Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 2 Szavazat

Nehézkes a Sea of Thieves startja

• Válasz írásához lépj be
10 hozzászólás érkezett eddig

Avangion

Avangion

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 353 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.23, 00:52

a Pirates es Pirates Gold ota nem lattam olyan kalozos jatekot ami lekotott volna. 

ebben a kaliberben van barkinek javaslata? 

Ugyanígy vagyok, bár már a Gold sem volt valahogy "ugyanaz", mint C64-en kalózkodni. :)

Egy olyan kalózos játék volt még, ami képes volt lekötni, ha jól emlékszem Sea Legends néven futott. Nem mai darab, szerintem még '95 és 2000 között játszhattam vele, talán még Win95-ön, utóbbi minden szépségével. :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7683 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.22, 15:36

Én egyszer nagy nekifutásban Playstation 3-ra beruháztam AC1, AC2+összes dlc, AC3 és az említett Black Flag + dlc, de az első ( :( ) AC végén elakadtam, így nem jutottam el odáig semeddig, de itt a nagy kalózoskodásban lehet, hogy végül mégis elő fogom keresni...

OFF:
Igazából, ha az egyikkel játszottál, játékmenetileg kábé játszottál minddel. Csak Desmond sztorija megy tovább, és ő csatlakozik be mindig más ősének a más korban és helyen játszódó történetébe. Ha neked bejön ez a fősztori, és nem riadsz vissza attól, hogy nagyjából ugyanazokat a küldetéseket fogod végigcsinálni minden részben csak más körítéssel, akkor kisebb adagokban érdemes végigjátszani akár mindet, nagyjából a Black Flagig bezáróan (a későbbieket nem ismerem), főleg, ha már meg is vetted őket, mert azért a hangulata mindegyiknek elég egyedi, és minden rész egy kicsit hozzátesz az előzőhöz játékmenetben és élményben is.
Szerintem az első részt nyugodtan engedd el, főleg, ha majdnem végigcsináltad (nézd meg a végjátékot YouTube-on), és ess neki a másodikkal Ezio történetének. Utána nekem a Relevations és a Brotherhood kimaradt, de a sztorijukat elolvastam, így a harmadik részt maradéktalanul tudtam élvezni (az amerikai függetlenségi háborús setting tökre bejött), utána a negyedik résznél a főszál kezd elvadulni, de szerencsére nem erőltetik annyira rád, mint a korábbi részekben, szóval teljesen el lehet merülni a karibi helyszínben és a kalóz miliőben akár attól teljesen függetlenül is. (Ami azt illeti, én a második rész után játszottam a Black Flaggel, és csak utána a III. résszel, és még így sem volt nagy gond követni a Desmond-szálat.)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5498 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.22, 13:58

Kalózos témakörben nekem a tavaly év végén ingyen osztogatott Assassin's Creed Black Flag volt az utolsó élményem. Az nem volt rossz, bár a főszál ugyebár a sok-sok AC résszel korábban elkezdett sztorit viszi tovább, amit vagy ért és kedvel az ember, vagy nem, viszont rengeteg mindent lehet csinálni azon kívül is (a tengeri csaták például kifejezetten élménydúsak). Az Animuson kívüli részek eléggé kirántják az embert a hangulatból, de szerencsére nincs sok ilyen.

Én egyszer nagy nekifutásban Playstation 3-ra beruháztam AC1, AC2+összes dlc, AC3 és az említett Black Flag + dlc, de az első ( :( ) AC végén elakadtam, így nem jutottam el odáig semeddig, de itt a nagy kalózoskodásban lehet, hogy végül mégis elő fogom keresni...

FYI: https://youtu.be/crplowfifJE?t=34s ;)

Ha hazaérek, azonnal meg kell néznem a GyU trilógiát...

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7683 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.22, 13:13

Csavardi Samu kalóznak állt :D ?

FYI: https://youtu.be/crplowfifJE?t=34s ;)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5498 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.22, 12:10

Csavardi Samu kalóznak állt :D ?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7683 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.22, 10:50

Egyébként meg:

Rare addresses Sea of Thieves' launch issues in new developer video

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7683 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.22, 10:43

Én a bétát próbáltam, de tök egyedül eléggé unalmas volt. Gyakorlatilag nem találkoztam senkivel, a hajóval A-ból B-be eljutni elsőre kicsit nehézkes volt egyedül, aztán egy maréknyi csontváz kivégzett. :)

Csoportosan biztosan szórakoztatóbb, a gyermekbetegségeiből pedig legkésőbb 1-2 hónap alatt tutira ki fogják gyógyítani, és szerintem tartalom is fog jönni hozzá még bőven.

Kalózos témakörben nekem a tavaly év végén ingyen osztogatott Assassin's Creed Black Flag volt az utolsó élményem. Az nem volt rossz, bár a főszál ugyebár a sok-sok AC résszel korábban elkezdett sztorit viszi tovább, amit vagy ért és kedvel az ember, vagy nem, viszont rengeteg mindent lehet csinálni azon kívül is (a tengeri csaták például kifejezetten élménydúsak). Az Animuson kívüli részek eléggé kirántják az embert a hangulatból, de szerencsére nincs sok ilyen.

A Pirates!-hez talán jellegben közelebb áll, bár sokkal könnyedebb a Windward, ami kijött mobilra is. Munkába/ból utazások alatt simán el lehet szórakozni vele.

Anno a Port Royale 2-vel is játszogattam (ez most épp kőkemény 1 euróért vihető a Steamen), de van belőle harmadik rész is. Az emlékek halványak már, de nem volt rossz. Inkább kereskedős/építkezős, mint kalózos.

Mostanában a Tempestről láttam híreket, bár ebben asszem van egy adag a roguelike-szellemből, szóval aki hosszú távú kalóz kalandra vágyik, annak talán nem ez a legjobb választás.

Végezetül a Ubisoft kalapál még egy Skulls & Bones című játékon, ami idén ősszel fog megjelenni.

Ja, és van még egy ilyen is:

http://store.steampowered.com/app/3920/Sid_Meiers_Pirates/

;)

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.22, 10:19

Lehet, hogy nem kellett volna a Gamepass -osokat is ráengedni az első napon? :P

Engem sem mozgatott meg. Kb úgy vagyok vele, hogy még nem használtam el a 14 napos ingyen Gamepass-t, szóval majd beizzítom azt és adok neki pár órát. Talán.

Bulldy

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3312 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.22, 10:11

a Pirates es Pirates Gold ota nem lattam olyan kalozos jatekot ami lekotott volna. 

Haha, C64-en nyomtam én is a Pirates!-t, máig nagyon kedves emlék, és nekem is az volt az első és utolsó kalózos játék. Ebből néztem gameplay videót, de nem éreztem, hogy nekem ez kéne...

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4595 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.22, 09:21

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6264 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.22, 06:59

A március 20-án Xbox One-ra és Windows 10-et futtató számítógépekre megjelent Sea of Thieves-t sokan várták, hiszen a Rare által három éven keresztül fejlesztett alkotás az utóbbi időben kevés sikert elkönyvelő stúdió nagy visszatérésének tűnt. A jelek szerint azonban a debütálás nem úgy sült el, ahogy abban sokan reménykedtek. Egyrészt, a szerverek nem bírják a játékosok rohamát, így rengetegen arról számolnak be, hogy alsó hangon egy óra kell nekik ahhoz, hogy kipróbálhassák a kalózos játékot, másrészt, az alkotás korai hozzáférésbe illően bugos, így a küldetéseket vagy nem lehet elvállalni, vagy nem kapjuk meg értük a megérdemelt jutalmunkat.

http://lfg.hu/83198/hirek/nehezkes-a-sea-of-thieves-startja/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]