Ugrás tartalomhoz

Fotó

Társasjátékok Ünnepe 2017 november 25-26 Lurdy Konferenciaközpont

warhammer társasjáték találkozók miniatures games workshop

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.07, 22:00

Lemondtam, lehet zárni, süllyeszteni a topikot.

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.04, 17:21

Sajnos nagy a csend, részvételre senki nem jelentkezett. Ha holnap éjfélig nem áll össze egy csapat, akkor kénytelen leszek lemondani a "szereplést"...

Módosította Swifty: 2017.11.04, 17:21

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1858 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.29, 12:31

Cuccokat tudok adni. Mármint lufi, matrica, zászlók, ilyenek.

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.24, 13:07

Igen, na, szóval... Az egész úgy megy, hogy ez lenne a harmadik év, hogy ott lehetünk, kapunk egy asztalt, ami hm., talán 140 centi hosszú és épp elég széles egy régimódi BB táblához, meg székeket, és akkor a két napos valóban ünnep hangulatú eseményen ajánlagathatjuk a játékot a járókelőknek.

Mivel az elmúlt években (és úgy néz ki, most is) az árusok és demósok standjai közé kerültünk, kerülünk, az egésznek egy amolyan BNV hangulata is van, molinókkal, beöltözött emberekkel, tágra nyílt szemű gyerekekkel.

Amire szükség lesz (optimális esetben):

* A legfontosabb: két bemutatózó szombatra és vasárnapra: a feladat napszakokra is bontható, vagyis kellene két ember szombat délelőttre, délutánra és vasárnap délelőttre, délutánra. Én a szombat délelőttöt vállalnám.

* Cuccok: tábla, figurák, kockák, mindenféle érdekesség; tavaly még festőszakkörről is szó esett. A tapasztalat, hogy a legjobban a szörnyszerű figurák ragadják meg az emberek figyelmét, illetve a színezés is tetszett a kisebbeknek/lányoknak, ha valaki vállalkozna festősdire, biztosan bővülne a rajongók köre.

Még valami: az új táblát kellene hozni, én is azt hozom, mert sajnos vagy nem sajnos, de ez az új standard, Pistike57 ezzel tudja megvenni a játékot az utcavégi társasboltban. :/

Figurákból is előnyt élveznek az újak, de term. a régiek is szívesen látottak. Majd updételek ide, hogy én mit hozok.

* Bérleti díj: ezt kifizetem, de az elmúlt években tök rendesek voltatok és felajánlásokból a végén az én anyagi hozzájárulásom is csak egy volt a sok közül. Három-négy ember 2000 forinttal, ha hozzájárul, már jó leszek.

Amit kapsz, ha jössz bemutatózni:

* Két ingyenjegy jár mindkét napra (ha jól emlékszem), ezzel kapcsolatban még kérdezősködök egy sort, de lehet, hogy ingyen jöhetsz erre a nagyszerű eseményre. (Lehet, hogy nem... :) )

* Tuti lesznek boltkedvezmények, ha esetleg venni szeretnél valamit.

* Kipróbálhatsz egy rakás társasjátékot.

* Ami megfizethetetlen: a hely hangulata, és legfőképp az, hogy terjesztheted a Blood Bowl-t a hálás (vagy épp unott fejű) arcoknak. :)))

--

És a végére egy kisebb hidegzuhany: ezen a hétvégén rendeznek lengyelhonban egy versenyt, ami elszipkázza az embereinket. :/

Mortel

Mortel

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 153 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.23, 16:07

Érdekel a dolog.

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4284 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.23, 10:05

Sziasztok!

Idén is tervezzük, hogy "megjelenünk" a rendezvényen kedvenc játékunkkal...

Szeretnénk, ha Ti is segítenétek...

Várjuk a jelentkezéseket. Optimálisan délelőttre és délutánra is külön-külön oktató/bemutató személyeket szeretnénk. Nem fáradna el senki és lenne ideje szétnézni is...

Amit tervezünk: feldíszített asztal (BB zászlókkal, esetleg beöltözött bíró...és,ha tudok szerezni legalább egy amerikaifoci sisak is)

Adunk az érdeklődőknek: BB lufit-t, kitűzőt...stb.

Lennének feladatok: TD megoldása 2-3 lépésben...Swifty kifejti Ő már nagyon rutinos... ;)

Gyertek, jó buli lesz....

Vihar

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]