Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Új infók a Cyberpunk 2077-ről

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

Acelpatkany

Acelpatkany

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 225 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.14, 18:49

Jó lesz ez. A cdprojektnek jó írói vannak.
Ahogy belegondolok 2020 előtt aligha lesz belőle valami. Azt is hozzászámolom, hogy a cég játékaival megjelenés után 3-4 hónapot érdemes várni. A witcher3-ban még ennyi idő után is belefutottam végzetes hibába, amitől leállt a történet folyama.

Jó írói vannak? JÓ ÍRÓI VANNAK? HELL YEAH, MAGA MIKE PONDSMITH DOLGOZIK VELÜK!

Birbin

Birbin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1761 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.14, 13:41

Jó lesz ez. A cdprojektnek jó írói vannak.
Ahogy belegondolok 2020 előtt aligha lesz belőle valami. Azt is hozzászámolom, hogy a cég játékaival megjelenés után 3-4 hónapot érdemes várni. A witcher3-ban még ennyi idő után is belefutottam végzetes hibába, amitől leállt a történet folyama.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5518 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.14, 07:53

FPS nézet? Eddig érdekelt a dolog :( .

Olyan lesz szerintem mint a Deus Ex. Az is nagyon jó volt.

Az egy nagyon enyhe kifejezés, hogy fakezű vagyok fps játékokban :( . Meg azt hittem/reméltem, hogy a cyberpunk stílusú karaktert (a neon színű vagányság faktor kiakasztva) végig lehet nézegetni a játék folyamán. TPS játéknak jobban örültem volna :( .

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5127 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.14, 07:29

Olyan lesz szerintem mint a Deus Ex. Az is nagyon jó volt.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5518 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.14, 07:22

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5127 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.14, 07:22

(Az egyik küldetésben például a Scavengers bandával gyűlik majd meg a bajunk és az lesz a célunk, hogy a megbízónk parancsára bármi áron visszaszerezzünk tőlük egy elrabolt, igencsak értékes csomagot.)

Hű de eredeti.. azta...

Komolyra fordítva várom a játékot mert nagyon adja a hangulatot, de a fenti példa egy erőltetett rutinküldetés ami ilyen játékokban szokott lenni. Derítsd ki, szerezd meg, öld meg típusú küldetés.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6297 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.14, 06:10

A Eurogamer jóvoltából megannyi érdekesség derült ki az idei E3 során egy új, látványos kedvcsináló videóval jelentkező Cyberpunk 2077-ről. A Mike Pondsmith asztali szerepjátékára építő mű egy FPS-RPG hibrid lesz, amiben a döntéseinktől függő külsejű és nemű, kenyerét zsoldosként kereső V-t fogjuk irányítani. A játékban helyet kapnak majd az RPG tulajdonságai és emellett életutat is fogunk tudni választani a karakterünknek. Kissé meglepő módon azonban nem lesz zárt kasztrendszer, hanem szabadon vegyíthetjük majd a különféle specialitásokat és a küldetések is többféle módon lesznek megoldhatóak - így a jelek szerint a változatosságra sem fogunk panaszkodni.

http://lfg.hu/84422/hirek/uj-infok-a-cyberpunk-2077-rol/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]