Ugrás tartalomhoz

Fontos! Olvasd el és add tovább! Ha regisztráltál valaha felhasználót az LFG.HU-n (vagy régebben az RPG.HU-n), akkor kérünk, hogy jelentkezz be vele, mert 2018. május 25-től a GDPR miatt változik az adatkezelés módja. Ha nem adsz külön engedélyt az adatait tárolására, a felhasználói fiókodat törölnünk kell.
Köszönjük.

Fotó
- - - - -

Warhammer Fantasy kalandbeszámoló #6.

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

Cthulhu

Cthulhu

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 680 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.19, 19:01

@Arcana: a kampány jelenleg is zajlik, ez csak az első fejezet volt.
Még messze vagyunk a végétől, de nem valószínű hogy végigjatszuk.
Most ennyit írtam le nem tudom lesz-e következő cikk.

Arcana

Arcana

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1331 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.19, 16:46

"Az alábbiakban a “The Enemy Within” (Az ellenség közöttünk) című Warhammer Fantasy kampány lejátszásának egy részéről számolok be."

Ez azt jelenti, hogy még nem zárult le a kampány, de le fog, vagy végül nem is fejeztétek be?

Cthulhu

Cthulhu

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 680 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.19, 15:51

@Dalton: Nem, bár a kampány egyik fő szála érdekes fordulatot vett volna.
Én meg jót mulattam volna azon, hogy az erinthetetlennek hitt szelhamost egy mezei talpas fejvadász egy ennyire olcsó trükkel, ilyen könnyedén kinyirja.

Módosította Cthulhu: 2018.01.19, 15:51

Dalton

Dalton

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 118 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.19, 14:54

Ha a kopasznak sikerült volna megölnie Gerhartot, akkor vége lett volna a kalandnak?

nornwarrior

nornwarrior

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 268 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.19, 12:37

Minden mese csőmese, hiszen a célt, célpont személyeket el kell érni
Ez nem egy nyitott világ, azért a neve kampány - egy szűk területen kell nyomulni, bizonyos eszközökkel, bizonyos cselekményeken át kell esni mindenképp
. Az hogy később értik meg egyes történéseket, a jobbik eset, én péel mai napig se értem a Lost egyes részeit.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6185 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.19, 07:06

Gerhart és Floki szokatlanul korán asztalt bontottak és visszavonultak a Berebeli fedélzetére, így aztán Filip és Cydonia kettesben dédelgették tovább utolsó kupa borukat. A mini szigeten odakint Máldír is megágyazott már magának, amikor különös lényekre lett figyelmes. A többszáz éves tölgy, amelynek lombjai alatt éppen álomra készült szenderülni, egy pár apró erdei szellem lakhelye volt, akik figyelmeztették az elfet, hogy valaki vadászik rájuk. Azt tanácsolták neki, hogy szegődjön a sunyi képű Gerhart nyomába, és figyeljen rá, amíg az örökségét kergeti – különösen a mai éjszakán...

http://lfg.hu/81879/vegyes/warhammer-fantasy-kalandbeszamolo-6/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]