Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Pereskedés miatt késik az új Mad Max

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

Narmi

Narmi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.19, 14:00

Gibson kaphatott volna egy 120 perces cameo-t.
Illetve némi történetet is a film, de egyébként egynek jó volt.

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 1958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.19, 13:50

100 perces PG-13-as Mad Max... Ugye nem gondolták komolyan, hogy egy Mad Max PG-13-as besorolással sikeres lehet? :he:

kavarajavarava

kavarajavarava

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 74 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.19, 11:35

A napokban néztem végig ismét a régieket. Szerintem az új nagyon jól sikerült, de nem gondoltam volna, hogy kitermel még egy trilógiát. Engem ez a hír teljesen meglepett. Egyik szemem sír - hogy nem lesz folytatás jóideig -, másik nevet - hogy tervben van egy trilógia.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7743 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.19, 10:03

Nekem bejött a Fury Road. Bár története nem sok volt, a karakterek, a látvány és az akció jó volt. Néznék szívesen folytatást, de a jelenlegi helyzetet nézve az sem tűnik túl rózsás helyzetnek, ha sikerül megegyezniük. A rossz szájíz biztosan ottmarad mindkét félnél.

Raksi

Raksi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 57 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.19, 08:43

Biztos bennem van a hiba, de nem bírtam végignézni a rebootot. Az eredeti filmek persze nagyon tetszenek. Főként a második.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6277 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.04.19, 05:55

A 2015-ös Mad Max – A harag útja az év egyik, ha nem a legnagyobb meglepetése volt, hiszen a kései reboot messze a várakozásokon felül teljesített, ráadásul tíz Oscar-jelöléséből hatot díjra is váltott. Mindezek tükrében logikus lenne, hogy három évvel később tovább folytatódjék Max kalandja, ám a jelek szerint erre belátható időn belül annak ellenére is igencsak kevés esély van, hogy a rendező, George Miller sosem titkolta, hogy trilógiában gondolkozik. A késlekedés oka egy egyre jobban elharapódzó per a direktor és a Warner Bros között.

http://lfg.hu/83676/hirek/pereskedes-miatt-kesik-az-uj-mad-max/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]