Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Itt a Fallout 4 VR

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7396 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.15, 16:26

Pont most jött szembe egy összefoglaló cikk az említett játékokról. Megosztom, hátha érdekes:
https://www.theverge.com/2017/12/15/16771826/fallout-doom-skyrim-virtual-reality-reviews

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7396 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.15, 10:04

Az a remegés elég fura. Más játékok videóinál nem tapasztaltam ilyet. Itt van például a Doom és a Skyrim, hogy a Bethesdától ne menjünk túl messzire. Utóbbinál a mozgásra is van alternatíva.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3256 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.15, 09:27

Lehet, hogy csak a videót nézve fura, és maga a VR nem, de elég hánytatónak tűnik ez a remegés meg folyamatos mozgás.

Jaja, engem is ilyen érzés kerülgetett a videó nézése közben. Emiatt a remegés miatt folyton az volt az érzésem, hogy bugos éppen az, amit látok. A mozgástól eltekintve maga a grafika sem valami szép. Ezt a videót látva nekem egy percig sem lenne kérdés most, hogy ha Falloutozni akarok, akkor ez, vagy valamelyik régi darab lenne-e a választásom.

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.14, 21:02

Lehet, hogy csak a videót nézve fura, és maga a VR nem, de elég hánytatónak tűnik ez a remegés meg folyamatos mozgás.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7396 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.14, 09:32

Általában ezzel a teleportálós megoldással kezelik a mozgást minden VR játékban.

T10

T10

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 534 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.14, 08:57

A VR-ben nem mozgok otthonosan. Mindig ilyen ... problémás a mozgás és a tevékenység megjelenítése?

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6092 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.14, 07:18

December 12-én megjelent a hatalmas közönségsikert arató és megannyi év játéka díjat bezsebelő Fallout 4 VR-kiadása. A kizárólag HTC Vive alatt futó, a harcot, a tárgykészítést és a különféle épületek felhúzását az új platform sajátosságaihoz igazító alkotásban kizárólag az alapjáték tartalma érhető el. Így sajnos az új, hatvan euróba kerülő kiadás megvásárlása után a DLC-ket nem tudjuk kipróbálni.
Azt, hogy vajon a bővítményeket idővel átportolják-e, nem erősítette meg a Bethesda, ugyanakkor bizakodásra ad okot, hogy a cég direkt módon nem is cáfolta, hogy előbb vagy utóbb elkészülnének az átiratok.

http://lfg.hu/81788/hirek/itt-a-fallout-4-vr/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]