Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Divinity Original Sin 2 ismertető

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.05, 22:28

Két lone wolf karaktert vigyél és minden sokkal egyszerűbb. Igaz, ez kevesebb plusz történetszálat hoz.

Kösz, ezt a tanácsot megfogadom!

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7684 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.05, 20:57

A játék augusztusban érkezik Xbox One-ra és PlayStation 4-re.

Zoltan

Zoltan

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 84 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.05, 20:28

Nocturna

Kábé annyi kraftolás van benne, mint az elsőben. A legtöbb receptet nem használja az ember, csak előre nem tudni, hogy például a kettős képességekből mit érdemes tanulni, mi illik a csapathoz és mivel akarsz bohóckodni.

Nekem bőven elég volt a tűz és a mastercraft rúna receptje, ezekhez a keretek mit adnak, teleportálás tekercs, a Cleanse Wounds, Evasive valami, esetleg a Vampiric Hunger. Talán még a knockdown arrow, de azt is elég sokat találtam.

Csak mire ez kiderült, addigra végigjátszottam, és sokat olvasgattam, nehogy lemaradjak valami lényegesről. Persze csináltam más dolgokat is, de a legtöbbjét nem nagyon használtam.

Két lone wolf karaktert vigyél és minden sokkal egyszerűbb. Igaz, ez kevesebb plusz történetszálat hoz.

mipet5

Nem kell leölni mindenkit. Az ellenfelekben van elég tp. De azért igaz, hogy akit lehet, azt le kell ütni. :)

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.05, 17:33

Kösz az ismertetőt!
Rágódom már egy ideje azon, hogy belefogjak-e (az 1. rész tetszett), de az olyan dolgok riasztanak el, mint:
"Jelentős szerepet tölt be benne a barkácsolás,... ", "... elég gyakran kell cserélni a karakterek felszerelését.", meg "A játékhoz időnként érdemes átböngészni a neten elérhető receptlistákat a tárgyak, tekercsek, varázsitalok, rúnakövek és varázslatok miatt."

Tudom, hogy divat az utóbbi években, de nekem herótom van a "kraftolástól". A Witcher III-ban is rühelltem (pedig amúgy csúcs volt). Tartok tőle, hogy a "gear optimalizálás", és az, hogy szintlépésekkor a felszerelést nagyon gyakran cserélgetni kell, különben lemaradsz az ellenféltől, rohadt sok időt vesz el.

mipet5

mipet5

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 60 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.03, 08:56

Én egy barátommal játszottuk végig, 135 órát mutat a Steam - amiben benne van sok szintlépés utáni bevásárlás és jópár negyedórás szünet is.

2-2 karaktert irányítottunk, hogy a személyes küldetéseket is megcsinálhassuk, de a barátom solo játékos tapasztalata szerint így nem láttunk videókat.
Nem sikerült túl jól a Larian-nak a multiplayer integrálás sok helyen. Volt, ahol meg tudtuk oldani újratöltés nélkül, de nem mindenhol.

Ami tetszett, hogy voltak kihívást jelentő harcok, bár a 3/4-énél valahogy könnyebbé vált a handicap-es és boss harcok kivételével, pedig nem volt minden karakterünk csúcs felszerelésben.
Rengeteg poén van a játékban, az állatok rendkívül felvilágosult lények. :)

Ami nem tetszett a multiplayer hibákon túl, hogy a békés megoldások nem kifizetődőek XP szempontjából. Nem egyszer öltük meg a küldetést adó NPC-t csak ezért.
Ifan-nal játszottam, és a hírhedt bérgyilkost rengeteg inkvizítor felismerte. Sőt, akár egyedül is rátámadt.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6264 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.03, 06:57

Ebben a kalandjátékban, kettő vagy négy kalandozót irányítunk egyjátékos módban, illetve akár négyen is játszhatunk többjátékos módban. Izometrikus nézetű játék ez, ahol a csatatéren való taktikázás, a környezet kihasználása elsődleges fontosságú. Jelentős szerepet tölt be benne a barkácsolás, és mivel szerepjátékról van szó, rengeteg a dialógus és a döntési lehetőség. Két karakterrel akkor játszunk, ha mindkettőnek fölvesszük a magányos farkas képességet. Tapasztalataim alapján (jelenleg) sokkal táposabb két karakterrel játszani. Jóval több bónuszt kapnak, ráadásul kevesebbet kell a felszerelésükkel vacakolni.

http://lfg.hu/83350/ismerteto/divinity-original-sin-2-ismerteto/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]