Ugrás tartalomhoz

Fontos! Olvasd el és add tovább! Ha regisztráltál valaha felhasználót az LFG.HU-n (vagy régebben az RPG.HU-n), akkor kérünk, hogy jelentkezz be vele, mert 2018. május 25-től a GDPR miatt változik az adatkezelés módja. Ha nem adsz külön engedélyt az adatait tárolására, a felhasználói fiókodat törölnünk kell.
Köszönjük.

Fotó

Eladó Gigantikus kártya gyüjtemény (L5r, MTG,Naruto,Vampire, Star Wars, stb.)

elad

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

Elander

Elander

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.25, 17:54

Elkelt minden kártyám, köszönöm minden kedves vevőmnek, használjátok őket egészséggel :)

Már csak pár L5r könyvem maradt: (3rd Edition): 2500/db (7500.- a 4db egyben)
The Four Winds: The Totury Dinasty from Gold Lotus
Masters of War: The Legend of the Five Rings Companion
Masters of Court
Fealthy and Freedom

és az

L5R Limited Edition 15 Years of L5r (4. kiadású bőrkötéses alapkönyv, Crane Clan logóval,teljesen új) 15000.- (az ár alkuképes reális keretek között)

Az 5 könyv egyben 20000,-

Elander

Elander

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.14, 05:41

A MTG, Vampire, Star Wars CCG és a Battletech elkeltek (volt egy minimális Middle Earth, az is)

Találtam még némi Rage-et, Guardianst, Dark Age-et, Shaman Kinget, illetve 2-3 paklinyi Warhammer 40K-t és 2-2 pakli Soulcalibur és Street Fightert (ezek talán kompatibilisek is egymással). Továbbra is várom az érdeklődőket pm-ben :)

praedarmon

praedarmon

Törzs-fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 621 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.29, 19:27

Szia! Irtam privatot!

macmelon

macmelon

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 144 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.29, 18:43

A Dragon Dice érdekelne, de igazából nem ismerem a játékot, így meg kéne picit jobban ismernem, mi is is ez. A másik topikba írtam a ma magazinok miatt, így majd úgy is remélem találkozunk Bp-en.

Eladnám régóta hanyagolt gigantikus kártyagyűjteményemet (kb.15-16 évnyi gyűjtés eredménye), lehetőleg egyben az egészet, de maximum fajtáira szedve (külön lapokat nem áll módomban keresgélni, de pár fontosabb/értékesebb lapot kiemelek). Sajnos nem nagyon van időm vele foglalkozni, hogy laponként értékesítsem őket. Nem tudom pontosan mennyi kártya lehet, de jóval 50.000db felett. A teljes súlya kb. 70-80kg+. Mennyiségben a gyűjtemény túlnyomó többségét a L5R és a Naruto TCG teszi ki, de szinte teljes Star Wars (Decipher), Lord of the Rings (Decipher) gyűjtemény is van benne, továbbá rengeteg Vampire (főleg az első pár kiadásból) és egyéb kártyajáték. Árat nem akarok írni, mert nem akarok vele elrettenteni senkit, de bízom benne, hogy akit komolyan érdekel az nagyjából tisztában van mi mennyit érhet, illetve mit rejthet egy ilyen gyűjtemény (ha valakinek van ideje vele foglalkozni, hogy akár külön értékesítse). A terjedelme, és súlya miatt csak személyes átvétel lehetséges Budapesten (el kell jönni érte). A kártyákra vigyáztam, jó állapotúak.

L5r: 2012-ig szinte minden fontosabb kiadás, majd minden klánhoz, több ezer ritkával (Imperial, Heroes of Rokugan, stb),klánmappákkal, klántokenekkel, stb. kb.25-30 display

Naruto TCG CCG: Szinte teljes gyűjtemény, tucatnyi kártyatartó fémdobozzal. kb.25 display

MTG: nem túl sok lap, talán összesen 2 display-nyi, c-uc-r. Ami kimondottan komolyabb érték az 3db Force of Will. Továbbá van benne 1 Concordant Crossroads, 2db Strip Mine (Antologys) és 2 db Pendelhaven (Antologys).

Vampire (VTES): kb. 3-4 display-nyi lap, inkább paklikat raktam/vásároltam össze + 1db 10th anniversary: set2. Főleg Lasombra és Ventru vonalon játszottam (Lasombrákhoz pl. van 4db Entombment)

Star Wars CCG (Decipher): Szinte a teljes gyűjtemény, számos komoly értéket képviselő lappal mint pl.: Lord Vader (Ref2), Emperor Palpatine (Ref2), Darth Maul, Young Apprentice(Ref3), Darth Sidious AI (Theed),Qui-Gon Jinn (Ref3), Luke Skywalker, Jedi Knight (DS2), Threepio With His Parts Showing (Ref3), Mace Windu AI (Coruscant), Panaka, Protector of the Queen AI (Theed), Queen Amidala x3 (Theed)

Lord of the Rings (Decipher): Szinte a teljes gyűjtemény, számos promó, AI, foil lappal.

Warlord (Saga of the Storm): Több ezer lap sok száz ritkával, rengeteg paklit össze lehet rakni belőle.

Star Trek CCG 2nd edition (Decipher): kb. 3-4 display rengeteg összerendelt ritkával.

Egyéb általában 1-5 display/játék :

Battletech

Star Wars -  Young Jedi

Star Wars Pocketmodel

Pirates

Babylon 5

Net Runner

Shadowrun

Eve - The Second Genesis

150-200 Dragon Dice (dwarf,goblin,undead csapatok, és a kiegészítőik)

Plusz több kártyajáték amiből csak pár pakli lett véve kipróbálás végett.

Több száz kártyavédő fólia (5-6 csomag bontatlan) az egyszerű átlátszótól az egyszínűn át a concept arts hátúig mindenféle, mappák 9-es fóliákkal, kártyatartók (fém és műanyag egyaránt, általában concept arts-osak, több még az eredeti csomagolásában), több száz átlátszó kis token és különféle dobókocka.

adana1093

adana1093

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 35 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2018.01.29, 18:36

Eladnám régóta hanyagolt gigantikus kártyagyűjteményemet (kb.15-16 évnyi gyűjtés eredménye), lehetőleg egyben az egészet, de maximum fajtáira szedve (külön lapokat nem áll módomban keresgélni, de pár fontosabb/értékesebb lapot kiemelek). Sajnos nem nagyon van időm vele foglalkozni, hogy laponként értékesítsem őket. Nem tudom pontosan mennyi kártya lehet, de jóval 50.000db felett. A teljes súlya kb. 70-80kg+. Mennyiségben a gyűjtemény túlnyomó többségét a L5R és a Naruto TCG teszi ki, de szinte teljes Star Wars (Decipher), Lord of the Rings (Decipher) gyűjtemény is van benne, továbbá rengeteg Vampire (főleg az első pár kiadásból) és egyéb kártyajáték. Árat nem akarok írni, mert nem akarok vele elrettenteni senkit, de bízom benne, hogy akit komolyan érdekel az nagyjából tisztában van mi mennyit érhet, illetve mit rejthet egy ilyen gyűjtemény (ha valakinek van ideje vele foglalkozni, hogy akár külön értékesítse). A terjedelme, és súlya miatt csak személyes átvétel lehetséges Budapesten (el kell jönni érte). A kártyákra vigyáztam, jó állapotúak.

L5r: 2012-ig szinte minden fontosabb kiadás, majd minden klánhoz, több ezer ritkával (Imperial, Heroes of Rokugan, stb),klánmappákkal, klántokenekkel, stb. kb.25-30 display

Naruto TCG CCG: Szinte teljes gyűjtemény, tucatnyi kártyatartó fémdobozzal. kb.25 display

MTG: nem túl sok lap, talán összesen 2 display-nyi, c-uc-r. Ami kimondottan komolyabb érték az 3db Force of Will. Továbbá van benne 1 Concordant Crossroads, 2db Strip Mine (Antologys) és 2 db Pendelhaven (Antologys).

Vampire (VTES): kb. 3-4 display-nyi lap, inkább paklikat raktam/vásároltam össze + 1db 10th anniversary: set2. Főleg Lasombra és Ventru vonalon játszottam (Lasombrákhoz pl. van 4db Entombment)

Star Wars CCG (Decipher): Szinte a teljes gyűjtemény, számos komoly értéket képviselő lappal mint pl.: Lord Vader (Ref2), Emperor Palpatine (Ref2), Darth Maul, Young Apprentice(Ref3), Darth Sidious AI (Theed),Qui-Gon Jinn (Ref3), Luke Skywalker, Jedi Knight (DS2), Threepio With His Parts Showing (Ref3), Mace Windu AI (Coruscant), Panaka, Protector of the Queen AI (Theed), Queen Amidala x3 (Theed)

Lord of the Rings (Decipher): Szinte a teljes gyűjtemény, számos promó, AI, foil lappal.

Warlord (Saga of the Storm): Több ezer lap sok száz ritkával, rengeteg paklit össze lehet rakni belőle.

Star Trek CCG 2nd edition (Decipher): kb. 3-4 display rengeteg összerendelt ritkával.

Battletech

Star Wars -  Young Jedi

Star Wars Pocketmodel

Pirates

Babylon 5

Net Runner

Shadowrun

Eve - The Second Genesis

Több száz kártyavédő fólia (5-6 csomag bontatlan) az egyszerű átlátszótól az egyszínűn át a concept arts hátúig mindenféle, mappák 9-es fóliákkal, kártyatartók (fém és műanyag egyaránt, általában concept arts-osak, több még az eredeti csomagolásában), több száz átlátszó kis token és különféle dobókocka.

Szia!

A l5R érdekelne. Hány lap kb.( nem tudom mennyi a 25-30 display ) ill. milyen mappákról és tokenekről lenne szó? Milyen egyéb paklijaid vannak még? ( uccsó bekezdésedre gondolok)

Elander

Elander

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 89 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.01.29, 15:50

Battletech

Star Wars -  Young Jedi

Star Wars Pocketmodel

Pirates

Babylon 5

Net Runner

Shadowrun

Eve - The Second Genesis

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]