Ugrás tartalomhoz

Fotó

Miskolc

• Válasz írásához lépj be
496 hozzászólás érkezett eddig

Water_Lily

Water_Lily

A Bársonyhangú

• Fórumita
  • 316 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.28, 14:58

Nos, ez az ötlet nekem is tetszik, szóval valószínűleg én jelen leszek, mivel miskolci vagyok.
És Gala, bármiben szívesen segítek, úgyis közel vagyok:)

Esetlegesen szállást is tudok biztosítani pár emberkének rossz idő esetén.

Módosította Water Lily: 2004.07.28, 14:58

Chelia

Chelia

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 153 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.28, 14:53

Hmmm...ez nem hangzik rosszul!Sőt, egész jó az ötlet csak kéne egy pontos időpont! :vitatkozik:

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.28, 14:45

Természetesen érdekel a dolog. Elvileg szeptembertől lesz levelezős dijákigazolványom, de az nem tudom ad-e kedvezményt, és ha igen, milyet. Szóval kocsi jó ötlet lenne, már ha valakinek van kocsija. Benzinköltségbe szívesen beszállnék. Esti horror rpg jau ötlet szintén. Viszont szerintem írj ki valami időpontot, aztán hali, alkalmazkodjanak a népek. Olyan időpont úgysem lesz, amikor mindenki ráér... :vitatkozik:

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.28, 14:34

Tali!!!

Szóval arra gondoltam, hogy Miskolc közelében, a Bükkben kellene szervezni egy kis természetbarát talit :vitatkozik:

Elfelejtenénk a korcsmákat, és elmennénk egy kicsit sátorozni, szerepjáccani, bulizni, este a tábortűz körül rémtörténeteket mesélni, vagy bármi baromságot csinálni, amire épp vevő lesz a társaság.

Pia nem kötelező, csak lehet hozni, ha igény van rá.. viszont nem biztos, hogy jó lenne, ha az ivászatról szólna az egész, mert tábortűz mellett elég veszélyes lehet.. :/

Hogy pontosan mikor, az Tőletek függ. Hogy pontosan hol, arról majd a Kazincbarcikai túrásoktól értesülök, ugyanis a helyismeretük miatt megkérném őket, segítsenek a szervezésben.

Úgy tervezem, hogy a gyaloglás max. 5-10 km lesz max, a leghúzósabb esetben lesz 10, lehetőleg könnyű útvonalon, hogy ne legyen gond azzal, ha valaki nem bírja.
Esetleg, ha nagyon rossz az idő, vagy valami, akkor szállással is megszervezhetem a dolgot, de az már egy éjszakára sem valami kevés... a vadkemping mégiscsak jobb, ami az anyagiakat illeti :pirul:

Persze ha valakinek van kocsija, az csak jobb, eleve lehetne néhány embert hozni Pest felöl, akiknek problémás lenne ennyi vonatozás. (Pl. LC, diákigazolvány nélkül húzós lehet.. :para: ) A kocsival meg esetleg el lehetne vinni pár nagyobb cuccot is, a nehezebb zsákokat, sátrakat, és a gyalogosoknak már könnyebb lenne :lol:

Várom tehát a jelentkezőket, az időpontokat, nameg azt, hogy tudna-e valaki jönni kocsival. (a benzinpénz ötödölése meg annyira biztos nem sok.. :) )

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.05.18, 23:28

Én meg ongai. Remek. Szerintem igazándiból egy miskolci sincs. Ha még jobban meggondolom Miskolc nem létezik.

Elendril

Elendril

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 118 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.05.05, 20:57

de jó!mennyi miskolci van :DDD
én barcikai vagyok....

Nordil

Nordil

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 335 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.29, 22:50

Sajnos nem tudok holnap menni, mivel egy kedves ember ellopta a telefonomat és a pénzemet(így senkinek nem tudom a telefonszámát), így tehát el kell halasztanunk ezt a talit... :ejj:

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.29, 09:35

Én is szivesen mennék, de csak szombaton megyek haza.. ;) Pedig Május 1-re elég jó bulit lehetne szervezni... :) Úgy pedig szivesen mennék, dehát ez jött össze.. hamarabb nem tudok visszamenni. :) Azért érezzétek jól magatokat, Rangert pusziltatom, ha ott lesz. :)

Water_Lily

Water_Lily

A Bársonyhangú

• Fórumita
  • 316 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.04.27, 19:55

Hm én ugyan miskolci vagyok, de asszem nem tudok elmenni pénteken, de jó talit:)

Nordil

Nordil

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 335 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.27, 13:49

Na szoval en, pentekre szervezek akkor talit Miskolcra.Talakozas, a tiszai pu.-on 12-14ora kozott.Onnan a tovabbi program kialakitast a miskolciakra, ill. az ott tanulokra bizom.

_Verdis (NPC/NJK)

_Verdis (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.04.22, 22:06

Hühh, nemistudom... olyan messze van az Egyetem... milyen vonattal kell oda menni? :)

Én ottleszek.

Nordil

Nordil

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 335 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.22, 22:01

Na ő, mint "törzsmiskolci" :)
szervez egy talit, jövő héten vagy csütörtökön, vagy péntekenre :)
leugrik a Miskolci Egyetemi Napokra amelyre meg lett hívva :D
Akit érdekel az jöjjön bővebben a jövő héten(legkésőbb szerdára lefixálom :D )

_Shodulur (NPC/NJK)

_Shodulur (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.09.28, 18:56

Nem mintha ennek bármi köze is lenne a márciushoz, de mivel nem lehet itt új témát nyitni, hát ide írok. Szóval:

Okt. 4. MISKOLC - Amsterdam kávéház - de. 10:00

Akiket személyesen hívtam meg azok jöjjenek, meg jöjjenek azok is akiknek kedve van!

Jóccakát!

Verdis

P.S.:Ha vki vonattal jönne, az elé kimegyek.

_Lillit (NPC/NJK)

_Lillit (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.03, 18:29

Üdvözlet!

Én holnap megyek egy kicsit riogatni Miskolcot, kis munka ügyileg.

Hétvégén meg az ország egy déli városában van programon.

Ügyesek legyetek, érezzétek jól magatok!

Lillit

_Verdis (NPC/NJK)

_Verdis (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.03, 18:12

Pfüüü ecsém, jókor pattognak ki a fejeitekből az 5 meg a 6letek.. :) Na jóvan aszem letolom a képem... sajnos attól tartok hogy a zöld sárkányban nem lehet bagzani ami erős diszkriminációt jelent személyem ellen. De majd meglássuk, ahogyan azt a vak is szokta volt mondni. Mellesleg nemszem hogy sokan lecünk...

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.03, 18:03

Xell, van egy jó hírem, tudom, hol van a teázó, lehet, én is elszaladok valakiért, és bemennék, ha lehet. :D De ha zavarok, szólj. :D

Jöjjetek sokan. :sor: Pusssz!

Gala

:)

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.03, 16:31

Hella és reggelt.

Némely elvetemül alak fejéből kipattant az 5let, hogy akinek van kedve a szombati nap ugorjon le Miskolcra, mondjuk a Zöld Sárkány teázóba. Már nincs sok idő addig, de reméljük lesz aki lefárad :) Az érkezők akik nem tudják hol a teázó mondják hova és mikorra érkeznek, valaki (erős a gyanúm, hogy én) kiszalad eléjük.
Have a nice night(mare?):
The Fool

[Javítva: 2003.03.03 írta: Xellos]

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]