Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

KS: Frank Mentzer Empyrea nevű házi világa mindenféle rendszerhez

• Válasz írásához lépj be
7 hozzászólás érkezett eddig

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.04, 13:05

Zaklatási ügyek? Mentzer is tapogatott eszméletlen geekeket 40 éve, vagy mi történt? O_o

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4015 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.23, 18:08

A reboot szerintem csak porhintés volt. Igazából az lehet az oka, hogy Mentzer neve is előkerült (a topik későbbi, mint a KS bedőlése, de jól összefoglalja a dolgot) most a zaklatási ügyek miatt és jól látható a KickTraq-n, hogy a hírek kikerülése után megindult az elvándorlás és a kilépések már semmi jót nem ígértek.

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1897 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.16, 21:56

A szerzők jelenleg azzal vannak elfoglalva, hogy népszerű bloggereket fenyegetnek pereskedéssel, mert valami kommentelőjük kirakott egy privát KS-frissítést. Egyrészt bizalomgerjesztő, másrészt semmi sem jelzi jobban, hogy tényleg a jó öreg TSR ("They Sue Regularly") diadalmas visszatérését láthatjuk.  :bravo:

W.

T.

F.

(Aszittem képben vagyok ezzel a KS-sel, meg az azt megelőző botránnyal kapcsolatban, és egyébként már ennyi is meglehetősen elszomorított, mert alapvetően tényleg komálom Mentzert, de ez... seriously, WTF?)

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4073 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.16, 20:46

A szerzők jelenleg azzal vannak elfoglalva, hogy népszerű bloggereket fenyegetnek pereskedéssel, mert valami kommentelőjük kirakott egy privát KS-frissítést. Egyrészt bizalomgerjesztő, másrészt semmi sem jelzi jobban, hogy tényleg a jó öreg TSR ("They Sue Regularly") diadalmas visszatérését láthatjuk.  :bravo:

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1125 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.13, 20:57

Na, ez lényegében be is dőlt. Reboot következik.

Nem lepődtem meg ezen, hogy őszinte legyek. Kíváncsi vagyok, mennyivel veszik kisebbre a projektet anyagilag.

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4073 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.13, 18:30

Na, ez lényegében be is dőlt. Reboot következik.

cyberdog

cyberdog

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.11, 22:22

Azt mondják, a jó munkához idő kell... na de ennyi?

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6078 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.10, 23:47

A Basic D&D legnépszerűbb kiadását és a Temple of Elemental Evil című klasszikus modult is jegyző Frank Mentzer kiadná a jó 40 éve csiszolódó Empyrea nevű házi világát. Hogy milyen rendszerhez? Kis túlzással kábé mindegyikhez: D&D, DCC, Pathfinder, RuneQuest és Savage Worlds, hogy csak az ismertebbeket említsük. A Kickstarter-oldalon rengeteg ismert név bukkan fel mind a szerzők, mind az illusztrátorok vonatkozásában. Ennek megfelelően jó borsos is a paksaméta ára. A pdf változat (egy választott rendszerhez) $50 dollárnál kezdődik.

http://lfg.hu/80588/hirek/ks-frank-mentzer-empyrea-nevu-hazi-vilaga-mindenfele-rendszerhez/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]