Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Itt a Neverwinter Nights: Enhanced Edition

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

uxuxux

uxuxux

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.14, 00:07

Nekem meghatározó élmény volt a NWN. Két szerveren is meséltem korábban, azt meg megszámolni sem tudom, hány karakterrel játszottam. Különleges atmoszférát teremt a zenéje is, ami mind a mai napig a hajnalokig tartó játékokra és a ZHkon való megbukásra emlékeztet. Sajnos ezek kéz a kézben jártak. :D

Az angol nyelven futó Arelith szerveren töltöttem el nagyon sok időt, magyar nyelvű szerver fut még egyáltalán?

A Lost Dales azt hiszem migrált az EE kiadásra, egyébként a multiplayer mesélés meg úgy maga a játék semmit sem változott. Le volt árazva nemrég 15 dolcsira, így beadtam a derekam és megvettem, de szerintem így is a központi szerver visszahozásán kívül eléggé lehúzás az egész egyelőre. Folyamatosan érkeznek fixek és újdonságok így talán még lehet belőle valami, bár nem bízok nagyon a beamdogsban.

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 661 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek
   3                              

Kelt 2018.04.23, 10:58

https://nwn.beamdog.net/

Úgy látom az Arelith-ből fut kettő is, de konkrétan magyar szervert nem találtam. De ahogy látom a szerverek futnak Linux alatt is. (Gyorsan elhessegeti a gondolatot...)

wex

wex

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 234 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.23, 10:44

Nekem meghatározó élmény volt a NWN. Két szerveren is meséltem korábban, azt meg megszámolni sem tudom, hány karakterrel játszottam. Különleges atmoszférát teremt a zenéje is, ami mind a mai napig a hajnalokig tartó játékokra és a ZHkon való megbukásra emlékeztet. Sajnos ezek kéz a kézben jártak. :D

Az angol nyelven futó Arelith szerveren töltöttem el nagyon sok időt, magyar nyelvű szerver fut még egyáltalán?

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4595 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.03, 03:22

Vagy 15 eve futott nalunk NWN szervert is, meseltem ott eleget.
Kivancsi vagyok a multiplayer meseles miben valtozott azota :)

uxuxux

uxuxux

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.30, 20:20

Azt beszelik lesz meg boven updatelve de ez igy kb. "Barely enhanced edition" es szerintem semmikeppen sem er 5000 forintot. Ennek ellenere szinte biztos meg fogom venni a nosztalgia miatt, csak mar nem sietek vele annyira mint eredetileg terveztem. Ha emiatt viszont tobben lesznek a planar legendsen vagy ilyesmi akkor vegulis hajra!

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6264 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.29, 05:50

Március 27-én megjelent a Neverwinter Nights: Enhanced Edition. A korábban a Baldur's Gate sorozatot, az Icewind Dale-t és a Planescape: Tormentet is felújító Beamdog legújabb remake-je a cég hagyományainak megfelelően jócskán feljavította a 2002-ben kiadott klasszikus látványvilágát. Emellett annak felhasználói felületét is egy könnyebben használhatóra cserélte. A húsz euróért kínált alkotás egyébiránt az alapjáték mellett a Shadows of Undrentide és a Hordes of the Underdark kiegészítőket, valamint a több mint 40 órányi kikapcsolódást kínáló Kingmaker, ShadowGuard és Witch's Wake prémium modulokat is tartalmazza. Emellett kedvünkre létrehozhatjuk benne saját kalandjainkat, szörnyeinket és tárgyainkat, ráadásul, a program kompatibilis az eredeti játék mentéseivel és modjaival, így kedvünkre válogathatunk a rajongói tartalmak között.

http://lfg.hu/83290/hirek/itt-a-neverwinter-nights-enhanced-edition/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]