Ugrás tartalomhoz

Medal of Honor

• Válasz írásához lépj be
102 hozzászólás érkezett eddig

_Ahrox (NPC/NJK)

_Ahrox (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.02, 22:45

NEWS:

-készül az új kiegészítő:
Helyszín: észak-afrika és olaszország
Megjelenés: augusztus...
Fejlesztő:Justin Chin egykori Jedi Knight 2 projectvezető és társai...ami szerintem jó hír.

-készül a folytatás:
PACIFIC ASSAULT címmel...a játék ahogy az előző rész is egy híres eseményt foglalt magában nevezetesen a partarszállást úgy teszi meg ezt is az új rész is mert most Pearl Harbor lesz az események helyszíne...

:asit: :-/ :-/ :D :D

_Carnavaron (NPC/NJK)

_Carnavaron (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.31, 21:56

A Spearhead indulo filmje, mikor kiugrasz a repulogepbol, az egesz nemet legvedelem tuzel, langolva zuhannak le a szovetsegesek gepei s a fuled mellett zugnak el a legvedelmi agyuk igen csak emberes meretu lovedekei....hat az megfelelo hangero mellett megmozgatja az ember verkeringeset.

S erdekes az is mikor elfoglal az ember egy legvedelmi uteget, vizszintesbe forditja es ...........meg a fakat is lekaszalja, plane a nemeteket.

Tehat erdemes megszerezni a kiegeszitot.

_Szauron2000 (NPC/NJK)

_Szauron2000 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.21, 16:57

1et értek!!!! A tömegjelenetek a legjobbak. Én a tankos részt nem szeretem, mert idegesítő :lol: :D :lol: :) :) :D :D :D

_crazymilan (NPC/NJK)

_crazymilan (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.20, 06:12

Sziasztok !

Nekem a kedvencem amikor a tigris tankkal kell menni a városban :D szétlőni a házakat a rejtőző német géppuskafészkeket :P hangulatos az egesz game csak a vege van elkapkodva sztem...de a partraszállás durva nagyon durva :P az a jatek csucspontja :D na persze a tobb rész is jo de a tomegjelenetek meg minden hu de nagyon jok..a mesterlovészes pályával megszenvedtem...
a téli erdei pályán meg eltévedtem sokszor... :D
De a kieget meg nem láttam...lehet hogy erdemes volna megszerezni.. :)

hello ahrox!!

épp mostanában kaptam kölcsön a mohaa kiegészítőjét és az a véleményem,hogy mindenképpen érdemes megszerezni!!ugyanis a kiegészítőben a normandiából indulunk,de az ejtőernyősök szemszögéből :cool:!nekem az nem tetszik benne,hogy hamar töltényszűkébe kerülünk,már az első pálya végére.

dervis

dervis

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 582 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.17, 06:38

Hát igen, szivesen nyomulnék én is német oldalon. Multiplayerben egyszer próbáltam, de akkor még nagyon kezdő voltam és a német puska elég béna...

Néha valóban elég dühítő, hogy az ellen elöbb vesz észre. Pl. volt, hogy egy rommá bombázott ház első emeletéről gránátot dobtam egy feltételezett búvóhelyre. A következő pillanatban négy német ugrott elő négy különböző helyről, majd mielött fegyvert válthattam volna mind a négy észre is vett és le is puffantott. Félelmetes megfigyelőképességüek és reflexüek. :)

Malleus

Malleus

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 389 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.14, 23:22

Nem rossz játék ez a MOHAA, de nem nagyon jön be az "öljükasokrohadtnácithogyfájjonnekik" fílíng miatt, meg aztán azok a mesterlövészes pályák meg az utolsók - eleinte nem akartam elhinni, hogy létezhet olyan, hogy MINDIG az elleség vesz észre előbb :)!! Aztán láttam, hogy tényleg így van, így végül is nem vittem végig, mert veszélyeztette volna a számítógép/monitor/billentyűzet épségét. Nem tetszettek azok a részek sem amikor a Nácik hullámokban támadnak és nagy halomba kell őket mészárolni - és csak jönnek és jönnek és hullanak mint a legyek - hiába amerikai játék. Sz'al nekem nem jött be annyira, bár egyszer megérte végigvinni. (a lopakodós pályák nagyon jók voltak viszont!)
Azért megnéznék egy Medal Of Honor: Axis Assault-ot, csak kár, hogy nem lesz ilyen...

Aztlan

Aztlan

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 221 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.14, 13:31

Üdvöz Mindenkit!

Bár nem nagyon csipálom az ilyen játékokat, MoHAA megfogott. :-/
A partraszálásos rész nagyon el lett találva! Igazi "húsdaráló".
Személy szerint nem nagyon tetszik, hogy egyes német katonákba bele köll ereszteni egy egész tárat... Mégis élvezhető játék.

A kiegészítővel állítólag van valami gubanc. Ha jók az értesüléseim mostanában jön ki a patch, amivel már jól fog működni.

_Ahrox (NPC/NJK)

_Ahrox (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.14, 07:40

Sziasztok !

Nekem a kedvencem amikor a tigris tankkal kell menni a városban :-/ szétlőni a házakat a rejtőző német géppuskafészkeket :buli: hangulatos az egesz game csak a vege van elkapkodva sztem...de a partraszállás durva nagyon durva :lol: az a jatek csucspontja :D na persze a tobb rész is jo de a tomegjelenetek meg minden hu de nagyon jok..a mesterlovészes pályával megszenvedtem...
a téli erdei pályán meg eltévedtem sokszor... :lol:
De a kieget meg nem láttam...lehet hogy erdemes volna megszerezni.. :lol:

dervis

dervis

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 582 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.14, 07:17

Ami a lényeg, hogy a program úgy kompenzálja az AI hülyeségeit, hogy sok életerővel rendelkeznek a veterán katonák, így nehéz öket kiírtani. Pl. a saját társaid között is van pár, aki egész sorozatokat bír ki gond nélkül...

Egyik kedvenc mészáros helyem, amikor a normandiai partraszállásnál elfoglalt bunkert kell megvédeni a beözönlő katonáktól. A bejáratnál néha több katona megáll, nem mernek a géppuska elé lépni. De elég egy gránátot kidobni, és rögtön nagy futkosás támad. :Ordog:

_Szauron2000 (NPC/NJK)

_Szauron2000 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.13, 16:14

Állítólag a norvégiai pályán a kutyák visszahozzák a gránátot!! Nekem még nem sikerült elő csalnom. A ráugrokagránátrahogyneatöbbiekhaljanakmeg effektet már láttam kb 50x. Ja, és megy CD nélkül is halálfejes barátom!!! A legjobb fegyver az Stg (sturmgehewr) 44 géppisztoly. :flame: :Ordog: :D :aboci: :halott:

Kiado2

Kiado2

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 935 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.13, 14:48

Ez lol : ))))
Ilyet még nemláttam :D :aboci:
Mondjuk én úgy tapasztaltam,hogy 1 gránáttól nem halok meg,bár a többiek meg néha igen,szóval azértsem értem,hogy mi a fenéért veti rá magát.....

dervis

dervis

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 582 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.13, 10:50

Én még nem vettem észre a gránátos bugot, de olyat már láttam, hogy valamelyik katona ráveti magát a gránátra, így mentve meg a többit...

Hardban már végigcsináltam, de tiszta idegbeteg lesz tőle az ember, az utolsó küldetések baromi nehezek. Mindenütt villámreflexű, halálpontosan célzó, szinte sérthetetlen németek, + mesterlövészek...

Kiado2

Kiado2

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 935 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.11, 19:24

Igen,de sajnos én nem játszottam végig,mert cska kölcsönkaptam :D

_crazymilan (NPC/NJK)

_crazymilan (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.11, 18:58

Én még soha nem lőttem szét aknavetővel tankot  :D  :)

pedig van egy-két pálya,ahol alapszükséglet szétlőni egy-két tankot! :flame: :flame: :flame: :flame: :flame: :flame:

Kiado2

Kiado2

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 935 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.11, 14:48

Én még soha nem lőttem szét aknavetővel tankot :sor: :)

_crazymilan (NPC/NJK)

_crazymilan (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.10, 22:15

nekem egészen teszik amikor az aknavetővel szétlövünk egy tankot! :cool:nagyon jól megcsinálták! :Ordog:

_crazymilan (NPC/NJK)

_crazymilan (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.10, 22:12

ezt a gránátos dolgot én is észrevettem! :flame:

Kiado2

Kiado2

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 935 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.09, 19:56

Nekem ilyen hibám a gránáttal kapcsolatban van :buszke:
1szer vagy megöl majdnem midnenkit máskor meg nemis sebez.....

_Carnavaron (NPC/NJK)

_Carnavaron (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.09, 19:29

Eloszor nekem is hinyzott, hogy ha 15 cm-rol tarkon lovok puskaval egy nemetet, akkor miert nem robban szet a feje, de be kellett latnom, hogy ez a jatek tobb egy rohangalosmindketkezbenegy-egyhelikopterfedelzetigeppuskavalmindenkitlekszalokmeszarlos jateknal. Hard fokozaton valaki jatszotta mar vegig?

Kiado2

Kiado2

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 935 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.09, 12:25

A partraszállás nekem is nagyon bejött,csak 10 percig tököltem,mert nem tudtam mit csinálnia falnál,aztán jöttem rá,hogy valami csöveket kell visszavinni :buszke:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]