Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Harmadik Törvénykönyv (MAGUS szerepjáték-fejlesztő verseny)

• Válasz írásához lépj be
43 hozzászólás érkezett eddig

NoiseEHC

NoiseEHC

Logikarendőrség

• Fórumita
  • 643 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.19, 00:02

Azthiszem elkerülte a figyelmemet, hogy hova, milyen módon lehet beküldeni a pályaművet?

Akinek van kész pályaműve, annak privátban megadom az email címemet, és oda küldi el. A többit majd én megcsinálom.

hantarex

hantarex

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 107 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.18, 16:17

Azthiszem elkerülte a figyelmemet, hogy hova, milyen módon lehet beküldeni a pályaművet?

theomer

theomer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 156 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.18, 09:49

Theomer:
Az a mondat kb annyit jelent, hogy oldalanként leírják, hogy a varázsló nem fizikus, aztán meg benyognek egy fejezetet, ahol SI mértékegységekkel lehet dobálózni. Szóval fizika is meg nem is, de mindenhogy rossz. Tele van kiskapukkal, kovetkezetlenségekkel, és mivel a játékosok értenek alapveto fizikai torvényekhez, így kimondottan pocsék a végeredmény.

Attól, hogy van mértékegységrendszer még ki lehet zárni a Newtoni és Kvantumfizikát. Képzelj el egy kváziközépkori világnézetet.

nornwarrior

nornwarrior

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 271 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.17, 12:30

Bocs Bulldy hogy hülyeségeket írtam :( Jobban meg kellett volna néznem. Csak vitt a gépszíj. :( Szóval d100? Mi lenne ha egy skill léte dobásnál eleve 50%-nak felelne meg, hmm?

NoiseEHC

NoiseEHC

Logikarendőrség

• Fórumita
  • 643 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.17, 10:26

Bevallom, ezen most is eltűnődtem, érdekes lenne megmérettetni az ősrégi, k100-as rendszeremet. :)

Akkor ezt most indulásnak vehetem? :D

Raon

Raon

Révész

• Fórumita
  • 713 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.16, 12:44

Mondjuk Raon gondolkodott rajta, hogy benevez a múltkori versenyre (álnéven), de aztán semmi sem lett belőle. Gondolom, most összeférhetetetlenségi bigyók miatt nem fog. :)

Bevallom, ezen most is eltűnődtem, érdekes lenne megmérettetni az ősrégi, k100-as rendszeremet. :)
Egy normális világban szerintem a nyílt részvételből sem szabadna gond legyen, de hogy én is eleve csak álnéven láttam volna értelmét (amellyel amúgy egy itteni viccet leszámítva soha, sehol nem éltem), az jól mutatja, mennyi támadási felület lenne ebben... meg nálunk eleve munka és kötelezettség is, és hát az kell legyen a fontosabb.

De ha már itt vagyok, hivatalos oldalról egy megerősítés: ennek a kezdeményezésnek semmi köze a DV-hez, és pláne nincs köze az aktuális, MKK projektünkhöz (ami ha lassan is halad, de halad, működik).

És mert több helyen is felmerült, akkor tegyünk helyre még valamit: a fórumokat természetesen követem (mindig is követtem), de soha nem állt szándékomban ötleteket lopkodni/halászni innen. Efféle munícióval bőven el vagyunk látva mi is, épp elég feladat azokat végigjátszani. Emellett írói is vagyok, a szerzői jogról tudok eleget, azaz ha valahol látok olyat, amire szükségünk lenne, akkor arról egyeztetni fogok az ötletgazdával.

Részemről amúgy üdvözlöm ezt a kezdeményezést, kalaplengetés a szervezőknek, és kreatív ötletekben gazdag, eredményes alkotómunkát kívánok mindenkinek! :)

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 656 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.16, 11:02

Biztos le kell még írni majd párszor, hogy ez egy nem-hivatalos, rajongói verseny, semmi köze a DV-féle készülő új MAGUS-hoz. :)

Bulldy

....de szerintem benevezhetnek :)

De hiszen beneveztek!  :aboci:  :gugye: 

:ork:

NoiseEHC

NoiseEHC

Logikarendőrség

• Fórumita
  • 643 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.16, 10:28

Biztos le kell még írni majd párszor, hogy ez egy nem-hivatalos, rajongói verseny, semmi köze a DV-féle készülő új MAGUS-hoz. :)

Bulldy

Mondjuk Raon gondolkodott rajta, hogy benevez a múltkori versenyre (álnéven), de aztán semmi sem lett belőle. Gondolom, most összeférhetetetlenségi bigyók miatt nem fog. :)

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 11152 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.15, 10:30

Bulldy

• NoiseEHC kedvelte ezt

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6226 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.15, 10:13

Bulldy

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7626 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.15, 10:12

meg aztán. valaki kitalál valamit, hogy viszonyul ez az eredeti jogtulajdonosokhoz? felhasználják? akkor fizetniük kéne, nem?
Mellesleg ez nyílt beismerése annak hogy halványlila kismacskájuk sincs róla hogy ez az egész, úgy unblokk merre menjen. :(

Hogy mi? :)

Ennek a versenynek semmi köze a hivatalos új MAGUS-hoz. Ez egy fórumból alulról szervezett privát kezdeményezés, melynek NoiseEHC a gazdája, aki saját tőkéből finanszírozza a nyertes díját.

A Deltára nézve semmilyen vállalást nem tartalmaz ez az egész, és tekintve, hogy ők d6-os rendszerben gondolkoznak, valószínűleg ötleteket sem fognak tudni átemelni a pályaművekből, ha egyáltalán ilyesmire vetemednének.

nornwarrior

nornwarrior

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 271 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.15, 08:27

Ennyi hiányossága van az ETK-nak? Jézus, Máris és Krisna ! Csoda hogy a scene eddig kibírta !
meg aztán. valaki kitalál valamit, hogy viszonyul ez az eredeti jogtulajdonosokhoz? felhasználják? akkor fizetniük kéne, nem?
Mellesleg ez nyílt beismerése annak hogy halványlila kismacskájuk sincs róla hogy ez az egész, úgy unblokk merre menjen.:(

Matzi

Matzi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1748 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.15, 01:36

Theomer:
Az a mondat kb annyit jelent, hogy oldalanként leírják, hogy a varázsló nem fizikus, aztán meg benyognek egy fejezetet, ahol SI mértékegységekkel lehet dobálózni. Szóval fizika is meg nem is, de mindenhogy rossz. Tele van kiskapukkal, kovetkezetlenségekkel, és mivel a játékosok értenek alapveto fizikai torvényekhez, így kimondottan pocsék a végeredmény.

theomer

theomer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 156 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.13, 18:30

auer:Ok, köszi, kicsit kacifántos volt a hozzátartozó mondat is.

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5107 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.13, 08:11

theomer: Természetes anyagok Mágiája.

theomer

theomer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 156 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.13, 06:09

A TAM-ot nem tudtam megfejteni. Mi az?

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 656 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.12, 18:50

(Ünnepek alatt azért nem ér rá senki semmire, mert ünnepek vannak, munka alatt meg mert munka. Továbbá mindenki 6 gyereket nevelő elfoglalt topmenedzser minimum, nem is értem, hogy maradt meg ez a maroknyi aktív terepjátékos hazánkban, feltehetően unatkozó milliomosok és ráérős hajléktalanok teszik ki a tábor nagy részét.)

Meg a cocákat is nekem kell megetetnem / kiganéznom minden reggel, utána meg gyalog kell leszaladnom a nyócadikról, mer' a lift már megint nem jár itt mifelénk, Havannán... :drama:  :szent: 

NoiseEHC

Hát, a múltkori verseny 8 hetes volt, szóval most akkor van 3 extra hét azoknak, akik nem annyira elfoglaltak karácsonykor.

...

A "bármit jelentsen is ez" témához viszont: ez direkt ilyen lett, az indulók értékelik a többi indulót, és az, hogy nekik mi számít MAGUS-osnak, azt inkább nem próbálnám meg eldönteni.

Jogos, ezt nem vettem figyelembe.

NoiseEHC

NoiseEHC

Logikarendőrség

• Fórumita
  • 643 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.12, 10:40

Február elején vége a vizsgaidőszaknak, utána lehet, hogy összerakok valamit :)

Nagyon helyes!!! :)

MysticR

MysticR

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 35 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.12, 10:34

Február elején vége a vizsgaidőszaknak, utána lehet, hogy összerakok valamit :)

Eberen_Orkodo

Eberen_Orkodo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 935 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.12, 10:18

Jó kezdeményezés ez, jó hogy történik valami. Ez csak egy lehetőség, ha valaki gondolkodott valami ilyesmin, akkor most lesz egy kis motivációja, hogy befejezze. Nyilván nem a győzelem a cél a résztvevők többségének, inkább a nyilvánosság és a visszajelzés, hogy valami párbeszéd alakuljon ki.
11 hét meg bőven elég, ha valakinek van konkrét elképzelése, hogy mit akar, vagy már van is valamennyi anyaga.
Persze a legjobb lenne inkább nem rugdosni azt a bizonyos halottat... de inkább pozitívan azt mondom, hajrá! :-)
  • Morak kedvelte ezt

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]