Ugrás tartalomhoz

Fontos! Olvasd el és add tovább! Ha regisztráltál valaha felhasználót az LFG.HU-n (vagy régebben az RPG.HU-n), akkor kérünk, hogy jelentkezz be vele, mert 2018. május 25-től a GDPR miatt változik az adatkezelés módja. Ha nem adsz külön engedélyt az adatait tárolására, a felhasználói fiókodat törölnünk kell.
Köszönjük.

Fotó

Harmadik Törvénykönyv (verseny)

• Válasz írásához lépj be
566 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7503 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt Ma, 08:48

Itt a 10. helyezett:

http://lfg.hu/83811/

Dronner

Dronner

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5173 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.24, 07:48

Én +/- elemek listát készítettem mindenkiéről (a sajátot leszámítva persze), ami azért relatíve hosszúvá tette az értékelésemet. Másoljam be a cikk után mindenkihez, vagy írjak egy rövid véleményt oda, és akit érdekel a részletezettebb változat, annak küldjem a sajátját privátban?

Nyugodtan másold be a cikk után, tárhely van hozzá, ha meg valakinek nem tetszik, akkor majd átgörgeti. Nyilván senki sem fogja elkérni privátban.

Ok. Én mindenesetre  - noha ezek szerint nem nyilvánvaló - örülök, ha valaki elküldi az enyémeket privátban :)

NoiseEHC

NoiseEHC

Logikarendőrség

• Fórumita
  • 603 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.23, 22:01

Én +/- elemek listát készítettem mindenkiéről (a sajátot leszámítva persze), ami azért relatíve hosszúvá tette az értékelésemet. Másoljam be a cikk után mindenkihez, vagy írjak egy rövid véleményt oda, és akit érdekel a részletezettebb változat, annak küldjem a sajátját privátban?

Nyugodtan másold be a cikk után, tárhely van hozzá, ha meg valakinek nem tetszik, akkor majd átgörgeti. Nyilván senki sem fogja elkérni privátban.

Dronner

Dronner

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5173 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.23, 16:12

Eberen_Orkodo

Eberen_Orkodo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 906 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.23, 10:50

Le a kalappal NoiseEHC előtt, ha mindegyik műről ilyen részletesen ír!

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7503 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.23, 08:06

Itt az első megjelent pályamű:
http://lfg.hu/83724

Aki írna értékelést hozzá, az mostantól kommentként megteheti a cikk alatt.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7503 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.20, 09:37

Hol lehet(?) majd olvasni az értékelést?

Ha minden igaz, NoiseEHC ír egy-egy értékelést minden pályaműről, melyeket cikkek formájában fogunk lehozni a főoldalon. A saját szöveges értékeléseiket eme cikkek alatt, szokásos komment formájában fűzhetik hozzá azok a pályázók, akik vették a fáradságot, hogy írjanak ilyet.

Onedoor02

Onedoor02

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.20, 06:04

Hali!

Hol lehet(?) majd olvasni az értékelést?

NoiseEHC

NoiseEHC

Logikarendőrség

• Fórumita
  • 603 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.16, 01:52

Na, a többség a 2-re szavazott, ami azért is jó, mert így nem kell megváltoztatnom a számokat az excel (LibreOffice) táblában. Sőt, mint kiderült, az AVERAGE() függvény kihagyja az üres mezőket (tehát nem 0-nak veszi), ez egy kellemes meglepetés volt.

A nyertes pedig...

...hehe, ezt majd megtudjátok a végén. :) Mondjuk reménykedtem, hogy nem lesz holtverseny benne, de két nevezésnél azonos az átlag, így muszáj lesz megszámolnom benne a karaktereket (rövidebb nyer a kiírás értelmében).

Elkezdem begályázni az értékeléseket, remélem minél hamarabb kikerülhet az első.

• BePe és Eberen_Orkodo kedveli ezt.

Dronner

Dronner

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5173 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.15, 21:23

Legyen a 2.

Eberen_Orkodo

Eberen_Orkodo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 906 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.15, 18:13

Szintén 2, haladjunk.

Symur

Symur

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 75 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.15, 17:39

Az osztásoknál gondolom 1 tizedesjegyig lenne számolva?
Pl.

Eredeti osztott
35 3,5
67 6,7

Így oké lehet.

kavarajavarava

kavarajavarava

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 54 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.15, 17:19

A 2. tetszik nekem is. A matekot meg Hulla jól mondja. Bár az is egy megoldásnak tűnik, h Aserminiotól mindenki 5pontot kap.

Hulla77

Hulla77

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 256 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.15, 07:54

Kaphatunk valami tájékoztatás arról, hogy mikor és mi várható a "verseny" kapcsán?

Beérkezett mindenki sorrendje, Aserminio kivételével.

Hát, sajnos azt kell mondjam, fogalmam sincs mikorra készülök el. Nekem eléggé megsűrűsödtek a dolgaim, jövő hétvégéig tuti hozzá sem tudok szagolni. Ha jól emlékszek három játékot véleményeztem, de ennyire futotta egyelőre. Ha én tartom fel a versenyt, akkor zárjatok ki nyugodtan, nem sértődök meg.

Én megkérdeztem, hogy akkor a sorrend sem lesz meg, vagy csak az értékelés, de választ nem kaptam eddig, szóval szavazás lesz, úgy látszik ez a bevált dolog MAGUS fejlesztésnél... :)

Szóval mindenki szavazzon, aki indult:

1. Megvárjuk Aserminio sorrendjét

2. Nem várjuk meg Aserminio sorrendjét, de nem zárjuk ki a versenyből

3. Nem várjuk meg Aserminio sorrendjét, és ki is zárjuk a versenyből, ahogy azt ígértem

4. Egyéb, kitöltendő

Úgy látom, hogy amúgy Aserminio sorrendje nem befolyásolná az első helyezést. Én személy szerint a 2.-ra szavazok.

Amúgy, ha követtétek a hivatalos fejlesztést, akkor nemsokára itt lesz a dátum, amikor is ki kell derülnie, hogy a d6 rendszer elvérzett-e, és esetlen egy másik szerencsétlen saját rendszert fognak elkezdeni továbbfejleszteni... Az biztos, hogy nem fogok ezért még egy versenyt indítani... ;)

Jómagam a 2 és 3 között vacillálok. Szóval tuti, hogy ne várjunk rá (így is eltelt egy újabb hét)! Ha megtudod oldani úgy a pontozás matekját, hogy ne legyen ebből gond, akkor lehet a 2.

Ami nekem problémát okoz, hogy Aserminio 10 ember listáján szerepel és kap onnan pontot, míg minden más induló csak 9 ember listáján lehet rajta. (Aserminio-n és a sajátján nem szerepel). Ezt úgy lehet kiküszöbölni szerintem, hogy Aserminio pontszámát 10-el, mindenki másét 9-el osztod. Feltéve, hogy nem számoltam el valamit. ;)

Üdv,

H.

Symur

Symur

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 75 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.15, 07:32

Szerintem 3-as.

MysticR

MysticR

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 33 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.15, 06:39

Nekem igazából mindegy, lehet a 2.

Onedoor02

Onedoor02

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.15, 05:38

Üdv!

Szerintem 2. verzió, haladjunk :D

NoiseEHC

NoiseEHC

Logikarendőrség

• Fórumita
  • 603 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.15, 04:44

Kaphatunk valami tájékoztatás arról, hogy mikor és mi várható a "verseny" kapcsán?

Beérkezett mindenki sorrendje, Aserminio kivételével.

Hát, sajnos azt kell mondjam, fogalmam sincs mikorra készülök el. Nekem eléggé megsűrűsödtek a dolgaim, jövő hétvégéig tuti hozzá sem tudok szagolni. Ha jól emlékszek három játékot véleményeztem, de ennyire futotta egyelőre. Ha én tartom fel a versenyt, akkor zárjatok ki nyugodtan, nem sértődök meg.

Én megkérdeztem, hogy akkor a sorrend sem lesz meg, vagy csak az értékelés, de választ nem kaptam eddig, szóval szavazás lesz, úgy látszik ez a bevált dolog MAGUS fejlesztésnél... :)

Szóval mindenki szavazzon, aki indult:

1. Megvárjuk Aserminio sorrendjét

2. Nem várjuk meg Aserminio sorrendjét, de nem zárjuk ki a versenyből

3. Nem várjuk meg Aserminio sorrendjét, és ki is zárjuk a versenyből, ahogy azt ígértem

4. Egyéb, kitöltendő

Úgy látom, hogy amúgy Aserminio sorrendje nem befolyásolná az első helyezést. Én személy szerint a 2.-ra szavazok.

Amúgy, ha követtétek a hivatalos fejlesztést, akkor nemsokára itt lesz a dátum, amikor is ki kell derülnie, hogy a d6 rendszer elvérzett-e, és esetlen egy másik szerencsétlen saját rendszert fognak elkezdeni továbbfejleszteni... Az biztos, hogy nem fogok ezért még egy versenyt indítani... ;)

Hulla77

Hulla77

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 256 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.14, 10:03

Onedoor02

Onedoor02

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.11, 20:30

Hali!

A teljes sorrendet elküldtem még 9.-én, remélem megérkezett. :-)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]