Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Villámhírek - 2018.03.05.

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

scaurus

scaurus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 624 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.10, 13:10

...
Amúgy: SANDMAN a legjobb!

Egyetértek.

Viszont az új sorozatokkal szkeptikus vagyok, amit eddig a fő képregény sorozaton kívül olvastam tőle a Sandman-univerzumból, mind csalódást keltő volt:

- The Sandman: Overture: egy katyvasz,

- The Sandman: Endless Nights: felejthető, többségében érdektelen történet,

- The Sandman: The Dream Hunters: még egy gyengébb Usagi Yojimbo történet is szórakoztatóbb,

- The Absolute Death: ami új volt benne, azért kár volt, az az AIDS-ellenes felhívás, melyben a Halál és John Constantine bemutatják az óvszer helyes használatát, pedig elég bizarr.

Ráadásul, pl. az Overture sorozat füzetei rendszertelenül, nagyon sok csúszással jelentek meg.

Ekkor döntöttem el, semmilyen sorozatból füzetet többet nem veszek, majd akkor ha egy kerek történetet alkotó füzetek megjelennek vagy a teljes sorozat megjelenik gyűjteményes kiadásban.

Amit láttam a Lucifer tv sorozatból, az nem győzött meg arról, hogy nekem azt néznem, vagy a Lucifer képregény sorozatot olvasnom kéne.

darkspace

darkspace

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.10, 10:45

A Warcraft 3 él és virágzik:) Tuti lesz Remastered.
Amúgy: SANDMAN a legjobb!

Farkas

Farkas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.07, 21:48

Kickstarteren még 10 napig megy a Trudvang Chronicles angol nyelvű kiadásához a Stormlands forráskönyv és a Snowsaga kaland megjelentetésére kiírt gyűjtés (a stretch goalok többsége is megnyílt) - https://www.kickstarter.com/projects/1256540796/trudvang-chronicles-stormlands

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5510 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.06, 11:41

A Burnout (ami nálam a kedvenc játékom ever) miatt az egyik szemem sír, a másik nevet. Örülök a remastered kiadásnak (bár megy róla a vita, hogy nem egy gigantikus upgrade a dolog), de 600+ órán van a minden dlc-s PS3 verzióban, így ha lenne PS4-em, akkor sem ülnék neki valószínűleg újra.
Akiknek viszont első alkalom, azoknak bármilyen (arcade) autós játéknál jobban ajánlom - főleg, hogy minden benne lesz ami valaha megjelent hozzá.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3314 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.05, 21:57

A Fahrenheit 451 filmet már nagyon várom, tökjó, hogy újra előkerült. :ugri:

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6278 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.05, 07:05

Jön a Rappan Athuk 5E-hez is; Good Society és The Princess Bride szerepjáték a Kickstarteren; ingyen Atomic Highway; újabb Bundle of Holdingok; új játékmód a GWENT-ben; megjelent az Into the Breach; közeleg a Mutant Year Zero: Road to Eden, a BATTLETECH, az Ion Maiden, az Iron Harvest és a Burnout Paradise Remastered; új WarCraft III patch; Phoenix Point alfa játékmenet; Humble Bundle-ök; ingyen Dead Space; C64 Mini; Papers, Please kisfilm; készül egy Korongvilág- és egy Kultúra-tévésorozat; hamarosan indu a The Expanse 3. és a Lost in Space 1. évada; jön a Kung Fury nagyjátékfilm is; Hang nélkül, Hihetetlen család 2 és Wreck-It Ralph 2 előzetes; új képregények a Sandman univerzumában; Batman: Gotham City Chronicles és Night of Fire társasjátékos Kickstarterek

http://lfg.hu/82921/hirek/villamhirek-2018-03-05/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]