Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 2 Szavazat

Ma 7 éve, hogy Strato csatlakozott az LFG.HU szerkesztőségéhez

• Válasz írásához lépj be
22 hozzászólás érkezett eddig

Enkara

Enkara

Ékműves

• Fórumita
  • 108 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.06, 08:36

<3 neked is, és nyilván atyánknak is, az oldalért. Még sok boldog napsüssönrátokot! ^_^

Köszönöm az elismerő szavakat és az éltető hozzászólásokat. :sor: :virag:

Nem tűnt 7 évnek. :D A Villámhíreknél is minden májusban ki kell keresnem az előző születésnapi cikket, hogy megtudjam, hány gyertyát kell meggyújtani, de hát jó társaságban repül az idő. :)

(Ha már szóba hoztam a Villámhíreket, sajnos az utóbbi évben megritkult a megjelenésük, de azért a havi egyet igyekszem tartani. Kicsit mondjuk fáradtnak érzem a formulát, ezért augusztusban próbáltam inkább tematikus cikkeket kihozni helyette, de ezek annak ellenére is alig eredményeztek egy-két írott visszacsatolást, hogy a Villámhírekkel ellentéten (főleg mostanság) elég friss anyagokat, történéseket dolgoztak fel. Persze a hozzászólás nem minden, de nem adom fel a kísérletezést, mert ha másra talán nem is, arra azért alkalmas ez, hogy magamat motiváljam vele. :))

Köszönöm a bátorítást, és az alkalmat megragadva szeretnék magam is köszönetet és egy-két bátorító szót mondani. Méghozzá annak a valakinek, akinek valahogy szinte sosem mondunk köszönetet: BePének, aki irdatlan mennyiségű szabadidőt és egyéb erőforrást lapátolt és lapátol a mai napig az RPG.hu / LFG.hu oldalba. Valószínűleg teljesen más viszonyt ápolnék most a szerepjátékkal, és úgy a játékokkal általában, ha ez az oldal nem létezne. Köszönöm, hogy 2001-ben (majdnem pontosan 17 éve) rátalálhattam, és annyi jó cikket és érdekes vitát olvashattam itt. :leborul:
Ebből egyenes ágon következik az is, hogy köszönettel tartozom mindenkinek, aki valaha írt és küldött be ismertetőt, hírt, novellát, kalandmodult, kalandbeszámolót, házi szabályokat vagy bármilyen más cikket. Tartsátok meg ezt a jó szokásotokat (vagy kezdjétek el most)! ;)

Köszönöm.

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1010 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.05, 18:19

Üdv!

Stratotol annyira...Stratós, hogy rögtön érdekességekkel és ilyen Villámhírek stílussal emlékezik meg e jeles alkalomról.

Bár bizonyára sok száz [ezer?] ember megtette már előttem, én most ragadnám meg az alkalmat, hogy kifejezzem hálámat az eddigi munkásságodért. A Villámhírek az egyik kedvenc rovatom. :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7684 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.05, 13:29

Összeszedtem néhány érdekes(?) tényt a LFG+Strato viszonylatában:

• Az LFG.hu-ra, ami akkor még RPG.hu volt, 2001-ben regisztráltam. Emlékszem, hogy épp akkor volt egy komolyabb dizájn váltás. Az oldal akkori külseje a következő évek során kábé beleégett a memóriámba (szerintem sokunkéba). :)
  • A betárcsázós modem összetéveszthetetlen hangeffektjeinek meghallgatása után általában az első utaim egyike az RPG.hu-ra vezetett.
  • Az első avataromat nagyon sokáig használtam, mely a Baldur's Gate I-II-ben indított Paladinom portréja is volt egyben.
  • Az első cikk, ami a nevem alatt még ugyanebben az évben megjelent itt, az az egyik játékosom Shadowrun karakterének előtörténete volt, ami nekem nagyon tetszett, ezért az ő engedélyével beküldtem.
  • Laza 10 évvel később, 2010-12 környékén egy Loot nevű blogra írogattam videojátékos híreket és ismertetőket, amit a bátyám indított. Itt talált ránk BePe valahogy, és kérdezte meg, hogy nincs-e kedvünk inkább ide írogatni.
  • A Loot blog még megvan most is. Érdekes élmény volt visszalapozgatni benne. :) Lényegében az indie szcéna felemelkedésének első lépéseit követhetjük végig benne (Minecraft, Braid, Terraria, Fez és társai, a Humble Bundle indulása stb.)
  • Megtaláltam azt a cikket, amiben az LFG-vel kapcsolatos hírt közöltük az olvasóinkkal (a létszámuk szerintem egy számjegyű volt :D), és azt is, ami alapján az itteni első ismertetőmet készítettem 2011-ben.
  • A bátyám is írt néhány indie videojáték vonatkozású cikket az LFG-re.
  • 2012. májusában indult útjára a Villámhírek. Ezek eleinte a Cikkbot neve alatt megjelent, BePe által szerkesztett cikkek voltak. Aztán 2013-tól kaptam kulcsot a műhelyhez, és onnan kezdve néhány kivétellel én állítottam össze a Villámhírek cikkeket.
  • A Villámhíreket eleinte az LFG Twitterén megosztott rövid hírekből állítottuk össze, ahol ugye 140 karakteres limit volt még akkor (egészen tavalyig). Innen származik a cikksorozat címe.
  • Azóta a Twittert szinte teljesen leváltotta a Facebook. Az LFG Facebook-oldalát Enkarával, Narmival és BePével közösen pátyolgatjuk, aminek épp a múlt héten lett meg a 3000. lájkolója. :sor:

slaGerzson

slaGerzson

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 231 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.05, 13:12

A magam részéről is szeretném megköszönni, hogy még mindig létezik ez az oldal, és hogy így :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7684 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.03, 16:14

Köszönöm az elismerő szavakat és az éltető hozzászólásokat. :sor: :virag:

Nem tűnt 7 évnek. :D A Villámhíreknél is minden májusban ki kell keresnem az előző születésnapi cikket, hogy megtudjam, hány gyertyát kell meggyújtani, de hát jó társaságban repül az idő. :)

(Ha már szóba hoztam a Villámhíreket, sajnos az utóbbi évben megritkult a megjelenésük, de azért a havi egyet igyekszem tartani. Kicsit mondjuk fáradtnak érzem a formulát, ezért augusztusban próbáltam inkább tematikus cikkeket kihozni helyette, de ezek annak ellenére is alig eredményeztek egy-két írott visszacsatolást, hogy a Villámhírekkel ellentéten (főleg mostanság) elég friss anyagokat, történéseket dolgoztak fel. Persze a hozzászólás nem minden, de nem adom fel a kísérletezést, mert ha másra talán nem is, arra azért alkalmas ez, hogy magamat motiváljam vele. :))

Köszönöm a bátorítást, és az alkalmat megragadva szeretnék magam is köszönetet és egy-két bátorító szót mondani. Méghozzá annak a valakinek, akinek valahogy szinte sosem mondunk köszönetet: BePének, aki irdatlan mennyiségű szabadidőt és egyéb erőforrást lapátolt és lapátol a mai napig az RPG.hu / LFG.hu oldalba. Valószínűleg teljesen más viszonyt ápolnék most a szerepjátékkal, és úgy a játékokkal általában, ha ez az oldal nem létezne. Köszönöm, hogy 2001-ben (majdnem pontosan 17 éve) rátalálhattam, és annyi jó cikket és érdekes vitát olvashattam itt. :leborul:
Ebből egyenes ágon következik az is, hogy köszönettel tartozom mindenkinek, aki valaha írt és küldött be ismertetőt, hírt, novellát, kalandmodult, kalandbeszámolót, házi szabályokat vagy bármilyen más cikket. Tartsátok meg ezt a jó szokásotokat (vagy kezdjétek el most)! ;)

Köszönöm.

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 1949 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.03, 14:13

Strato for prezident! :D

Premier

Premier

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 568 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.02, 22:39

Köszönjük!

Randal

Randal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 219 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.02, 20:24

Köszönjük! :)

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.02, 20:21

Strato!

Köszönöm a munkádat! Csak így tovább! :)

Bulldy

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3312 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.02, 19:59

Hajrá, Strato, és köszönöm én is! :)

Garaboncias

Garaboncias

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 719 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.02, 19:31

Le hannon!

Scam

Scam

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 11 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.02, 18:30

Elismerésem, további sok lelkesedést és kitartást.

Aldus

Aldus

Smiling Aquirs

• Fórumita
  • 189 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.02, 17:26

Köszi!!!
Köszi!!
Köszi!!

Eberen_Orkodo

Eberen_Orkodo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 936 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.02, 17:09

Köszönjük!

CRUSHER

CRUSHER

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 28 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.02, 10:55

Respect!

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4242 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.02, 05:56

Nem semmi; komoly idő- és energiabefektetés valamit ilyen sokáig olajozottan üzemeltetni. :)

Köszönjük a munkát!

freelancer

freelancer

keyser söze

• Fórumita
  • 229 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.02, 00:50

Köszönjük neki!

Abdul

Abdul

Jetipásztor

• Fórumita
  • 396 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.01, 21:24

Köszönjük! :five:

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2448 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.01, 16:28

Éljen soká!

Hoild

Hoild

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.01, 13:52

Tisztelet a kitartásért és a munkáért, ráadásul családgyarapodás közben/mellett is töretlenül!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]