Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Kínában játszódó résszel bővül a Total War széria

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4182 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.14, 12:03

Ahogy látom itt már megint a hősökre lesz kihegyezve a játék. Kár. A Tw sorozat volt az egyetlen kb realisztikus morál és sérülés rendszerrel ellátott játék, főleg modokkal tudbózva.. ez egészen a Warhammerig tartott ahol már ennek nyoma sincs...

Egy régóta lebegtetett bronzkorit jobban értékeltem volna.

Tilleo

Egyetértek, talán annyi kiegészítéssel, hogy szerintem már a Warhammer előtt is lejtmenetben volt a sorozat. (az AI nem tudja kezelni a formációkat, így az Empire, a Napoleon és a Shogun 2 ebből a szempontból elég mélypont. Ez egyébként a Rome-ban vagy a Medieval 2-ben sem működött, csak ott kevésbé feltűnő. Ha az AI elkezd nehézgyalogosokat és nehézlovasokat - legionary cohort, chosen swordsman, feudal foot knight, stb. - spammelni, márpedig elkezd, akkor azzal elég hatékonyan tud támadni úgy is, hogy nem próbál bekeríteni vagy előcsatározókat normálisan használni).

Egy bronzkori (asszír, babilon, egyiptom, stb.) verzió engem is jobban érdekelt volna.

Módosította galu22: 2018.01.14, 12:03

Tilleo

Tilleo

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2248 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.14, 11:11

Ahogy látom itt már megint a hősökre lesz kihegyezve a játék. Kár. A Tw sorozat volt az egyetlen kb realisztikus morál és sérülés rendszerrel ellátott játék, főleg modokkal tudbózva.. ez egészen a Warhammerig tartott ahol már ennek nyoma sincs...

Az meg hogy minden a kínai piacnak készül mostanában egy kicsit szánalmas. Értem én hogy kínában van már 100-200 M fizetőképes vásárló de basszus EU+ Amerika kicsit több :)

Egy régóta lebegtetett bronzkorit jobban értékeltem volna.

Tilleo

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4182 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.14, 10:55

Nekem a Medieval 2-vel bezárólag megvan minden rész. Az Empire és a Napóleon is megvolt, de azokat elajándékoztam.

Mióta a kiadó lehetetlenné teszi a játék modolását ÉS félig készen adja ki a játékokat, elment a kedvem a sorozattól. (az Empire a mai napig nincs kijavítva)

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2431 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.14, 08:01

Meg persze van a Koei-nek is Romance of the Three Kingdoms című stratégiai játéka, szóval nem ment mellé.

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2431 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.14, 07:58

Romance of the Three Kingdoms az magyarul A három királyság regényes története (XIV. századi regény). A Dynasty Warriors az meg a Koei kiadó verekedős játéksorozata.

nornwarrior

nornwarrior

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 247 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2018.01.13, 18:17

Romance of the Three Kingdoms?

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.12, 05:14

Bár a Total War: Warhammer eddig megjelent részei mind a kritikusok, mind pedig a játékosok szívébe be tudták magukat lopni, a rajongók közül többen hangot adtak azon félelmüknek, miszerint a siker miatt a Creative Assembly hanyagolni fogja a különféle történelmi korszakokat feldolgozó játékokat. A jelek szerint az aggodalmak fölöslegesek voltak, mert a stúdió bejelentésének értelmében még az idén megjelenik majd a széria Three Kingdoms alcímet viselő része.

http://lfg.hu/82056/hirek/kinaban-jatszodo-resszel-bovul-a-total-war-szeria/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]