Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Everspace space-shooter ajánló

• Válasz írásához lépj be
7 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.28, 09:02

Videó alapján nekem nem tűnik annyira gyorsnak, hogy a kontroller hátrány lenne :)

Everspace: hold my beer...

Megvettem karácsonykor(?) :D ! Fél óra után töröltem :D . Az addig ok, hogy lelőnek és dirib-darabra robbanok (bár 1000+ óra Ace Combat után azért bíztam a repülős ujjaimban), de általában szeretem látni, hogy ki és mi volt az.

Ha nem rakétával támadtam, akkor minden harc kb. abból állt, hogy vadul tekeregtem, hogy honnan és egyáltalán kicsoda lő rám :( . Talán majd kap még egy esélyt, de most tuti nem piszkálom egy darabig.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.11.28, 09:31

...és még mindig nagyon szép. Az ára viszont még mindig elég barátságtalan :( . Ha jól rémlik, akciósan sem láttam még.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4671 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.11.27, 22:24

Update: Dec 11-en megjelenik a jatek Switch-re is :)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4671 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.31, 00:47

vegulis par ora jatek utan PS kontrollerrel is hasznalhato az iranyitas, csak a sima L1 `forward` mozgast talaltam tul lassunak, az L3 afterburner meg nem annyira praktikus a kozelharcnal. 

a nagyobb aszteroidakon beluli navigalas (tulkeppen alig van vizualis ta'mpont) teljesen jol osszezavarja a tererzetet... utana egeszen erdekes a szoba egyenes padlojan jarni :) 

dex: a Descent analogiad egesz talalo. ott is volt ilyen. 

kukac: erdekes lehet VR-ral is kiprobalni. 

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.30, 13:28

Videó alapján nekem nem tűnik annyira gyorsnak, hogy a kontroller hátrány lenne :) - bár a Vanquish után szinte minden lövölde lassúnak tűnik :D . Az tuti, hogy a shooterek 99%-a esetében az egér+bill. párost nem lehet elverni. Volt is ebből probléma a konzolos Overwatch kapcsán anno.

kukac

kukac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1773 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.30, 11:57

VR kompatibilis. Az ilyen játékoknak mondjuk jól áll. :)

A leírásban a best played with résznél billentyűzet+egér van megadva, gamepaddal milyen volt? Esetleg kipróbáltad giroszkóppal is?

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.30, 10:41

Atyaég ez gyönyörű :) ! Szerintem hasonlóval utoljára még PC-n játszottam, az őskori Descentekkel :) . Ez a mindenünk elszáll halál után a klasszikus shoot'em up játékokat juttatja eszembe, ahol respawn után dettó elveszített az ember minden. Bullet hell játékoknál ez főleg ciki :D .
Egy multiplayer opció hatalmasat tudna dobni az értékén. Eleinte nem voltam odáig az űrhajós/repülős játékok multiplayer részéért, de aztán jött a multiplayer-only Ace Combat Infinity (sajnos nemrég RIP) és azonnal fordult a kocka.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.30, 06:40

A játék egy Unreal motorral készült space-shooter, amit roguelike elemekkel ötvöztek, kicsit mintha egy interaktív FTL lenne, legénység nélkül. A játék során hét szektort, azokon belül 4-7 zónát járhatunk be, de mindegyik teljesen random generált, így sohasem fogunk kétszer ugyanabban az univerzumban kalandozni. Mindegyik zónában ellenséges űrhajókkal futunk össze, majd a legyőzésük után nyersanyagokat és crediteket gyűjthetünk be. Útközben fejleszthetjük fegyvereinket, de találhatunk és akár építhetünk újakat is.

http://lfg.hu/84165/ismerteto/everspace-space-shooter-ajanlo/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]