Ugrás tartalomhoz

Fotó

Vampire V5

• Válasz írásához lépj be
121 hozzászólás érkezett eddig

Fefe

Fefe

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.08.01, 23:22

Hali,

Ahogy nézegetem a playteszt anyagokat (alpha) egy dolog nem tiszta: 

A sebzésnél van valami szerepe az erőnek?

Mert ugye a harcnál a felek dex+skill vs. dex+skill a győztes meg sebzi a plusz sikereket meg a fegyó sebzésbónuszát.

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2474 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.08.01, 16:51

Érdemes körülnézni, ha nem sietős a vásárlás - mert itt 26ezerből kijön akár egyik, akár másik (némi extra termék rendelésével együtt akár ingyenes házhoz szállítással, de postával is 27,5ezerből megvan):

https://metagames.hu/product/szerepjatekok/vampire-the-masquerade-5th-edition-deluxe-edition-core-rulebook/3325

https://metagames.hu/product/szerepjatekok/vampire-the-masquerade-5th-edition-slipcase-set/3328

Módosította Olman: 2018.08.01, 16:52

Shiwo

Shiwo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.08.01, 14:52

Ott a deluxe veerzió, azon nincs személy (: jól mutatna a polcomon,de győzött a józan ész, és közel ugyan azon pénzért inkább megrendeltem a kevésbé mutatós borítóval ellátott alapkönyvet az anarch és kamarilla kieggel együtt..

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5668 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.08.01, 09:56

Ez a borító továbbra is egyszerre tetszik is meg nem is. A színek nagyon jók - bár lehetne erősebb a vörös -, de "megszoktam" (okés, tudom, hogy csak két könyv :D ), hogy Vampire borítókon nem személy szerepel.

Shiwo

Shiwo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.31, 22:20

now, a Wallpaper már elérhető.. 

igazából ugyan az, mint ami ezen a linken látható : 

https://themommygamers.com/wp-content/uploads/2018/07/V5_Wallpaper1_1280x800-726x626.jpg

csak teljes a jobb és baloldala.. 

hangulatos a noszfi meg a malkáv rajta, de inkább nem teszem ki háttérnek, mert a fiaim hetekig rémeket álmodnának tőle :D 

mondjuk ha a könyvekben is ezek és hasonló egyéb képek szerepelnek, akkor egy jó magas polcon lesz a helyük... (:

Shiwo

Shiwo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.24, 13:01

Nyári bónuszból (kb. fél havi fizu) azért kijött :D

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5668 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.24, 12:12

Tulajdonképpen akkor ez csak egyszerre vészes összeg, manapság tényleg ennyire jön ki  színes, hc könyv :) . Külföldről sokszor a posta vágja agyon a vásárolhatnékot. Vagy iszonyat drága, vagy nem postáznak ide. 42 (a válasz mindenre...) tényleg nem sok 3 könyv + posta ügyben :) .

Shiwo

Shiwo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.24, 10:42

Közbe megtaláltam a visszaigazoló emailt.
115.09 angol font volt, szval kb 42k huf

Shiwo

Shiwo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.24, 10:23

A három könyv + a 2*3 pdf 36 625 ft + postaköltség. Utóbbit így fejből nem tudom, este meg tudom nézni, de nem vészes összeg, eu-n bellüli küldemény.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5668 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.24, 09:04

Slip Case Set-et rendeltem (Core + Camarilla + Anarch), WW megerősítette, hogy mindegyikhez két letöltő kód jár, abból az egyik elajándékozható (haver örülni fog..(: )

Megkérdezhetem, hogy kb/sacc ez mennyibe fájt postával :aboci: ?

Shiwo

Shiwo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.24, 05:34

Slip Case Set-et rendeltem (Core + Camarilla + Anarch), WW megerősítette, hogy mindegyikhez két letöltő kód jár, abból az egyik elajándékozható (haver örülni fog..(: ) 

Aug 2-vel a Core book letölthető, viszont a könyvcsomag csak novemberben jön, egyben, a kiegek megjelenésekor, addig marad a virtuális megoldás.. 

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.23, 21:42

Plus each physical book comes with an extra V5 PDF that you can give to a friend

Ezt a mondatot nehéz máshogy érteni...

Shiwo

Shiwo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.23, 19:58

majd meglátom, nem ígérek előre semmit (:   azért tán első olvasatos véleményem leírom, meg némi bemutatót a szabályokról..   

a lentebb írtak e-mailből származnak, közbe official white wolf komment is kikerült a fészen : 

"The V5 pre-order ends on 26th July! The V5 standard corebook will start shipping as early as this month for participants in the pre-order. Get yours here: http://bit.ly/2uGoeWo.

Each copy of V5 comes with a free PDF version of the book. Pre-order participants will get their V5 PDFs on the 2nd of August. Plus each physical book comes with an extra V5 PDF that you can give to a friend, and a complimentary V5 desktop wallpaper.

Also on the 2nd of August, the V5 PDFs will become available to buy on worldofdarkness.com, and the first physical V5 corebooks (standard edition) will be available to buy at GenCon.

The V5 corebook will hit retail mid/end August depending where you are based; V5 Storyteller screen, dice, and notebook in September; and V5 Camarilla and Anarch setting books in November."

azt tudtam, h a könyv mellé pdf is jár, de ti is úgy értelmezitek ezt a szöveget, hogy 2 hivatalos pdf is jár előrendelőként ?  

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5668 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.23, 12:39

Ha írnál róla bármilyen terjedelmű, de rendesen megfogalmazott véleményt (akár first look jellegűt), azt szívesen kitennénk a címlapra. Gondold majd át! :sor:

+Dominate *****

Drukkolok a játéknak. Remélhetőleg legalább akkorát fog durranni a fanok között, mint ahogy nemrég a D&D5 csinálta.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.23, 12:25

Ha írnál róla bármilyen terjedelmű, de rendesen megfogalmazott véleményt (akár first look jellegűt), azt szívesen kitennénk a címlapra. Gondold majd át! :sor:

Shiwo

Shiwo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.23, 12:13

Előferdül (:

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5668 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.23, 12:03

Szerintem Rajtad kívül innen más nem rendelte meg, így Te leszel a fő/első véleményező :D .

Shiwo

Shiwo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.23, 11:56

Is (: megrendeltem, de a lényeg másoknak is,h augusztus elejétől kapható a cucc (:

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5668 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.23, 11:23

Vagyis Te megrendelted valamelyik verziót :) ? Vagy ez általános információ?

Shiwo

Shiwo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 772 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.20, 16:21

..bál, bál, maszkabál..

"For those of you who just ordered the core book from Modiphius it will start shipping from July 27th."
"You get the PDF of the core book when it's launched worldwide on 2nd August, a set of V5 Desktop Wallpaper images plus a bonus! "

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]