Ugrás tartalomhoz

Medal of Honor

• Válasz írásához lépj be
102 hozzászólás érkezett eddig

darklin

darklin

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 106 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.08.27, 12:48

baba! próbáld meg a robantót lelőni..
vagy átmenni a hídmásik oldalra...

_Ivory (NPC/NJK)

_Ivory (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.08.26, 22:13

Helló!

Van valakinek eredeti Call of Duty-ja?
Ha igen, két lehetőséget látok.
1. Ha ő nem szándékozik neten játszani, ossza meg velem a cd kulcsát! :lol:
2. csinálok én szervert (illegal cd kulcsal) és bejöttök rá, hátha úgy működik. :rohog:

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.22, 11:14

Aballister, patch-ről nem tudok, de a kalzvefrzó speciel ilyen. Én is meg vettem az eredetit (asszonykám szívta is a fogát :D :) ), erre jön a haver, hogy nyomjuk hálóban. Még CD-t sem hozotgt magával, összeraktam a 2 gépet, erre közölte: kezdjük.
Kicsit szidtam.....

_babangida (NPC/NJK)

_babangida (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.08.18, 19:42

hello

Egy kérdésem lenne!Most kezdtem el a Pacigic Assult-tal játszani, de sajnos az elején elakadtam!
Csinálhatok bármit, jön egy robbanás és meghalok( ez még rögtöna leg elején van ott állunk a híd alatt, jönnek a japcsik lövöm őket mint az őrület de bárhová megyek mindenhol felrobbanok egy idő után, utasítás nincs, hogy kellene vmit csinálni), nem igazán tudom miért! Minden segítséget köszönök!

darklin

darklin

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 106 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.08.16, 08:57

Próbáld meg úgy, hogy full install. egyébként szerintem nincs.

aballister

aballister

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 263 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.05.12, 12:40

Hi!

Egy kérdés!

Van valami oyan patch, ami lehetővé teszi, hogy az (eredeti gyári) lemezről feltelepített "MOHAA AA" az indítás után NE kérje a play disc-et? :)

Minden választ köszönök... :)

_{AEA}Csaby15 (NPC/NJK)

_{AEA}Csaby15 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.03, 17:40

Hi mindenki! :rohog:

Új klán nyílt! Medal of Honor Allied Assault TDM klán!
Jelentkezéseket várunk! Jelentkezni itt tudsz! Várunk!

American Exempt Army

_[HUN]hunter (NPC/NJK)

_[HUN]hunter (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.11, 16:33

Ja ja csak:"AMOHAA """""OTT KEZDŐDIK AHOL EGY MÁSIK JÁTÉK VÉGET ÉR:A MULTINÁL"""""....

Sznfctm

Sznfctm

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.10, 20:44

Most ne nézzetek geek-nek, csak valahol olvastam... szóval a csávó a MoH:AA-ban Ranger, vagyis amerikai kommandós a 2. világháborúból, egy olyan alakulat tagja, amelyet az amcsik a brit "commandos" mintájára képeztek ki (ld. az azonos című játékot! :para: ). De a lényeg, hogy hol az első vonalban nyomulsz, hol meg lopakodsz és nácikat írtasz ki több száz kilométerrel a frontvonal mögött...
:D

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.08, 23:50

CoD jobb storiban és élvezetben....Mindeggyik "népnek" megvannak a nagyon cool küldetéseik...az amerikai végig mozgalmas, a britekkel a havas hegyes, a ruszkikkal az első kettő.Bár így a 20. végigjátszás körül már lassan csukott szemmel is a rendelert dolgok miatt. De hát angyon hangulatos....

MoH:AA...hááát....hmmm....nem minden egy személyben...SAS ügynök..a CIA elődje...frankó kiképzéssel. És valljuk be nem az a mesterlövész aki távcsövespuskábal rohangál hanem az, aki Thompsonnal lesből fejenlő vkit töbtíz méterről!

Sznfctm

Sznfctm

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.08, 19:48

Mondjuk a MoH:AA-nak felrótták azt is, hogy milyen valószínűtlenül hülye küldetések vannak benne. A főhős ezek szerint gyalogos, kommandós, mesterlövész, minden egyben (all-in-wonder :D ). Persze ennek ellenére még király játék volt, de belegondolva itt jobb talán a CoD. Csak annak meg a vége van összecsapva, ahogy visszatérünk még az Ardennekbe a Battle of the Bulge-ra egy pálya erejéig, meg stbstb. Mondjuk ezek egyike se nagy dolog, attól még mindkét játék szuperjó!

Na mindegy... szóval nehéz dönteni. A kiegészítők alapján már könnyebb: a MoH:AA küldetéslemezei úgy is siralmasan, idegtépően gagyik, hogy a CoD-éval jóformán nem is játszottam... (Pl. teherautós résznél Spearhead-ben téptem a hajam...)
:ugri:

_[HUN]hunter (NPC/NJK)

_[HUN]hunter (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.08, 16:15

Egyetértek.... :ugri:

Módosította [HUN]hunter: 2004.10.08, 16:15

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.08, 12:55

Sziasztok!

Sztm a CoD hangulatosabb, mint a MOH:AA, főleg ha a multiplayer pályákat nézem (bár az Algiers és Southern France nagyon el vannak találva). Aztán a fegyverek is szebbek a cod-ban, a hangjuk prdig nagyon zsír, főleg az mg-42-é. Az elterjettségről csak annyit, hogy kicsit több CoD szerver van már, mint MOH:AA. Ellenpont, több az "érdekes" lövéseket és statokat produkáló egyed:-(.

MOH:AA pozitívum: sokkal kevesebb ideig kell várni a töltögetésnél, legalább is nálam.

Aki teheti próbálja ki a multi részét is bármelyik játéknak, mert nagy élmény :ugri: és nem kell betojni elsőre mindenki béna, mégha hard fokozatban végigtolta a single playert.

Én a search&destroy-t kedvelem, mert ha összejön egy jó brigád akkor királyul együtt lehet működni, közös taktikát alkalmazni. Jobb mintha mindenki csak rush-ol előre aztán lesz valami.

Squad, attack left flank!!

Módosította Gorbadock: 2004.10.08, 12:58

_Wixe (NPC/NJK)

_Wixe (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.07, 19:49

Ebben sajna igazad van.

Sznfctm

Sznfctm

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.06, 21:08

A CoD egyik hibája, főleg az angol és amerikai küldetésekben, hogy a társaid gyakran olyanok, mint az ovisok, holott előfordul, hogy vigyázni kell rájuk. Az amcsi rangerek lehetnének tökösebbek is, ez így gáz...! A ruszkiknál mondjuk mindegy, ott érezhetően kilóra megy a játék...
;)

Módosította Sznfctm: 2004.10.06, 21:10

_Wixe (NPC/NJK)

_Wixe (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.06, 20:24

Nagyon zsír egy játék! Én végignyomtam. Nekem a fegyverek nagyon tetszettek, és a küldetések is igen királyra sikerültek. ;)

_[HUN]hunter (NPC/NJK)

_[HUN]hunter (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.01, 21:37

A másik nézd a multi részüket.....
Rengeteg pálya patch javítások módok rconok SZTEM A MOHAA LETAROLJA A COD-ot!!!
Acod különben is egy utánzat....
bemész kodozni elosszor mit kérdeznek: "Akarsz klán tag lenni?" Ez NEVETSÉGES!!
Ebből látszik melyik elterjedtebb játék...
ja és a hatalmas kemp lehetőség: hasalás

Szal összegezve a multi rész sokkal jobban van megoldva....

Sznfctm

Sznfctm

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.30, 16:43

Szerintem tökjó, a kiegészítőket leszámítva (amikben van egy jópár idegtépő rész). Sokkal jobbak a MOH:AA emberalakjai, arányosabbak, kevésbé rajzfilmszerűek. A játékmenet mondjuk tartalmaz egy kis rambózást (ami néha legalább olyan jó, mint csapatban nyomulni), és nem feltétlenül mindig csapatmunka, de akkoris király.

A CoD-ban kis töpszlik az emberek, valahogy furcsák. Végig csapatban nyomulni és fedezni egymást hosszú távon fárasztó lehet, főleg azoknak, akik szeretik egymaguk megnyerni a háborút.
:ugri:

Sznfctm

Sznfctm

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.05, 18:58

Easy fokozaton gyorsan kell futni, esetleg behúzni a nyakad, és úgy settenkedni a szomszéd lövészárok felé, mikor a parancsnok szól (elvileg akkor szól, mikor a géppuskások a dombtetőn újratöltenek).

Hard fokozaton - mivel a Medal of Honor-t csak úgy lehet megszerezni :) - muszáj ügyesen elbújnod az első gödör fenekén, ott a mesterlövész puska is. Aztán mikor a géppuskások töltenek, ügyesen, és főleg nagyon gyorsan leszeded mindkettőt egymás után, és míg újak állnak a helyükre, ha mázlid van, be tudsz slisszolni a lövészárokba anélkül, hogy aknára lépnél. Sajni ezen a fokozaton nem segít a spurizás, mert sokkal nagyobbat ütnek a géppuskák golyói, és tuti meghalsz, mielőtt elérnéd a lövészárkot.

_[HUN]hunter (NPC/NJK)

_[HUN]hunter (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.04, 19:17

adam eger: én nem szoktam "szarozni" a springfieldel inkább rohanj ahogy tudsz a somb alján nem találnak el na ha mégi s akkor granat!!KOVESD A KÉT KATONAT (garand-al nyomják).

Tovabbi jo jatekot

by hunter m4e clan hungary

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]