Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Suicide Squad: Hell to Pay ismertető

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5513 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.13, 20:00

auer: na igen, a marvel filmek tempóját nem nagyon lehet követni :) . A DC picit lassabban csinálja és az animációs filmjei általában jobbak mint az élőszereplősök. Ha tutira szeretnél menni, akkor megéri visszaugrani a régi hatalmas sikerekhez mint pl. Batman: Mask of Phantasm vagy Batman & Mr. Freeze: Sub-Zero. De azért a DC azóta is kitermelt pár nagyon jól sikerült animációs filmet.

Thirlen: az Assault on Arkham szerintem is több kört ver erre az epizódra, de a beharangozók alapján, sajnos Arkham univerzumos film nincsen jelenleg tervben. A következő filmjük a The Death of Superman lesz, ami két részes lesz, ahogy a The Return of the Dark Knight volt pár éve.

beornmaci: nem vagy egyedül, egyik ismerősömnek dettó bejött, hiába savaztam neki lépten-nyomon :D . Ő nem tudta miért, de tetszett neki, holott tisztában volt a blődségeivel.

MAXXxxx: a Batman Ninja (ami ha jól tudom nem része a DC hivatalos felhozatalának) ismertető reményeim szerint jövő héten érkezik. Japánban csak most fog megjelenni és elvileg 90%-ban más szöveget tartalmaz a nyugatihoz képest, így bevárom az ismertető előtt azt a verziót :) .

Módosította dekszter: 2018.06.13, 20:07

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2679 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.13, 17:42

Szvsz nem lett olyan rossz, mint ahogy az ismerteto alapjan varna az ember.
Az idei eddigi 3 dc animated filmbol kozepen van (Gaslight kimondottan tetszett, igaz inkabb a viktorianus designok miatt, batman ninja meg... siman wtf volt, amikor megneztem).

Az igaz, hogy harley itt kimondottan idegesito, de assault on arkham miatt elviseltem.

beornmaci

beornmaci

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.13, 08:15

Lehet beteges, de nekem az élőszereplős Suicide Squad tetszett. Úgy ültem le elé, hogy elolvastam előtte a sok negatív kritikát, és ezek után kellemesen csalódtam. Lerhet azért, mert nem vártam tőle túl sokat. :)

Mondjuk vicces volt, hogy pár osztagtagnak kb annyi volt a szerepe, hogy "helló, én vagyok X a kőkemény csávó", azzal már meg is halt. :)

Thirlen

Thirlen

Browncoat

• Fórumita
  • 1102 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.13, 08:00

Az Assault o Arkham nálam nagy kedvenc, kár érte, hogy nem azt folytatták. Megnézem ezt is, de ezek után nem várok sokat tőle.

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5125 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.13, 06:37

Kösz az ismertetőt. Nem tudtam hogy van, de ezek után megnézni sem fogom. Valahogy az utóbbi évek szuperhős dömpingjében kiégtem.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6296 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.13, 06:20

A Suicide Squad 2014-ben debütált a nagy vásznon a Batman: Assault on Arkham című animációs filmben, ami az Arkham univerzum részét képezte. Az Arkham Asylum előtt játszódó történetet érzésem szerint megérdemelten jól fogadták a kritikusok. Megjelenése után nem sokkal kezdődtek a végül 2016-ban érkező élőszereplős Suicide Squad film munkálatai, ami négyszeresen visszahozta az árát és még egy legjobb smink Oscar díjat is elhozott. Ennek ellenére valószínűleg a DC filmes sorozatának messze legsemmitmondóbb, leggyengébb tagja

http://lfg.hu/84374/ismerteto/suicide-squad-hell-to-pay-ismerteto/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]