Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Villámhírek – 2018.05.25.

• Válasz írásához lépj be
35 hozzászólás érkezett eddig

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 334 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.08, 14:29

Oh, akkor erről csúnyán lemaradtam. 3 évig tartották a hűtőben? Talán ha nem jött volna ez a Marvel reboot(?), akkor még pihentették volna egy kicsit.

Egészen pontosan 154 hetet. ( http://iswolverinestilldead.com/ )

Nem mintha addig Rozsomák nélkül maradtunk volna. Volt/van a képregényekben (a teljesség igénye nélkül):

- Alternatív Univerzumból Vén Rozsomák

- Csaj Klón Rozsomák

- Csaj Klón Rozsomák Klónja

- Rozsomák Fia

- Rozsomák Alternatív Univerzumból Szalajtott Másik Fia

- Mini Rozsomák

... sőt még egy kiskedvenc rozsomák is.

Eh. Nem valószínű. A Marvel éves iniciatívákhoz (újraszámozás és új sorozat hullám*) kb. naptárt lehet állítani már vagy 2012 óta. Csak általában ősszel szokott lenni nem kora nyáron. Gyanítom az idén azért csúszott előbbre mert 1) új főszerkesztő van 2) nincs nagy az összes képregényüket érintő nyári event. (Csak van egyszerre min. 4 kisebb. Remek.)

* El tudom magyarázni, hogy miért csinálják ezeket, de gyanítom senkit se érdekel ennyire a zamcsi képregényipar/piac működése.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5543 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.08, 14:00

Oh, akkor erről csúnyán lemaradtam. 3 évig tartották a hűtőben? Talán ha nem jött volna ez a Marvel reboot(?), akkor még pihentették volna egy kicsit.

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 334 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.08, 11:32

Ezek szerint Wolverine feltámad - nem volt túl sokáig halott. Kíváncsi vagyok lesz-e mostanában valaki olyan bátor, mint pl. anno Barry Allen esetében.

Feltámadt már lassan egy éve (A Legacy iniciatívájuk indító egyfüzetesében). De amíg fejhetik a visszatérését meg is teszik.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5543 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.08, 10:53

Ezek szerint Wolverine feltámad - nem volt túl sokáig halott. Kíváncsi vagyok lesz-e mostanában valaki olyan bátor, mint pl. anno Barry Allen esetében.

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 334 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.08, 10:45

Képregényes nem fontos de érdekes:

Mostanra a Marvel nagyjából bejelentette és részben el is indította a "Fresh Start" tök érdektelen részét (vagyis: És most újraindítjuk új 1. számmal az összes nagynevű címünket.), úgyhogy végre eljutottunk az ökörségekhez amiért én személy szerint képregényt olvasok.

Például tegnap az "Asgardians of the Galaxy"-hez:

DfG3KZyWsAE3G-H-720x1092.jpg

(Pár hete volt bejelentés új "West Coast Avengers"-ről is többek közt Gwenpool-lal, meg az összes Hawkeye-jal.)

Módosította Malitia: 2018.06.08, 10:48

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.27, 14:18

Két napja ismerkedem a Hackmasterrel, és már értem, hogy egy amerikai barátom és csapata miért tartott ki mellette a legnagyobb D&D és Pathfinder dömping idején is. Látszólag feleslegesen agyonbonyolított rendszer, de próbajáték közben kiderült, hogy mindez tényleg élvezetesebbé teszi a kalandozást. Sosem jutott eszembe, hogy bármi jelentősége lehetne annak, hogy melyik kalandozónál van a fáklya, vagy hogy egy hosszúíjjal mennyivel nehezebb megtanulni eltalálni a célt, mint egy bunkósbottal. Bonyolult játék, de élvezetesen az, nem pedig fárasztóan.

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6319 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.26, 19:42

Crusader Kings társas! A játéknak a tutoriálját sem tudtam végigcsinálni, elvesztem az összetettségégen. Hogy lesz ebből emberi aggyal feldolgozható társas? :)

És majd amikor jó Paradox szokás szerint jönnek a kiegészítő dobozok...

Véletlenül sem ruházok be! A Descent 2nd-öt kigyűjtöttem és mondtam a feleségemnek, hogy ha még egyszer sokkártyás, soktokenes társast akarok venni, verjen tarkón. :D

(A Nemesis-re mondjuk befizettem év elején, de az volt az utolsó. Plussz ott csak az alapjáték érdekel, meg a full co-op játékmód, mert az nagyon hiányzik a Descent 2nd-ből.)

Bulldy

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4121 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.26, 14:35

Crusader Kings társas! A játéknak a tutoriálját sem tudtam végigcsinálni, elvesztem az összetettségégen. Hogy lesz ebből emberi aggyal feldolgozható társas? :)

És majd amikor jó Paradox szokás szerint jönnek a kiegészítő dobozok...

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6319 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.26, 14:18

Bulldy

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7849 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.26, 12:49

Köszi az ingyenes játék tippet! :)

Van itt is egy épp:
https://www.humblebundle.com/store/hacknet-deluxe

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4121 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.26, 10:45

A The Expanse közben megmenekült, lesz 4. évad. (És Cas Anvar (az Alexet alakító színész) twitterén is.)

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2457 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.26, 10:41

Jól fogyasztja a piros kocsikat az új Magnum :D

Fonix

Fonix

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 20 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.26, 05:53

Köszi az ingyenes játék tippet! :)

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2891 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.26, 05:34

Hajrá, Strato! Jó vagy, meg tudod csinálni!
*egyéni konrtibució a rendszeres vill.hír. érdekében*

Garaboncias

Garaboncias

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 801 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.25, 22:51

Nahát, erről a Troll-bridge adaptációról még nem hallottam! Mondjuk maga a novella nem volt túl eseménydús, ezért csodálkozom is, hogy belevágtak.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6308 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.25, 22:17

Pontosan egy hónapja volt a legutolsó Villámhírek, és 6 éve a legelső. Az utóbbi azért fontos, mert ez azt jelenti, hogy a cikksorozat ma ünnepli fennállásának hatodik évfordulóját, az előbbi pedig azért, mert jelzi, hogy nem megy minden simán. Ahogy a legutóbbi szülinapon már jeleztem, egyre kevesebb időt tudok a cikkírásnak szentelni, így az utóbbi évben nem is sikerült tartani a Villámhírek heti megjelenését. Továbbra sem tervezem az ügy feladását, de már gondolkozom azon, hogy miként tudnám úgy megreformálni a cikksorozatot, hogy legyen benne követhető rendszer, és én se gebedjek bele. Konkrétumot még ez ügyben nem tudok mondani, de ti, kedves olvasóim, lesztek az elsők, akik tapasztalni fogjátok a változást. Méghozzá első kézből. ;)

http://lfg.hu/84120/hirek/villamhirek-2018-05-25/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]