Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Bejelentették a Neverwinter Nights: Enhanced Edition-t

• Válasz írásához lépj be
11 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5332 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.08, 15:14

El kellene rakni őket és n+1 év múlva lehet, hogy milliókat fog érni, mint azok a ritka kártyák/érmék, amik gyárilag hibásak :D :D :D .

darkspace

darkspace

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.12.08, 14:09

Nekem még egy "speckó" kiadás is a polcon van a Diamond mellett: a Cool Games logo-val ellátott kiadás, aminek a gerincén kissé elírták a címet: Newer Winter Nights. Ejj...

A "NEWER Winter Nights" nekem is megvan:))

magi44

magi44

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 364 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.06, 10:29

csá !

Véletlenül tévedtem ide.
Egy kis reklám,csábitgatás aki még kedveli ezt a régi PC-s jatekot.
Jelenleg is üzemel nwn-hez LostDales (LD) modul 24 órás szerver üzemmódban játszható.
Akinek van kedve csatlakozhat hozzánk.:

https://www.facebook.com/groups/nwn1.hu/

alohaaa...mgx

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1444 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.26, 13:48

Újabb Téli Éjszakák - ez valami folytatás lehet. :)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5332 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.26, 11:55

Nekem még egy "speckó" kiadás is a polcon van a Diamond mellett: a Cool Games logo-val ellátott kiadás, aminek a gerincén kissé elírták a címet: Newer Winter Nights. Ejj...

WCB

WCB

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 431 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.25, 21:23

De bízzunk abban, hogy az Enhanced Edition valami tényleges pluszt ad hozzá ehhez a klasszikus és jó játékhoz, amiért érdemes lesz megvásárolni! :)

Nekem már a Steames multi elég lenne. A mostani összepárosítgatás egész fájdalmas tud lenni néha.

meouwn

meouwn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 33 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.25, 15:24

Steam alá beimportálhatod a nem-Steames játékokat is, persze frissülni így nem fog. (Nem valószínű egyébként hogy a jelenlegi - nevezhetjük klasszikusnak - verzió a továbbiakban kapna frissítést, de ki tudja. :) )

Másrészről, prémium modulok: Ha jól tudom, illetve jól olvastam utána, a Bioware befejezetlenül, abandonware státuszban hagyta a régi NWN prémium modulokat. Jelen pillanatban is letölthetőek, pl. a https://neverwintervault.org/project/nwn1/module/bioware-premium-modules oldalról. Igaz az authentikációs szerver már régen nem működik, de a játék közössége megoldotta ezt a problémát is. Amúgy is a közösségi javítással, illetve klienssel (NWNCX) lehet már csak online játszani.

De bízzunk abban, hogy az Enhanced Edition valami tényleges pluszt ad hozzá ehhez a klasszikus és jó játékhoz, amiért érdemes lesz megvásárolni! :)

Módosította meouwn: 2017.11.25, 15:25

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1444 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.25, 14:05

Én szeretem, ha egy helyen vannak a játékaim, ami nálam a Steamet jelenti. :) Egyébként a Diamond kiadásban csak 1 premium modul van (Kingmaker), az Enhancedhez pedig mind a hatot kiadják.

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6094 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.25, 10:39

Az NWN Diamond tavaly december elején ingyen hozható volt három napig a GoG-on. Nekem is onnan van meg. (A régi dobozos NWN Diamond mellett. :) )

Én egyelőre semmit nem látok, amiért újra meg kellene vennem az NWN-t.

Bulldy

meouwn

meouwn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 33 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.24, 22:54

Steamen - ha jól emlékszem - nem található, de GOG-on most is megvásárolható, igaz picit húzós összegért: a Diamond Edition ebben a pillanatban 8,49 euró. Az elmúlt években, ha jól emlékszem több alkalommal is volt akciósan leértékelve, valahol 2 euró környékén is láttam már beárazva.

Egyébként az Enhanced Edition képei, videója eddig valahogy nem győzött meg. Oké, a statikus elemek - UI, karakterképek, etc. - kapnak egy szép feljavítást, de azért a modellek még mindig elég "szögletesek" a képernyőképeken.

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1444 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.23, 22:38

Szuper, az NWN-t már rég be akartam szerezni Steamen, most végre kapható lesz. :)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6078 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.23, 07:13

A korábban a Baldur's Gate szériát, az Icewind Dale-t és a Planescape: Tormentet felújító Beamdog munkatársai a cég közleményének értelmében ezúttal újfent egy Bioware klasszikus, jelesül, a Neverwinter Nights modern köntösbe csomagolt változatán dolgoznak. A még megjelenési dátum nélküli, PC-re érkező alkotás azon túl, hogy értelemszerűen jobban fog kinézni az eredetinél, tartalmazza majd annak Shadows of Undrentide és Hordes of the Underdark címre keresztelt kiegészítőit is, illetve kompatibilis lesz a régi játékból való mentésekkel, valamint a hozzá készült modulokkal és modokkal.

http://lfg.hu/81419/hirek/bejelentettek-a-neverwinter-nights-enhanced-edition-t/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]