Ugrás tartalomhoz

Fotó

Miskolc

• Válasz írásához lépj be
496 hozzászólás érkezett eddig

Elendril

Elendril

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 118 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.05, 09:57

Én az informálódás érdekében azt mondom, keressétek a legcsúfdabb személyt az állomáson :D Valszeg piros gatyában leszek, mer'csak az van titta :lol: pizsit vicek :lol:

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.05, 09:43

Nah megjöttem kosárról és teli vok kajával. rengeteg édességem van és micvel én válogatós szemét dög vok megha utazás van mindig édességgel tömöm a hájas fejem akkor nem eszem másnál szóval köszi én nem eszek. Nagy pakkal leszek a fele kaja a másik fele pedig a hálózsák. Mostmár mindenhová viszem ezt a pakkot. XD Most jöttem vele haza de már viszem is tovább XD Engem Tündérikertesóóóóófel fog ismerni bittos. Ha fel lesel Myvipre hasonló szerkóban leszek ugyan azzal a frizuval :D (vannak fris képek persze kocsmásak klántali...) szvsz ez így eccerübb lesz. Amúgy is hasonlítunk egymásra meghát az én egyedi frizkómat kilóméterekről kiszúrni XD Kinek másnak lenne ennyire színes hajzata :P :D :lol: :lol: :lol: :lol: ;)

Elendril

Elendril

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 118 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.04, 14:07

Mindenkit lekapunk :lol: nincs kegyelem, a kaját meg szívesen eleszegetem, csak hát utánam tuti, hogy üres marad a hűtőtök :lol: :D

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.04, 13:52

Áhh, Morry, majd lefényképezünk téged is, hátha lekapunk vele pár szellemet, amint épp köréd gyűlnek :D Meg majd kattintgatunk arra is, amerre a macska néz :lol:

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.04, 13:13

Igazán kedves tőle, ha anyukád főz, de mint már említettem, senki vendégszeretetével nem akarok visszaélni, ezért ilyen tekintetben abszolút mértékben alkalmazkodom... :lol: Ha van étel, akkor megköszönöm szépen; ha nincs, nincs :lol:

Ami viszont a fényképeket illeti... ööö... nyugodtan fotózgassátok egymást, én nem vagyok úgysem fotogén, meg satöbbi. :D :lol:

Módosította Morryster: 2007.04.04, 13:15

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.04, 10:53

Ancinak van otthon tápos digitális gépe, este azonnal fel is tudjuk tölteni a képeket a gépre :lol:

Mellesleg.. akarunk valami ebédet, mire hazaérünk? :D Én mondjuk magam részéről leadtam a rendelést, paprikás csirkére vágyom, meg krumplis tésztára, nemtom, mi lesz meg belőle.. ;) Csak mert akkor anyuci főz, ha kértek :lol: Bár nincs messze egy pizzázó tőlünk :lol:

Elendril: 15:26-kor találkozzunk a vasútállomáson. Nemtom, lesz-e kocsi, elvileg apa nem lesz otthon, de anya azt mondta, délutánra ki tud jönni elénk. Egy széép piros Kia Rio. :lol: Minket me gkönnyen felismersz majd szerintem :D

Módosította Adelina: 2007.04.04, 10:55

Elendril

Elendril

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 118 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.04, 09:51

ohh...hát én sajna nem kaphatom meg, mert a multkor is orvul elcsentem, most meg ezek viszik Ópusztaszerre is, szóval...értitek? Nem tudom hozni a rosszminőségű fényképezőmet :D

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.03, 22:06

Sajna csak mobillal rendelkezem :S

Elendril

Elendril

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 118 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.03, 21:11

ahh, értem :aboci:

Ui.: Valaki hozzon fényképezőt, mer ezt meg kell örökíteni :D

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.03, 19:39

Budapest-Keleti pu. 12:05 - 15:26 / Időtartam: 3:21

Nah akkor ott az időpont. AMúgy ha Elvira.hu-n megnézed meglátod. Ehhm és mázlid van most. Költöznöm kell de még ez belefér. Lehet hogy ez lesz az uccsó talin a közeljövőben :D Nem lesz net sem... Eh... Picsába a hülye ffiakkal meg az élettel. Nah mára köszönök talán reggel belesek még de aztán nem fogok látni semmit tudjáétok.
A számom azért hogy el tudjatok érni :aboci:
Adelnek mán megvan szal kivétel és inkább tündééééér ikertesónak szól:
06-20-317-09-18

Elendril

Elendril

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 118 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.03, 14:27

nem is síjok :D Hányra és akkor hova értek be ide nekem barcikára? :aboci:

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.02, 20:09

Jáhj tündéééééérikertesó. Veled is törődök. Szerínted ki miatt utazom oda? :normaalis: Adellal tok talizni itt pesten és elég gyakran is szoktunk mostanság :) Morryval is biztos összetudnék futni gondolom. Te nem tudsz Pestre jösszi szvszu azért megyünk mi oda. :sor: Akkor mire ez a sírás :wow: Nah nesíííjááááá!

Elendril

Elendril

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 118 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.02, 16:36

És én? velem miért nem törödsz tündérikertesó-anyósóm? :normaalis:

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.01, 15:50

Nem maradok inkább megyek Morryval haza :) Szegényt majd halálra idegesítem.... Ezt kihagyni? Áh dehogy :)
Mellékesen én most jöttem megint melóból. Jó mi? XD És egész melóhelyen azon pattogtam: Dejó lesz nemsokára vonatozom veletek jupíííí. Anyám majdnem levert :D :)
Az is furi, hogy ennyire jól elhülyülünk és ennyire szeretlek titeket pedig téged még egy éve sem ismerlek :) Ariat már lassan 1 éve :)
Tök jóóóóó. És éljenek a vonatóóóóók.

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.01, 12:26

Alice, te akár még maradhatsz is, ha akarsz :D

De nem erősködök, nem kötelező semmi :) (jajj, de várom már :) )

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.01, 11:36

Huhh....Nyüff.... Végre gép elött vagyok. Istenem. XD Nah jó mácsak pár nap. Pedig én tudtam volna maradni mert a 7.ei progim lemondták XD
Nah nembaj max majd alszom :D

Elendril

Elendril

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 118 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.31, 12:53

Gyerekek, gyerekek, majd nyáron lesz itt többnapos is, úgy biza, addig meg várjatok és üljetek a feneketeken, meg érjetek ide időben :) :D

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.31, 11:32

Hugi most kérdezi, miért nem jösztök több napra.. Morrysterrel már beszélt, ha Alice-t is látja, tuti marasztalni fog még :)

Igazán kedves, de egyrészt nem akarok visszaélni senkinek a vendégszeretetével, másrészt meg belőlem pár óra is sok, nemhogy több nap... És szombaton reggel nekem már rég Pesten kell lennem megint... :) :D :)

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.31, 06:13

Gond hogy kiséretségim lesz és tod én mennyit tanulok. :)
Mi is az a tanulás? Főképp föcibő amibő gyengusz vopk szal nem ártana egy 3ast összekaparnom XD
Jah és szvsz kicsit korábban talizzunk. 5 perc nem elég XD Az én hájas seggem megy fel 5 perc alatt a vokatra. 45 vagy ahogy mondta Morry is 30? :)
Igen rajtad Morry. Miért tán nem szabad :) ? :) :) :) :D

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.30, 22:44

Hugi most kérdezi, miért nem jösztök több napra.. Morrysterrel már beszélt, ha Alice-t is látja, tuti marasztalni fog még :D

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]