Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

World of Warcraft – Előfizetéssel a Légióig

• Válasz írásához lépj be
8 hozzászólás érkezett eddig

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 723 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek
2    3                              

Kelt 2018.07.19, 12:34

Akkor magyarul, ha nekem a mist of pandaria-ig van meg fizikailag a cucc de most újra aktiválom az előfizumat akkor vihetem tovább a warlords of draenor ill. a legion kieget is anélkül, hogy megvenném azokat?

Aha.

harlequin10

harlequin10

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 180 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.19, 12:31

Akkor magyarul, ha nekem a mist of pandaria-ig van meg fizikailag a cucc de most újra aktiválom az előfizumat akkor vihetem tovább a warlords of draenor ill. a legion kieget is anélkül, hogy megvenném azokat?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7849 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.19, 10:59

Üzleti modell váltás szerintem nem volt [...] Így a cím finoman szólva is megtévesztő.

Ezen könnyű volt segíteni. ;)

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 723 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek
2    3                              

Kelt 2018.07.19, 10:56

Tkp. csak annyi történt, hogy a BattleChest ingyenes lett. (Meg más a neve.) 

Üzleti modell váltás szerintem nem volt, mert nem lett előfizetéses helyett F2P+mikrotranzakciós. Így a cím finoman szólva is megtévesztő.

Ja, én is rávetődtem, mint takony a tyúkra.

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6319 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.19, 10:16

Évek óta nem kell megvenni a régi kiegészítőket. Ha frissen akartál csatlakozni, akkor a Battle Chest kellett, amiben minden benne volt az aktuális kiegészítő kivételével. Tudomásom szerint 30 nap játékidő is volt benne.

Egy ideje már ingyenes a WoW, de csak 20. szintig lehetett fejlődni. Ha tovább akartad vinni a karaktert, akkor meg kellett venni a Battle Chest-et és elő kellett fizetni (az alap 30 napon túl). Most annyi változott, hogy az ingyenes szinthatárt elérve nem kell Battle Chest-et venni, elég csak előfizetni és játszhatsz az aktuális kieg előtti kiegészítőig.

Üzleti modell váltás szerintem nem volt, mert nem lett előfizetéses helyett F2P+mikrotranzakciós. Így a cím finoman szólva is megtévesztő.

Bulldy

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 723 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek
2    3                              

Kelt 2018.07.19, 09:56

Erről viszont nem találok semmi infót a Blizzard oldalairól.

While Blizzard hasn't made these subscription changes explicit, the fact that the Battle Chest is no longer available, and Blizzard's own World of Warcraft page reflects these new changes to the subscription suggests that this is how the MMORPG will be run going forward. For more on Battle for Azeroth check out our complete World of Warcraft Battle for Azeroth guide with news and updates. The Battle for Azeroth expansion comes out on August 14.

Ááá, hát végig itt volt, csak vakondok üzemmódban voltam.

Starting today, new players can gain access to all World of Warcraft content up through and including the Legion expansion simply by becoming a subscriber—you no longer need to purchase the original World of Warcraft base game. In addition, all existing World of Warcraft subscribers have automatically been upgraded to Legion at no additional cost.

Módosította kukac: 2018.07.19, 09:58

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7849 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.19, 09:49

Ez miért váltás? Ez eddig is így volt, 10-50 USD a BattleChest (akcióktól függően), ami az utolsó egy-két kiegészítőn kívül mindent tartalmazott. Csak pár éve átnevezték Complete Collectionra, vagy mire.

Sosem játszottam a játékkal, de amennyire én tudom, a Battlechest megvétele mellett még a havidíjat is be kellett fizetni, ha játszani is akartál. Most annyi változott, hogy nincs többé Battlechest / nem kell a kiegészítőket megvásárolgatni, hanem simán a havidíj befizetésével a legutolsó kieg kivételével elérhetsz mindent.

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 723 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek
2    3                              

Kelt 2018.07.19, 09:35

Ez miért váltás? Ez eddig is így volt, 10-50 USD a BattleChest (akcióktól függően), ami az utolsó egy-két kiegészítőn kívül mindent tartalmazott. Csak pár éve átnevezték Complete Collectionra, vagy mire.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6308 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.19, 09:15

A Blizzard döntésének értelmében üzleti modellt váltott a World of Warcraft. Mostantól kezdve nem kell megvásárolnunk az eddig megjelent bővítményeket, mert ha kifizetjük a havidíjat, akkor a Legion kiegészítőig bezárólag az összes tartalomhoz hozzáférhetünk.

http://lfg.hu/84732/hirek/uzleti-modellt-valtott-a-world-of-warcraft/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]