítása folyamatban.

tomcy, kösz a jelzést, természetesen javítom a hibákat. Szerintem 1-2 nap és fent lesz a BGG-n és a KETÁ-n a frissített excel tábla.

Az LOW alapjáték kártyafordítását is átnézted?

gytibor készítette a kártyaképeket, és szerintem elkészíti annak a néhány kártyának a javítását is. Megbeszélem vele.

Igen, az összes kártyát átnéztük (szépítő szövegek kivételével), és csak ezeket vettük észre.

Üdv:

Tomcy

tomcy

tomcy

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.13, 15:46

tomcy, kösz a jelzést, természetesen javítom a hibákat. Szerintem 1-2 nap és fent lesz a BGG-n és a KETÁ-n a frissített excel tábla.

gytibor készítette a kártyaképeket, és szerintem elkészíti annak a néhány kártyának a javítását is. Megbeszélem vele.

Igen, az összes kártyát átnéztük (szépítő szövegek kivételével), és csak ezeket vettük észre.

Üdv:

Tomcy

fki

fki

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 295 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.12, 19:58

tomcy

tomcy

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.12, 10:10

Sziasztok!

Elsőként nagyon köszönöm a megosztást, épp én is a szerkesztésen gondolkodtam. J

Sajnos találtam benne pár hibát, amik persze a Ketán fellelhető kártya táblázatban is hibás, ezeket azért megosztanám:

Scoundrels of Skullport kártyák

23. Intrika:

Jelenlegi: Adj oda a Kocsmádból 4 ARANYAT a Kocsmádból, és kapsz 8 GYP-t.

Javítás: Adj oda a Kocsmádból 4 ARANYAT 1 ellenfelednek, és kapsz 8 GYP-t.

58. Küldetés:

Jelenlegi: Minden alkalommal, amikor teljesítesz egy Hadviselés Küldetést, akkor vegyél el 2 HARCOST, és tedd őket a Kocsmádba.

Javítás: Minden alkalommal, amikor elveszel egy Hadviselés Küldetést, akkor vegyél el 2 HARCOST, és tedd őket a Kocsmádba.

60. Küldetés:

Jelenlegi: Minden alkalommal, amikor teljesítesz egy Fortély Küldetést, akkor vegyél el 2 TOLVAJT, és tedd őket a Kocsmádba.

Javítás: Minden alkalommal, amikor elveszel egy Fortély Küldetést, akkor vegyél el 2 TOLVAJT, és tedd őket a Kocsmádba.

61. Küldetés:

Jelenlegi: Minden alkalommal, amikor teljesítesz egy Kegyelet Küldetést, akkor vegyél el 1 PAPOT, és tedd a Kocsmádba.

Javítás: Minden alkalommal, amikor elveszel egy Kegyelet Küldetést, akkor vegyél el 1 PAPOT, és tedd a Kocsmádba.

64. Küldetés:

Jelenlegi: Minden alkalommal, amikor teljesítesz egy Kereskedelem Küldetést, akkor vegyél el 4 ARANYAT, és tedd a Kocsmádba.

Javítás: Minden alkalommal, amikor elveszel egy Kereskedelem Küldetést, akkor vegyél el 4 ARANYAT, és tedd a Kocsmádba.

84. Küldetés:

Jelenlegi: Minden fordulódban egyszer, amikor kapsz 1 KORRUPCIÓT, akkor húzz 1 INTRIKÁT.

Javítás: Minden fordulódban egyszer, amikor kapsz KORRUPCIÓT, akkor húzz 1 INTRIKÁT.

(Ez annyira még nem is hiba…)

85. Küldetés:

Kereskedelemnek van írva, mikor az Fortély küldetés.

114. Küldetés:

Jelenlegi: Minden alkalommal, amikor teljesítesz egy Rejtély Küldetést, vegyél el egy VARÁZSLÓT a készletből, és helyezd a Kocsmádba.

Javítás: Minden alkalommal, amikor elveszel egy Rejtély Küldetést, vegyél el egy VARÁZSLÓT a készletből, és helyezd a Kocsmádba.

Ezeket a kártyákat lehetne javítani? Esetleg a ketás táblázatot is érdemes javítani.

Üdv:

Tomcy

Engem mindenképp! Tapasztalatom az nekem sincs, de egy teljes (alap, promo, kieg) szett érdekel, amennyiben reális áron megvalósítható a nyomtatás.

Ez érdekel valakit ebben a minőségben nyomtatva? Vagy keressük meg a Kártyagyárt? Nincs tapasztalatom a témában, de nyomdai kapcsolatokkal rendelkezem.

Tessék, itt vannak, amiket gytiborral készítettünk:

Lords of Waterdeep alapjáték kártyái (+ promok)

Lords of Waterdeep: Scoundrels of Skullport kiegészítő kártyái

A fenti linkek néhány napig biztosan elérhetők lesznek.

guszty

guszty

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.11, 08:47

Október 17.-ig akció van a printerstudio.com-on:

- ingyen szállítás vagy

- 50% kedvezmény vagy

- 5$ kedvezmény

bármilyen rendelésre.

kisnord

kisnord

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 112 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.07, 15:54

Engem mindenképp! Tapasztalatom az nekem sincs, de egy teljes (alap, promo, kieg) szett érdekel, amennyiben reális áron megvalósítható a nyomtatás.

Ez érdekel valakit ebben a minőségben nyomtatva? Vagy keressük meg a Kártyagyárt? Nincs tapasztalatom a témában, de nyomdai kapcsolatokkal rendelkezem.

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3760 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.07, 14:11

Láttam a keres-kínálban Winnie-t, hogy magyarított kártyákra utalt a Lords of Waterdeep-hez. A kártyagyáron meg a Ketán néztem, de sehol nem találtam ilyet: létezik az alapjátékhoz magyarított kártya? Mert ha igen, akkor megcsinálnám magamnak nyomdában (és esetleg másnak is persze).

boresit

boresit

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 69 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.05, 13:44

http://www.em4miniatures.com/

Innen már harmadik éve rendeltünk kockákat, egyedi mintával. 

Nekem innen vannak még gyönyörű színű kockáim:

http://www.awesomedice.com/dice-by-color

Ez csak ráadás:

https://www.thediceshoponline.com/

Köszönöm szépen a segítséget!

bonehead

bonehead

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 271 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.01, 12:48

Oszd meg kérlek, ha találtál valamit, engem is érdekelne egyedi playmat készítése.

Köszi.

Ezt nem tudtam. Utánanézek.
Köszönöm a tippet! 

[/quote]

van olyan playmat is, amire nyomtatni lehet
[/quote]

kerlac

kerlac

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 377 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.01, 12:33

A Battlelore első kiadásához nem csinált valaki magyar kártyákat?

De. GyTibi csinált, azaz megszerkesztette és megrendelte, többek között én is vettem egy komplett magyar kártyakészletet anno. Viszont úgy érte meg, hogy több készletet rendelni egyszerre.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]