Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Villámhírek – 2018.06.18.

• Válasz írásához lépj be
30 hozzászólás érkezett eddig

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.03, 11:03

És NOVEMBER:

Ghost-Panther.jpg

(Ghost Rider & Black Panther)

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.03, 11:01

A többi 'concept art' képregényes sorsáról is lett infó mondjuk nem sok. Továbbra is 2 füzetes minik, október-novemberben jönnek, és van az októberi 2-re kreatív csapat is (És igen. Úgy néz ki az "Edge of..." vackokhoz hasonlít legjobban.). Borítók is vannak, összefoglalók viszont még nincsenek.

Tehát OKTÓBER!

Arachknight.jpg

(Spider-Man & Moon Knight)

Weapon-Hex.jpg

(Scarlet Witch & X-23)

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.24, 14:51

Képregényes nem fontos de érdekes!

A Marvel egyik aktuális "esküszünk-hogy-nem-event-még-ha-totál-annak-islátszik" izéje az "Infinity Wars" (erre számol vissza az "Infinity Countdown" nevű izé ami mostanság fog kifutni) kapott pár lökött 2 füzetes minit (talán szeptember-októberre*) amiket pont csak azért említek mert valószínűleg nem sok közük lesz az egészhez (pont mint az "Edge of ..." vackoknak).

Szóval csodáljátok meg Iron Hammer-t és a Soldier Supreme-et:

Infinity_Warps_Iron_Hammer_Vol_1_1.jpg

(Az ifjú Stark Odinson-t elfogják a fagyóriások és arra kényszerítik gyártson nekik fegyvereket ő viszont...)

Infinity_Warps_Soldier_Supreme_Vol_1_1.j

(Stephen Rogers nem szolgálhatta hazáját a második világháborúban amíg az amerikai hadsereg mágikus kísérleteinek hála...)

Van még pár "concept art" is de azokról még nem jelentették be, hogy tényleg lesz e füzet belőlük.

* A média meg a Preview Magazine szerint akkor, az online solicitek szerint meg nem.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5474 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.19, 22:31

kukac: ejj :D . Én továbbra is kötöm a denevért a cseppköhőz, hogy ilyen nem sem történt...

Ennyire rossz volt a film? Egyébként az elmúlt 1 órában azon gondolkodtam, hogy honnan tudom ezt, amikor talán én se láttam sose ezt a filmet, aztán eszembe jutott: amikor óvodás koromban először mentem moziba, akkor pont ezt néztem meg. :)

Off ellen :) .

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4028 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.19, 16:27

Én régebben beleolvastam ebbe a játékba és őszintén szólva nem nagyon tartottam túl elegánsnak. A húsz fölötti értékeknél össze-vissza gabalyítja a dolgot, és egy csomó részét egyszerűen nem is értettem. Vagy csak kevés időt fordítottam rá? Igazán örömmel venném, ha valaki rámutatna az érdekes és vonzó oldalára, újító jellegű megoldásaira...

Én is csak felületesen ismerem, de szoktam látni redditen, meg rpg.net-en, hogy vannak, akik esküsznek rá. A leírások nekem is zavarosak, bár azt értem belőle, hogy minden szabálypont X darab opcionális verziót kínál fel és majd a mesélő kialakítja a sajátját belőle. Csakhogy én random kinéztem két szabályt két szemben lévő oldalról és részben ellentmondtak egymásnak... Biztos van valami sorvezető, vagy koherens összeállítás, amivel jó lehet, de nem foglalkoztam vele.

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek
   3                              

Kelt 2018.06.19, 15:16

kukac: ejj :D . Én továbbra is kötöm a denevért a cseppköhőz, hogy ilyen nem sem történt...

Ennyire rossz volt a film? Egyébként az elmúlt 1 órában azon gondolkodtam, hogy honnan tudom ezt, amikor talán én se láttam sose ezt a filmet, aztán eszembe jutott: amikor óvodás koromban először mentem moziba, akkor pont ezt néztem meg. :)

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.19, 15:00

Most mit mondjak? Kitty pár évvel ezelőtt még Star-Lord-dal járt jegyben. ;P

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5474 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.19, 13:45

Malitia: a második kép nagyon-nagyon jó. Jól tévedek, hogy ezt a dolgot ők is kergették már párszor?

slaGerzson

slaGerzson

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 217 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.19, 12:46

(Strato) "Az ne kerülje el a figyelmedet, hogy a hölgy pont, hogy kifigurázza ezeket az alakokat. Az egész előadás egy szép nagy görbe tükör az E3 show-jai elé tartva."

Jahogyúgy. Annyira kirázott tőle a hideg, hogy nem figyeltem meg jobban rövidesen ki is kapcsoltam. Ha pont ezt figurázza, akkor megnyugodtam. Egy kicsit. A játékok tökéletes hatásai egyre inkább vezetnek a JMÉ és hasonlók felé. Morpheus azt mondta a Mátrixban: "Senki sem tudja, hogy kezdődött..." Dehogynem. Pont így... :'( Miközben természetesen nekem is csorog a nyálam ettől az autóversenyes játéktól.

---

(Petrus): "A linkelt kiadvány az eredeti, pontosabban már annak is a második kiadása (HQ2), 2009-ből. A népeket jól megkeveri ez a "Quest" utótag, pedig nincs köze a RuneQuest/Mythras ághoz, ez d20 aládobásos, narratív rendszer az ajnározott Robin D. Laws-tól. Az SRD/OGL ebből fog készülni."

Így már egy kicsit jobban értem. Szerintem van értelme 9 év után SRD/OGL változaton gondolkodni? Én régebben beleolvastam ebbe a játékba és őszintén szólva nem nagyon tartottam túl elegánsnak. A húsz fölötti értékeknél össze-vissza gabalyítja a dolgot, és egy csomó részét egyszerűen nem is értettem. Vagy csak kevés időt fordítottam rá? Igazán örömmel venném, ha valaki rámutatna az érdekes és vonzó oldalára, újító jellegű megoldásaira...

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek
   3                              

Kelt 2018.06.19, 12:46

Közben már az is eszembe jutott, hogy óvszert vagy mit húzott a szájára, mint Robin valamelyik Batman filmben.

Nem tudom mire gondolsz :D . Az a film nem történt meg :D .

Nézd, kikerestem csak neked :D :

Spoiler

Módosította kukac: 2018.06.19, 12:46

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.19, 12:38

Malitia

Spoiler

Eddig úgy néz ki.

Spoiler

Spoiler

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5474 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.19, 12:29

Közben már az is eszembe jutott, hogy óvszert vagy mit húzott a szájára, mint Robin valamelyik Batman filmben.

Nem tudom mire gondolsz :D . Az a film nem történt meg :D .

Malitia

Spoiler

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek
   3                              

Kelt 2018.06.19, 12:13

Akkor Rogue többé nem szívja el a képességeit érintésre? Ha jól emlékszem, eredetileg ez volt az egyetlen dolog amit tudott.

Azt hiszem egy ideje van kontrolja felette (már megint, ki tudja meddig mert volt már ilyen párszor). Magyarul a képesség megvan de csak akkor kapcsol be ha akarja.

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.19, 12:04

Akkor Rogue többé nem szívja el a képességeit érintésre? Ha jól emlékszem, eredetileg ez volt az egyetlen dolog amit tudott.

Azt hiszem egy ideje van kontrolja felette (már megint, ki tudja meddig mert volt már ilyen párszor). Magyarul a képesség megvan de csak akkor kapcsol be ha akarja.

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek
   3                              

Kelt 2018.06.19, 12:00

[spoiler]

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.19, 11:48

Először is háttér:

A Marvelnél már hónapok óta hypeolják az "évszázad X-esküvőjét" erősen nyomva, hogy Colossus és Kitty Pryde fog házasodni. Sőt már a nagy "nap" utánra be is "jelentettek" egy új sorozatot. "Jelentettek" idézőjelben, mert az adatlapja a júliusi solicitben így nézett ki:

X CLASSIFIED #1

CLASSIFIED (W) • CLASSIFIED (A)
    Cover by CLASSIFIED
    VARIANT A COVER BY J SCOTT CAMPBELL
    VIRGIN VARIANT A COVER BY J SCOTT CAMPBELL
    VARIANT B COVER BY J SCOTT CAMPBELL
    VIRGIN VARIANT B COVER BY J SCOTT CAMPBELL
    Variant Cover BY SKOTTIE YOUNG
    CLASSIFIED!
    32 PGS./Rated T+ …$3.99

(Ez alapján előrendelni a boltoknak nagy öröm lehetett.)

Na hogy mi szivárgott ki! Képek (nem az összes mert 1 kommentben csak 2 lehet, de a lényeg). Spoilerben mert spoilerek:

Az esküvőről:

Spoiler

Az ultra titkos új sorozat:

Spoiler

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5474 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.19, 11:26

Érdekel bárkit egy kiszivárgott Marvel vacak? :3

Természetesen :) . Képregényes dolgok jöhetnek bármikor :) .

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.19, 11:16

Érdekel bárkit egy kiszivárgott Marvel vacak? :3

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7601 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.19, 08:50

A Motorsport ráadásul az utóbbi két rész esetében már PC-re is jött, a Horizon pedig a 3. rész óta cross platformos lett, hála a Microsoft alapnak.
A Horizont csak ajánlani tudom, egyik ismerősöm nemrég csak miatta vett Boxot :) .

Igen, ezzel tisztában vagyok. Vas éppenséggel van, nem vágyom Xboxra, csak szabadidő van rohadt kevés, és így fokozottan az sem mindegy, hogy mennyi pénzt költök játékokra. A Horizon 3-asnak a demóját azért majd kipróbálom, bár tippre legutóbb pont azzal játszottam az Auchanban a lányommal, amíg a nejemre vártunk. :)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5474 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.19, 08:37

Dekszter!

Közben kiműveltem magam: A Forza szériából a Horizon az arcade irányítású, szabad bejárású tereppel büszkélkedő testvér, a Motorsport/Apex pedig a technikásabb, track alapú. Ez alapján nekem a Horizonnal kellene inkább mélyebb barátságot kötnöm. Majd meglátjuk, hogy mikor kerül erre sor. Hosszú még a videojátékos backlogom...

Yep :) . A Forza Motorsport a Gran Turismo árnyékából nőtte ki magát oda ahol most van. Amíg a GT sorozat (Playstation only) össze-vissza késésekkel és félkész termékekkel hergeli a népet (a 6. részt már nem vettem meg), addig a Forza sorozat óramű pontossággal hozza felváltva a Motorsport/Horizon részeket. A Motorsport ráadásul az utóbbi két rész esetében már PC-re is jött, a Horizon pedig a 3. rész óta cross platformos lett, hála a Microsoft alapnak.

A Horizont csak ajánlani tudom, egyik ismerősöm nemrég csak miatta vett Boxot :) .

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]